12. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  26.09.2015 ob 17.45  | Prenos: Kanal A

1 : 1

Olimpija Ljubljana

Sodniki: Žganec Mitja (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Rojko Gregor (2. pomoč) , Kovačič Andraž (4. sodnik) , Drečnik Davor (5. sodnik) , Obrenović Rade (6. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Lepo pozdravljeni pred tekmo 12. kroga PLTS med Domžalami in Olimpijo.
0'
  Gre za derbi kroga med prvo- in tretje- uvrščeno ekipo Prve lige Telekom Slovenije.
0'
  Olimpija je med tednom po sedmih zaporednih zmagah doživela poraz, potem ko je Zavrč v Stožicah zeleno-bele ugnal z 0:2.
0'
  Domžale so v sredo, po treh zaporednih zmagah, v Mariboru remizirale z 1:1.
0'
  Potem ko so Domžale na začetku prvenstva na domačem igrišču trikrat izgubile, so v naslednjih dveh tekmah zmagale na obeh tekmah. Tokrat bodo Domžale niz poizkušale nadaljevati proti Olimpiji, ki so jo v letošnji sezoni enkrat že premagale. V tretjem krogu so Domžalčani na Stožicah slavili zmago 0:2.
0'
  Tokrat v Domžalah pričakujejo rekorden obisk. Rekord zaenkrat drži tekma proti Gorici leta 2006, ko so Domžale z zadetkom Zlatana Ljubijankiča slavile pred 2.800 gledalci.
0'
  Tudi tokrat so Domžalčani dobrodelni. Tokrat Domžale pomagajo 14-letni Tini Lavrič iz Ljubljane, ki potrebuje nujne medicinsko tehnične pripomočke.
0'
  DOMŽALE: Vidmar; Skubic, Zec, Horič, Vuk, Črnic, Trajkovski, Dobrovoljc, Majer, Husmani, Ndiaye #DOMOLI
0'
  OLIMPIJA: Šeliga; Kelhar, Ontivero, Matič, Šporar, Fink, Kapun, Bajrič, Mitrovič, Henty, Mimoun #DOMOLI
0'
  Pri Domžalah trener Luka Elsner še vedno ne računa na Morela. Slednji je bil kaznovan po tekmi s Koprom, ko se je ob menjavi neprimerno obnašal.
0'
  Svoj krstni nastop v prvenstvu pa bo danes doživel Senegalec Ndiaye. Nogometaš zvezne vrste je sicer priložnost dobil na pokalni tekmi proti Iliriji, v prvenstvu pa sploh še ni bil na klopi.
0'
  Pri Olimpiji bo danes zaradi poškodbe manjkal kreator igre zeleno-belih Rok Kronaveter, ki se je poškodoval v sredo proti Zavrču.
0'
  Tribune domžalskega športnega parka se lepo polnijo. #DOMOLI
0'
  Zadnji dve medsebojni tekmi so dobili Domžalčani. Letos so v 2. krogu v Stožicah Domžalčani slavili z 0:2. Strelca za rumene sta bila Mance in Trajkovski.
0'
  Nogometaši obeh ekip prihajajo na igrišče.
1'
2'
  Prvi so s sredine igrišča krenili gostje.
2'
  Kenan Bajrič v prepovedanem položaju.
5'
  Streljal je Lucas Elias Ontivero, a mimo vrat.
5'
  Prvi strel na tekmi, toda Ontivero je streljal precej mimo gola.
7'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Žan Majer.
8'
  Domžale ima udarec iz kota.
9'
  Trajkovski podaja iz kota...
9'
  ...Mitrovič izbija.
11'
  Šporar je ukradel žogo in poizkušal s podajo proti Kapunu, toda Skubic je izbil žogo v kot.
11'
  Olimpija ima udarec iz kota.
11'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Kelhar. Utrpel ga je Nejc Vidmar.
12'
  Green Dragonsi skrbijo za glasno navijanje na tekmi. #DOMOLI
14'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Matic Črnic.
15'
  Streljal je Matic Črnic, a mimo vrat.
15'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Bajrič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
17'
  Dejan Trajkovski v prepovedanem položaju.
18'
  Domžalčani zaenkrat več pri žogi.
18'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Nejc Skubic.
19'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
20'
  Ndiaye je izjemno lepo podal proti Vuku, ki pa je v odličnem položaju slabo sprejel žogo. V nadaljevanju akcije je Matič izbil žogo.
