9. krog |  Zavrč, Športni park Zavrč |  11.09.2015 ob 20.15

Zavrč

1 : 0

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Rojko Gregor (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Švarc Dejan (4. sodnik) , Balažič Dejan (5. sodnik) , Sagrković Asmir (6. sodnik)
5 Rumeni kartoni 3

0'
  Lepo pozdravljeni iz Zavrča, kjer se bosta ob 20.15 med seboj pomerili moštvi Zavrča in Kopra.
0'
  Reprezentančni premor je za nami in čas je znova, da oživijo slovenske prvoligaške zelenice. Za novo "bombico" so še pred prvimi sodniškimi piski poskrbeli prav v haloškem taboru. Prvi mož kluba, Miran Vuk namreč senzacionalno najavlja prihod nekdanjega reprezentanta Španije, Alberta Riere.
0'
  Ta 33-letni krilni vezist se lahko pohvali s 16. nastopi za "furijo" in s štirimi doseženimi zadetki.
0'
  Prav osupljiv pa je spisek klubov v katerih je igral. To so Mallorca, Bordeaux, Espanyol, Manchester City, Liverpool, Olipiacos, Galatasary, Watford, Udinese ter Mallorca. Ali bo na njem tudi Zavrč, pa bi naj izvedeli najkasneje jutri.
0'
  Pa pustimo to ob strani in se posvetimo današnjima tekmecema...
0'
  Zavrčani so na premor odšli nekoliko mirneje od današnjih tekmecev, saj so si »mir kupili« z zmago na neugodnem gostovanju v Krškem.
0'
  Tako so znova zasedli mesta v zgornjem delu prvenstvene razpredelnice.
0'
  Na krajših pripravah v Zagrebu so se Haložani bolje seznanili z delom novega trenerja Slavka Matiča, z ekipo pa se je že uigraval povratnik, Josip Golubar.
0'
  Še nekoliko bolj burno je v tem času bilo v Kopru, ki je doživel številne kadrovske spremembe. V izdihljajih prestopnega roka sta klub zapustila Domen Črnigoj ter Marko Krivičič, ki sta veljala za pomembnejša člena obalnega prvoligaša.
0'
  Klop pokalnih zmagovalcev pa je zapustil še trener Radolfo Vanoli, ki jo je prepustil Nedžadu Okčiču.
0'
  Povratniku na koprski klopi nikakor ne bo lahko, saj Primorce od zadnjega mesta ločijo zgolj tri točke.
0'
  Na prvi pogled se zdi Zavrč pravcati tekmec za dvig krivulje, saj domači nogometaši pred domačimi navijači niso zmagali skoraj že pol leta (devet tekem).
0'
  Ali bo kanarčkom to uspelo brez Guberaca, Haliloviča, Palčiča ter Lotriča, bomo izvedeli okrg 22.ure.
0'
  Pa poglejmo še obe enajsterici...
0'
  Zavrč: Bajza, Antič, Datkovič, Rogač, Petrovič, Kokorovič, Pihler, Batrovič, Glavica, Matjašič, Zorko. #ZAVKO
0'
  Koper: Simčič, Del Toro, Hadžič, Šme, Pavič, Štulac, Tomič, Andrejašič, Rahmanovič, Štromajer, Ivančič. #ZAVKO
0'
  Glavni sodnik na tekmi bo Dragoslav Perič. #ZAVKO
0'
  Prvi bodo iz sredine krenili gostje.
1'
1'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Pavič. Utrpel ga je Stefan Petrovič.
3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Rogač. Utrpel ga je Josip Ivančič.
3'
  Josip Ivančič v prepovedanem položaju.
4'
  GOOOL! Izjemen predložek Batroviča je Rok Zorko spretno preusmeril v koprsko mrežo!
8'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Tomič. Utrpel ga je Stefan Petrovič.
10'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
11'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ed Kevin Kokorovič. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
11'
12'
  Iz prostega strela je poskusil Leo Štulac, a je meril preveč po sredini vrat, tako da vratar Bajza ni imel težkega dela.
14'
  Z roba kazenskega prostora je meril še Jaka Štromajer, a je njegov strel končal mimo vrat.
16'
  Zavrč ima udarec iz kota.
17'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Denis Šme.
18'
  Ponesrečen poskus Lea Štulca.
19'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
20'
21'
  Jaka Štromajer v prepovedanem položaju.
22'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Glavica. Utrpel ga je Ante Tomič.
22'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Toni Datkovič.
23'
23'
  Amar Rahmanovič bi z razdalje skoraj presenetil slabo postavljenega vratarja Bajzo, a je žoga zgrešila cilj.
25'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
26'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
28'
