9. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  13.09.2015 ob 17.45  | Prenos: Kanal A

2 : 0

Krško

Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Ajdovec Rafael (1. pomoč), Prelog Gorazd (2. pomoč) , Goričan Vojko (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lepo pozdravljeni iz Domžal.
0'
  V športnem parku Domžale je pred nami še zadnja tekma devetega kroga, nasprotnika pa Domžale in Krško.
0'
  KRŠKO: Zalokar; Sikošek, Petrič, Perkovič, Jakolič; Urbanč, Drnovšek; Čeh, Jurečič, Volarič; Poljanec #DOMKRŠ
0'
  DOMŽALE: Vidmar; Trajkovski, Horič, Dobrovoljc, Skubic; Črnic, Vetrih, Horvat, Morel; Mance, Vuk #DOMKRŠ
0'
  V zadnji tekmi prve četrtine prvenstva bodo Krčani in Domžalčani poizkušali izboljšati svojo trenutno uvrstitev.
0'
  Po včerajšnjih in petkovih tekmah so Domžalčani padli na četrto mesto (12 točk), Krčani pa na deveto mesto (8 točk). Z zmago bi Domžalčani spet prehiteli Mariborčane in se zavihteli na tretje mesto, Krško pa bi z novimi tremi točkami zavihteli na šesto mesto.
0'
  V Domžale so pred nekaj trenutki prispeli "NUCLEAR POWER BOYS", ki pred stadionom že skrbijo za dobro vzdušje. #DOMKRŠ
0'
  Pri Domžalčanih sta pred tekmo zbolela Darko Zec in Zeni Husmani, poškodovana pa sta rezervni vratar Dejan Milič in Žan Majer.
0'
  Čeprav je prejšnji teden senegalski krilni napadalec Ousseynou Ndiaye prejel vso potrebno dokumentacijo, pa ga trener Domžal Luka Elsner tokrat ni uvrstil na seznam igralcev na katere računa na današnji tekmi.
0'
  Krško se je tik pred koncem prestopnega roka poslovilo od Enesa Rujoviča, ki je odšel v drugo ligo k Šenčurju in Bojana Đukiča, ki še nima kluba. Klub je zapustil tudi pomočnik trenerja Slaviša Dvorančič, ki je kot igralec odigral pomembno vlogo pri uvrstitvi Krškega v Prvo ligo.
0'
  To bo prva medsebojna prvenstvena tekma teh dveh ekip.
0'
  Krško je debitantsko sezono v Prvi ligi začelo odlično in zmagalo na prvih dveh tekmah. V naslednjih šestih tekmah so Krčani uspeli osvojiti zgolj dve točki.
0'
  Domžale so v gosteh v izjemni formi (štiri zmage in en remi), medtem ko jim doma nikakor ne steče. Na treh dosedanjih domačih tekmah so Domžalčani trikrat izgubili.
0'
  Trener Krškega Tomaž Petrovič je v začetno enajsterico uvrstil tudi novinca Marka Perkoviča. 24-letni hrvaški branilec je v Krško prišel kot zamenjava za Bojana Đukiča.
0'
  Nogometaši obeh ekip prihajajo na igrišče.
0'
  Nogometaši Domžal bodo nastopili v svoji tradicionalni rumeni športni opremi, medtem ko nogometaši Krškega v zeleno-beli opravi.
1'
1'
  Prvi so s sredine igrišča krenili Domžalčani.
3'
  Na tleh je po dvoboju s Horičem obležal Poljanec.
4'
  Dolga podaja za Skubica, ki pa ni uspel oddati žoge svojim soigralcem.
5'
  Trajkovski je podal z leve strani, toda Krčani so izbili žogo.
6'
  Poljanec in Volarič sta pripravila položaj za strel Urbanču, ki pa je žogo slabo zadel.
8'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Marko Jakolič.
8'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
9'
  Prosti strel za Domžale s kakih 30-ih metrov.
9'
  Žiga Jurečič je dobil rumeni karton.
10'
  Domžalčani bodo še enkrat izvajali prosti strel.
10'
  Podajo Trajkovskega so gostje izbili.
11'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
11'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Luka Volarič.
12'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Luka Volarič.
13'
  GOOOL! Zadel je Slobodan Vuk!
14'
  Vuk je lepo sprejel žogo na levi strani kazenskega prostora, nato pa z levico s pomočjo prečke žogo zabil v gol. #DOMKRŠ
15'
  Volarič je lepo preigraval, nato pa Čeh ni uspel priti do strela.
17'
  Urbanč izbija žogo pred Morelom v avt.
18'
  Dobra podaja na levo stran, kjer je Jurečič z drsečim štartom izbil žogo pred Trajkovskim.
19'
  Drnovšek je blokiral strel Vetriha.
21'
  Sikošek je podal slabo povratno podajo do vratarja Zalokarja, ki pa je bil dovolj priseben, da je prvi prišel do žoge in jo poslal v avt.
21'
  Podajo Skubica v kot izbija Petrič.
21'
  Domžale ima udarec iz kota.
22'
  Urbanč izbija predložek Skubica.
22'
  Spet je podal Skubic, tokrat žogo v kot izbija novinec Perkovič.
22'
22'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a mimo vrat.
23'
23'
  Pritisk Domžal. Kot izvaja Skubic...
24'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Marko Jakolič.
26'
  Trajkovski izbija podajo Jakoliča v kot.
26'
  Krško ima udarec iz kota.
26'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Žiga Jurečič.