21'
  Na tleh je obležal Ontivero, zato Domžalčani žogo pošiljajo v avt.
21'
  Nič hujšega z Ontiverom, ki že nadaljuje z igro.
22'
  Aleksander Šeliga ima težave z obutvijo, zato je igra prekinjena.
25'
  Igra bolj ali manj poteka med obema kazenskima prostoroma.
25'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Nik Kapun.
26'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Darijan Matič.
26'
  Prosti strel za Olimpijo s 35-ih metrov.
26'
  Skubic izbija predložek Mimouna.
27'
  Trajkovski je blokiral strel Finka.
28'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Kelhar. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
29'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Utrpel ga je Andraž Šporar.
29'
  Prosti strel povsem na levem robu kazenskega prostora.
29'
  Henty je pripravljen za podajo v kazenski prostor.
29'
  Streljal je Ezekiel Isoken Henty, a mimo vrat.
31'
  Streljal je Matic Fink, a mimo vrat.
32'
  Slobodan Vuk v prepovedanem položaju.
33'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Zeni Husmani.
33'
34'
  Šeliga je zamudil, toda Henty je izbil žogo.
35'
  Streljal je Žan Majer, a mimo vrat.
36'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ousseynou Ndiaye. Utrpel ga je Nemanja Mitrovič.
37'
  Kelhar je podal predložek v domžalski kazenski prostor, toda žoga je priletela naravnost v naročje domačega vratarja Vidmarja.
38'
  GOOOL! Zadel je Andraž Šporar!
39'
  Henty prodrl po levi strani, podal žogo na prvo vratnico kamor je pritekel Šporar in z glavo zabil gol za 0:1. #DOMOLI
40'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Lucas Elias Ontivero.
41'
  Tokrat slab predložek Henty, žogo lovi Vidmar.
41'
  Dobrovoljc je blokiral strel Kapuna.
42'
  V zadnjih minutah so Ljubljančani povsem prevzeli pobudo.
43'
  Predložek Skubica je izbil Fink.
43'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ousseynou Ndiaye. Utrpel ga je Darijan Matič.
44'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Šporar. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
45'
  Ndiaye je zaustavil prodirajočega Hentyja in žogo izbil v kot.
45'
45+1'
  V skoku je bil najvišji Mitrovič, ki pa ni uspel žoge preusmeriti proti vratom.
45+1'
Podaljšek
  Dve minuti sodnikovega podaljška. #DOMOLI
45+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Črnic.
45+2'
  Strel Črnica iz težkega položaja in kar nekaj dela za ljubljanskega vratarja Šeligo.
45+4'
45+4'
  Domžale so bolje začele srečanje, v nadaljevanju pa je bila Olimpija tista, ki je prevzela pobudo.
45+4'
  Domžalski nogometaši so že na igrišču, čakamo še gostujoče moštvo.
45+4'
  Tudi Ljubljančani so prišli na igrišče in vse je pripravljeno za začetek 2. polčasa.
46'
46'
  Drugi polčas so s sredine igrišča začeli domači nogometaši.
48'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Zeni Husmani. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
49'
50'
  Kašnik in Zec se prerivata v kazenskem prostoru.
50'
  Šporar je izbil predložek.
51'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
54'
  Tudi v začetku drugega polčasa igra bolj ali manj poteka med obema kazenskima prostoroma.
55'
  Olimpija napada po daljšem času.
55'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Zeni Husmani.
56'
  Menjava: iz igre Zeni Husmani, v igro Lucas Mario Horvat.
57'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Darko Zec.
57'
  Ndiaye je prodiral po desni strani, nato podal do Zeca, ki pa je streljal preslabo in ljubljanska obramba je njegov strel brez težav blokirala.
58'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Matic Črnic.
59'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
59'
  Prosti strel za Domžale z leve strani.
59'
  Skubic podaja v kazenski prostor...
60'
  ...toda ljubljanski branilci izbijajo žogo.
60'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Andraž Šporar.
61'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Lucas Elias Ontivero.
61'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty.
62'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Lucas Elias Ontivero.
63'
  Streljal je Andraž Šporar, a mimo vrat.
64'
  Fink je lepo podal v napad proti Šporarju, toda slednji ni uspel najboljše zaustaviti žoge, ki je zletela ob levi vratnici v gol avt.
65'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Michel Mimoun. Utrpel ga je Dejan Trajkovski.
65'
  Prosti strel za Domžale...