  Velika priložnost gostov, potem ko se je nenadoma Štulac sam znašel za obrambo domačih. A je v nadaljevanju slabo podal Rahmanoviču, ki njegove podaje ni uspel uloviti.
29'
  Nova zapravljena priložnost Kopra! Tokrat se je z imenitno dolgo podajo izkazal Tomič, Andrejašič pa je s kakšnih petih metrov neoviran s strani grdo zgrešil završka vrata.
33'
34'
  Po podaji Glavice je bil Batrovič prekratek pred primorskimi vrati!
37'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
37'
  Toni Datkovič je dobil rumeni karton.
40'
40'
42'
  Gostje zahtevajo najstrožjo kazen po domnevnem igranju z roko Datkoviča! Sodnik Perič je zgolj zamahnil z roko.
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Veljko Batrovič, Simčič brez težav lovi.
45+1'
45+1'
  Prvi polčas je minil brez izrazitih priložnosti na obeh straneh. Razen zadetka Zorka, domači gostujočega vratarja niso resneje ogrozili. Medtem ko pa so Koprčani nanizali nekaj nevarnih napadov, a so bili ob zaključku premalo zbrani.
46'
47'
  Z roba kazenskega prostora je meril Leo Štulac, a je bil pri tem nenatančen.
49'
51'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Zorko. Utrpel ga je Jan Andrejašič.
52'
52'
  Z glavo je iz težkega položaja poskušal Amar Rahmanovič, a je meril mimo vrat.
54'
  Streljal je Aleks Pihler, a visoko preko vrat.
54'
  Na drugi strani je z glavo grdo zgrešil še Antonio Pavič.
55'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
55'
56'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Cristian Tomas Del Toro. Utrpel ga je Rok Zorko.
56'
  Cristian Tomas Del Toro je dobil rumeni karton.
57'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Ed Kevin Kokorovič. Utrpel ga je Leo Štulac.
58'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Davor Rogač.
59'
  Petrovič je lepo našel Glavico v gostujočem kazenskem prostoru, a si je ta žogo zaustavil z roko.
59'
  Menjava: iz igre Rok Zorko, v igro Zlatan Muslimovič.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Leo Štulac.
62'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
63'
64'
  Menjava: iz igre Dejan Glavica, v igro Lovro Cvek.
65'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Lovro Cvek.
66'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Zlatan Muslimovič.
67'
  Davor Rogač je dobil rumeni karton.
68'
  Luka Koper ima prosti strel. Toni Datkovič je igral z roko.
69'
  Amar Rahmanovič je na robu kazenskega prostora meril mimo vrat.
70'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Jure Matjašič.
70'
  Josip Ivančič je dobil rumeni karton.
71'
72'
  Menjava: iz igre Cristian Tomas Del Toro, v igro Goran Galešič.
73'
  Veljko Batrovič je dobil rumeni karton zaradi domnevnega simuliranja v kazenskem prostoru gostov.
80'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
80'
  Goran Galešič je dobil rumeni karton.
81'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Josip Ivančič.
84'
  Menjava: iz igre Amar Rahmanovič, v igro Patrik Posavac.
84'
  Menjava: iz igre Ante Tomič, v igro Luka Vekič.
84'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Utrpel ga je Sebastijan Antič.
85'
  Menjava: iz igre Veljko Batrovič, v igro Josip Golubar.
86'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Golubar. Utrpel ga je Patrik Posavac.
87'
88'
90'
  Ed Kevin Kokorovič je dobil rumeni karton.
90+1'
  Še pet minut sodniškega dodatka.
90+2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Zlatan Muslimovič. Utrpel ga je Antonio Pavič.
90+3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Zlatan Muslimovič. Utrpel ga je Jan Andrejašič.
90+3'
  Zlatan Muslimovič je dobil rumeni karton.
90+4'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Goran Galešič.
90+5'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Štromajer. Utrpel ga je Jure Matjašič.
90+6'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Pavič. Utrpel ga je Zlatan Muslimovič.
90+6'
90+6'
  Na deseti tekmi pred domačimi navijači so Zavrčani vendarle vknjižili vse tri točke. Za to je bil dovolj edini pravi strel na gol Vasje Simčiča.