14. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  18.10.2015 ob 17.45  | Prenos: Kanal A

Luka Koper

1 : 2

Olimpija Ljubljana

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč) , Lunežnik Janez (4. sodnik) , Borošak Alen (5. sodnik) , Mežnar Tadej (6. sodnik)
3 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav iz Kopra, kjer se s tekmo Koper – Olimpija končuje 14. krog. #KOPOLI
0'
  Koprčane bo prvič vodil Slavko Matić, ki se je s pomočnikom Obradovićem in športnim direktorjem Petkovićem na Obalo preselil iz Zavrča. Tam na sedmih prvenstvenih in dveh pokalnih tekmah ni doživel poraza.
0'
  Matič ima pozitivno bilanco z Olimpijo, sa je v Zavrču igral 0:0, iz Stožica pa prinesel zmago z 0:2. #KOPOLI
0'
  V 9. krogu je Matič na klopi Zavrča z 1:0 (Zorko), odpravil tudi svoj sedanji klub Koper.
0'
  Današnja tekma bo tudi nov dvoboj srbskih športnih direktorjev v slovenskih klubih Petkovića in Stojića.
0'
  Nedžad Okčić, ki je vodil Koper po odhodu Vanolija, se vrača k delu z mladinskim pogonom.
0'
  Koper je pred reprezentančnim premorom doživel poraz s 4:0 v Mariboru, Olimpija je s 5:0 odpravila Krško.
0'
  Koper je na osmem mestu lestvice s tremi zmagami in tremi remiji. Ima štiri točke več od zadnjega Celja. #KOPOLI
0'
  Olimpija je vodilna ekipa z devetimi zmagami in z izjemno gol razliko 36:8. #KOPOLI
0'
  Na vrhu lestvice ima Olimpija točko prednosti pred drugouvrščeno Gorico, državni prvak Maribor ima štiri točke manj na četrtem mestu. Med današnjima tekmecema na Bonifiki je sedemnajst točk razlike.
0'
  Koper je doma priigral dve zmagi ter prav toliko remijev in porazov ter gol razliko 11:9. #KOPOLI
0'
  Olimpija je še brez poraza v gosteh, s štirimi zmagami in dvema remijema ter gol razliko 12:2. #KOPOLI
0'
  Na šestih gostovanjih sta mrežo Olimpije zatresla le Krka (Kastrevec) in Domžale (Zec). #KOPOLI
0'
  Prvo letošnjo medsebojno tekmo v Stožicah je Olimpija dobila s 4:1 (Henty 2x, Djermanović, Kronaveter; Rahmanović).
0'
  Na 25-ih medsebojnih tekmah 10 zmag Kopra, 11 zmag Olimpije in 4 remiji. Gol razlika 26:36. #KOPOLI
0'
  Na Bonifiki 12 tekem in razmerje 7-2-3 ter gol razlika 16:9. #KOPOLI
0'
  Zadnjo medsebojno tekmo na Bonifiki je lani decembra Koper dobil z 2:1 (Gregorič, Lotrič; Rodić). #KOPOLI
0'
  Olimpija je v Kopru nazadnje zmagala avgusta lani v 2. krogu minule sezone z 1:2 (Lotrič; Omladić, Šporar). #KOPOLI
0'
  Poglejmo obe enajsterici, najprej gostje iz Ljubljane.
0'
  Olimpija: Šeliga, Klinar, Kelhar, Ontivero, Kronaveter, Matić, Šporar, Fink, Mitrović, Henty, Mimoun. #KOPOLI
0'
  Luka Koper: Kahlina, Andrejašič, Šme, Rahmanović, Ivančić, Lotrič, Galešić, Štulac, Pavić, Memolla, Tomić. #KOPOLI
0'
  V ekipah ni kaznovanih igralcev, v moštvo Olimpije se po kazni vračata Bajrić in Mitrović, po poškodbi pa Kronaveter.