26'
  Benjamin Thomas Romain Morel je dobil rumeni karton.
26'
  Prosti strel za Krško izvaja Urbanč...
27'
  Streljal je Dejan Urbanč, a mimo vrat.
30'
  Sikošek je podal v prazen prostor za Volariča, ki pa ni uspel priti do žoge v domžalskem kazenskem prostoru.
31'
32'
  Jurečič je podal v prazen prostor Jakoliču, toda Trajkovski izbija žoga v kot.
32'
35'
36'
  Po dvoboju s Skubicom je na tleh obležal Volarič.
36'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Tim Čeh.
37'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
39'
  Za navijaško kuliso vseskozi skrbijo Nuclear power boysi. #DOMKRŠ
40'
  Streljal je Matic Črnic, a mimo vrat.
40'
41'
41'
  Skubic izvaja kot...
42'
  Streljal je Nejc Skubic, a mimo vrat.
42'
  Skubic je s strelom poizkušal neposredno iz kota, na pravem mestu je bil Zalokar.
43'
44'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Tim Čeh.
45'
  Luka Volarič v prepovedanem položaju.
45+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Črnic.
45+1'
45+1'
Podaljšek
  Ena minuta sodnikovega podaljška.
45+1'
45+2'
45+2'
  Nogometaši obeh ekip so že na igrišču.
46'
46'
  Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Krškega.
46'
  Slobodan Vuk v prepovedanem položaju.
47'
  Čeh je preigral Skubica na levi strani, nato pa so Domžalčani prestregli podajo Čeha v kazenski prostor.
48'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
49'
  Streljal je Amedej Vetrih, a mimo vrat.
50'
  Izjemno razpoloženi Vuk je lepo preigraval na desni strani, nato pa podal visoko žogo Vetrihu, ki je z roba kazenskega prostora z volejem le za kak centimeter zgrešil gol Krškega.
52'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.
53'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Matic Črnic.
53'
  Menjava: iz igre Žiga Jurečič, v igro Petar Petranič.
54'
  Streljal je Antonio Mance, a mimo vrat.
55'
  Vetrih je podal globinsko žogo za Manceja, Zalokar je stekel iz vrat, a je bil Mance prvi pri žogo in jo poslal preko Zalokarja. Toda podaja je bila premočna, žoga pa je končala tik ob desni vratnici gostov.
59'
  Menjava: iz igre Antonio Mance, v igro Wilson Xavier Junior.
60'
  Visoka podaja za Vuka, toda Perkovič je bil spretnejši in je žogo z glavo podaljšal do svojega vratarja.
61'
  Streljal je Wilson Xavier Junior, a mimo vrat.
63'
64'
  Trajkovski je podal visoko žogo v kazenski prostor, kjer je razigrani Vuk z glavo zabil svoj drugi gol danes. #DOMKRŠ
64'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Petranič. Utrpel ga je Matic Črnic.
64'
  Petar Petranič je dobil rumeni karton.
65'
  Menjava: iz igre Slobodan Vuk, v igro Matej Podlogar.
65'
67'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Trajkovski.
69'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Marko Jakolič.
69'
  Amedej Vetrih je dobil rumeni karton.
69'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč.
71'
72'
  Nejc Skubic v prepovedanem položaju.
73'
  Domžale kontrolirajo potek tekme in so bližje tretjemu zadetku kot Krško prvemu.
73'
76'
  Menjava: iz igre Benjamin Thomas Romain Morel, v igro Rudi Požeg Vancaš.
78'
  Menjava: iz igre Luka Volarič, v igro David Bučar.
81'
82'
  Menjava: iz igre Miha Drnovšek, v igro Rhema Chukwudiamara Obed.
82'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rhema Chukwudiamara Obed. Utrpel ga je Matej Podlogar.
82'
84'
85'
  Za strel se pripravlja Urbanč...
85'
86'
  To je bil šele drugi strel Krškega na gol. Urbanč je sprožil oba strela, obakrat pa je žoga zletela mimo gola.
86'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil David Bučar. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
90'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Petranič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
90+1'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega podaljška. #DOMKRŠ
90+3'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
90+4'
90+4'
  Zaslužena zmaga Domžal, ki so do prve domače zmage prišle v zadnjem krogu prve četrtine prvenstva.
90+4'
  S to zmago so se Domžale vrnile nazaj na tretje mesto, medtem ko Krško ostaja na predzadnjem mestu.
90+4'
  To je bila tudi 70. tekma brez prejetega gola v Prvi ligi za domžalskega vratarja Nejca Vidmarja.
90+4'
  Med tednom so na sporedu tekme 2. kroga slovenskega pokala. Domžale bodo v Spodnji Šiški gostovale pri tretjeligašu Iliriji, Prva liga pa se spet vrača v petek, ko je na sporedu prva tekma 10. kroga PLTS.