65'
  Trajkovski podaja na drugo vratnico...
66'
  ...Zec strelja...
66'
Avtogol
  GOOOL! Dejan Kelhar je zatresel lastno mrežo!
66'
  Menjava: iz igre Ousseynou Ndiaye, v igro Rudi Požeg Vancaš.
67'
  Trajkovski je podal na drugo vratnico, kjer je streljal Zec, žoga pa se je na poti odbila od Kelharja in končala v golu. #DOMOLI
68'
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Andraž Šporar.
68'
69'
69'
  Trajkovski podaja v ljubljanski kazenski prostor, Šeliga na pravem mestu.
70'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Kenan Bajrič.
70'
Rdeči karton
  Nemanja Mitrovič dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
71'
  Andraž Šporar je dobil rumeni karton.
71'
  Gaber Dobrovoljc je dobil rumeni karton.
72'
  Po prekršku Dobrovoljca nad Bajričem, je Dobrovoljc vzel žogo, Mitrovič pa je nešportno reagiral in udaril domžalskega nogometaša ter si tako prislužil rdeči karton.
73'
  Majer je podal v prazen prostor za Vuka, toda to je bila premočna podaja.
74'
  Žan Majer v prepovedanem položaju.
74'
  Žan Majer je dobil rumeni karton.
74'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Šporar. Utrpel ga je Slobodan Vuk.
74'
  Menjava: iz igre Lucas Elias Ontivero, v igro Aris Zarifovič.
75'
  Vuk je dosegel zadetek, toda oglasila se je piščalka glavnega sodnika.
75'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Matic Fink.
76'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Darijan Matič.
76'
  Prosti strel izvaja Mimoun...
77'
  ...Zec izbija žogo.
77'
  Streljal je Dejan Trajkovski, a mimo vrat.
78'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Kapun. Utrpel ga je Žan Majer.
78'
  Nik Kapun je dobil rumeni karton.
78'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Matic Fink.
79'
81'
  Požeg Vancaš je poizkušal s predložkom, toda neuspešno.
81'
81'
  Matic Fink je dobil rumeni karton.
82'
  Horvat je podal proti Skubicu, toda to je bila premočna podaja.
83'
84'
  Prosti strel z desne strani za Domžale.
84'
  Menjava: iz igre Žan Majer, v igro Matej Podlogar.
84'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Podlogar.
85'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Nik Kapun.
86'
  Fink je poslal predložek pred vrata, toda Vidmar je suvereno ujel žogo.
87'
  Lepa podaja za Črnica na desno stran, nato pa je slednji zelo slabo podal do Podlogarja, ki je bil sam pred vratarjem Šeligo.
87'
  Streljal je Darko Zec, a mimo vrat.
87'
  Menjava: iz igre Martin Michel Mimoun, v igro Ricardo Alves Coelho Da Silva.
89'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Utrpel ga je Matic Fink.
89'
  Ricardo Alves Coelho Da Silva je dobil rumeni karton.
90'
  Alves je naredil prekršek nad Črnice, toda glavni sodnik je pustil prednost ter Alvesa kaznoval ob prvi prekinitvi.
90'
90'
  Skubic podaja iz kota...
90+1'
  ...previsoka podaja...
90+1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ricardo Alves Coelho Da Silva. Utrpel ga je Matic Črnic.
90+1'
  Prosti strel za Domžale na levi strani.
90+1'
  Hud pritisk Domžal, Olimpija se brani z vsemi desetimi možmi.
90+1'
  Izvajalec prostega strela je Skubic.
90+2'
  Streljal je Nejc Skubic, a mimo vrat.
90+2'
90+2'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega podaljška.
90+3'
  Menjava: iz igre Ezekiel Isoken Henty, v igro Danilo Mariotto Dos Santos.
90+4'
  Dolga prekinitev ob zadnji menjavi Olimpije.
90+4'
  Andraž Šporar v prepovedanem položaju.
90+5'
90+5'
  Pravi derbi v Domžalah. Ob polnih tribunah smo videli izjemno razburljivo tekmo.
90+5'
  Po boljšem začetku Domžal, so Ljubljančani v nadaljevanju prvega polčasa zaigrali bolje in povedli. V drugem polčasu pa so Domžale igrale nekoliko boljše in prišle do izenačenja.
90+5'
  Olimpija s to zmago ostaja na vrhu lestvice, Domžale pa so se vsaj za en dan z Gorico izenačile na drugem mestu.