0'
  Koper je med tednom ostal brez Denisa Halilovića, ki je zapustil klub. S poškodbami se soočajo: Guberac, Del Toro, Šimurina in Palčič, vprašljiva sta Hadžić in Štromajer.
0'
  Tekmo bo vodil Miran Bukovec iz Lendave. Njegova 58. prvoligaška tekma, druga letos. #KOPOLI
0'
  V Kopru je oblačno vreme s temperaturo 16º celzija. #KOPOLI
0'
  Igralci obeh ekip bodo ponovno dvignili rdeče kartončke v poziv fair tekmi. #KOPOLI
0'
  S sredine bodo pričeli gostje iz Ljubljane. #KOPOLI
1'
2'
  Olimpija ima udarec iz kota.
2'
  Streljal je Lucas Elias Ontivero, a mimo vrat.
3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
4'
  Prosti strel bo izvajal Goran Galešić.
4'
  Strel v okvir vrat! Po protinapadu Olimpije je poskusil Ezekiel Isoken Henty, vratar Kahlina pa je žogo odbil v kot.
4'
6'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Pavič. Utrpel ga je Andraž Šporar.
6'
  Streljal je Goran Galešič, a mimo vrat.
6'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
7'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Kronaveter. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
8'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Matic Fink.
8'
  Amar Rahmanovič je dobil rumeni karton, ki je tako prejel prepoved igranja na naslednji tekmi.
9'
11'
  Goran Galešič v prepovedanem položaju.
12'
  Zaenkrat dinamična tekma na Bonifiki.
12'
13'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Tomič. Utrpel ga je Rok Kronaveter.
13'
14'
  Po kotu Olimpije je z glavo streljal Ezekiel Isoken Henty, a mimo vrat.
14'
  Streljal je Mitja Lotrič, žoga se je od branilca Olimpije odbila v kot.
14'
15'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Nemanja Mitrovič.
17'
18'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
19'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
19'
  Zaenkrat spremljamo zanimivo tekmo na Bonifiki. #KOPOLI
19'
  GOOOL! Po hitrem protinapadu Olimpije je po podaji Ontivera zadel Ezekiel Isoken Henty! #KOPOLI
22'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Tomič. Utrpel ga je Nemanja Mitrovič.
23'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič.
23'
25'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Goran Galešič.
25'
  Streljal je Amar Rahmanovič, a mimo vrat.
26'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
27'
  Po prekršku nad Rahmanovićem je rumeni karton dobil Matic Fink. #KOPOLI
29'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Andrejašič. Utrpel ga je Andraž Šporar.
29'
  Po podaji Mimouna je Henty streljal mimo vrat.
32'
  V Kopru je začelo deževati.
33'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Ivančič. Utrpel ga je Dejan Kelhar.
35'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Utrpel ga je Darijan Matič.
35'
  Goran Galešič je dobil rumeni karton. #KOPOLI
35'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Klinar. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
37'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Kelhar. Utrpel ga je Leo Štulac.
38'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Darijan Matič. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
41'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Denis Klinar.
42'
  Rahmanović ima nekaj težav in potrebuje pomoč domače zdravniške službe, a izgleda, da bo lahko nadaljeval.
43'
  Po ostri podaji Klinarja je Rok Kronaveter streljal mimo vrat. #KOPOLI
45'
  Streljal je Ezekiel Isoken Henty, a mimo vrat.
45+1'
  Še minuta sodnikovega podaljška v prvem polčasu. #KOPOLI
45+2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Kronaveter. Utrpel ga je Goran Galešič.
45+2'
  Konec 1.polčasa #KOPOLI
45+2'
  Dinamična tekma v prvem polčasu v Kopru. Olimpija je zaenkrat dobro izkoristila kakovost svojih napadalcev. #KOPOLI
45+2'
  Predvsem Henty je zaenkrat nerešljiva uganka za domačo obrambo.
45+2'
  Koprčani so bili v prvem polčasu predvsem premalo konkretni pri zaključkih akcij. #KOPOLI
45+2'
  Igralci so že na igrišču za začetek drugega polčasa.
45+2'
  Drugi polčas bodo s sredine začeli domači igralci.
46'
  Pričetek 2.polčasa #KOPOLI
46'
  GOOOL! Po lepi podaji Lotriča je z 11 metrov zadel Josip Ivančič! #KOPOLI
47'
  Za napadalca domačih je to 4. gol v prvenstvu.
49'
49'
  Po podaji s kota je z glavo streljal Nemanja Mitrovič, a mimo vrat.
53'
54'
55'
  Za vstop v igro se pri Olimpiji pripravlja Miha Zajc.
55'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Goran Galešič.
55'
  Menjava: iz igre Martin Michel Mimoun, v igro Miha Zajc. #KOPOLI
55'
56'
57'
  Luka Koper ima udarec iz kota, potem ko je Olimpijin branilec Klinar ustavil nevaren napad Lotriča.
58'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Pavič. Utrpel ga je Miha Zajc.
61'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Andraž Šporar.
61'
  Po prekršku nad Šporarjem je rumeni karton dobil Denis Šme. #KOPOLI
62'
  GOOOL! S prostega strela je izvrstno meril Ezekiel Isoken Henty! #KOPOLI
64'
  Za napadalca Olimpije je to 7. gol v letošnjem državnem prvenstvu.
65'
66'
68'
  Za vstop v igro se pri domačinih pripravljata Štromajer in Radujko.
68'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Tomič. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
69'
  Menjava pri Kopru: iz igre Amar Rahmanovič, v igro Jaka Štromajer. #KOPOLI
70'
  Po podaji Ivančiča je Goran Galešič streljal mimo vrat.
70'
  Še druga menjava pri Kopru: iz igre Ante Tomič, v igro Dalibor Radujko. #KOPOLI
72'
  Nekaj težav ima Kronaveter, a izgleda, da bo lahko nadaljeval z igro.
74'
75'
  Za vstop v igro se pri Olimpiji pripravlja Nik Kapun.
75'
  Druga menjava tudi pri Olimpiji: iz igre Rok Kronaveter, v igro Nik Kapun. #KOPOLI
76'
  Še zadnja menjava pri domačih: iz igre Goran Galešič, v igro Davor Škerjanc. #KOPOLI
77'
  Menjava: iz igre Ezekiel Isoken Henty, v igro Rok Baskera. #KOPOLI
78'
  S prostega strela je poskušal Miha Zajc, a je vratar Kahlina odlično posredoval. #KOPOLI
78'
79'
80'
  Po kotu Olimpije je poskusil Andraž Šporar, a ni uspel premagati domačega vratarja.
80'
81'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Baskera, a ni ogrozil vratarja Kahline.
82'
  Streljal je Davor Škerjanc, a brez nevarnosti za vrata gostov.
83'
  Strel v okvir vrat. Poskusil je Andraž Šporar, a brez nevarnosti za vratarja Kahlino.
84'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Štromajer. Utrpel ga je Darijan Matič.
85'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Miha Zajc.
85'
  Streljal je Andraž Šporar, a mimo vrat.
88'
  Mitja Lotrič v prepovedanem položaju.
90+1'
  Še 4 minute sodnikovega podaljška.
90+1'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Baskera. Utrpel ga je Davor Škerjanc.
90+4'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Utrpel ga je Andraž Šporar.
90+4'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Utrpel ga je Davor Škerjanc.
90+4'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Matic Fink je po prekršku nad Škerjancem dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča. #KOPOLI
90+6'
  Rok Baskera je dobil rumeni karton.
90+6'
90+6'
  Domači trener Matić je svoj debi na klopi Kopra sklenil s porazom, Olimpija pa z novo zmago ostaja na vrhu domačega nogometnega prvenstva.