14. krog |  Krško, Matija Gubec |  17.10.2015 ob 20.00

Krško

0 : 0

Rudar Velenje

Sodniki: Žganec Mitja (glavni sodnik), Pavlič Franci (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Kovačič Andraž (4. sodnik) , Sagrković Asmir (5. sodnik) , Drečnik Davor (6. sodnik)
0 Rumeni kartoni 2

0'
  Pozdravljeni! V Krškem nas čaka tekma 14. kroga Prve lige Telekom Slovenije. Nasprotnika na stadionu Matije Gubca sta Krško in Rudar Velenje.
0'
  Gre za obračun spodnjega dela razpredelnice. Rudar je pred tem krogom na šestem mestu (14 točk), Krško pa je deveti (9 točk).
0'
  Moštvi sta v prvenstvu odigrali eno medsebojno tekmo. V 5. krogu letošnje sezone sta se na stadionu ob Jezeru ekipi razšli z neodločenim rezultatom 1:1.
0'
  Krško je v naslednjih devetih krogih potem le dvakrat remiziralo, Velenjčani pa so dvakrat zmagali in dvakrat remizirali in se dvignili z dna razpredelnice.
0'
  Krško je po dobrem začetku sezone v nadaljevanju pričakovano padlo in je trenutno na devetem mestu, ki ob koncu sezone prinaša dodatne kvalifikacije za obstanek v 1. ligi.
0'
  Lanski drugoligaš je med reprezentančnim premorom okrepil izkušeni Luka Žinko, Krčane pa je zapustil Obed, ki se v Krškem ni izkazal.
0'
  RUDAR: Radan; Kašnik, Babič S., Kocič, Bolha, Grbič, Tolimir, Ihbeisheh, Džinič, Babič M., Grgič #KRSRUD
0'
  KRŠKO: Zalokar; Petrič, Volarič, Poljanec, Sikošek, Urbanč, Štefanac, Perkovič, Jakolič, Žinko, Petranič #KRSRUD
0'
  Čeprav je v zapisniku Krškega 12 nogometašev, gre zgolj za tehnično napako, saj je Primož Levičar rezervni vratar, medtem ko je Aleš Kožar, ki je prav tako na klopi igralec.
0'
  Žinka danes čaka debi v dresu Krškega. Zanimivo pa je, da bo debitiral proti klubu, za katerega je že igral.
0'
  Trener gostov Jernej Javornik tokrat ne more računati na poškodovane Ivana Knezoviča, Amerja Krciča in Luko Prašnikarja ter kaznovanega Damjana Trifkoviča.
1'
1'
1'
  Prvi so s sredine igrišča krenili Krčani.
1'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko.
3'
  Prvi prodor Ihbeisheha. Podaja v kazenski prostor, toda domači izbijajo žogo.
4'
  Prekršek je storil Damir Grgič. Utrpel ga je Jure Petric. Krško ima prosti strel.
4'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Babič. Utrpel ga je Luka Volarič.
5'
  Domači imajo glasno podporo s tribun.
6'
  Prodor Štefanaca je zaustavil Kašnik.
6'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Klemen Bolha.
8'
  Nekoliko boljši začetek Krškega, sedaj pa gostje prevzemajo pobudo.
10'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Babič. Utrpel ga je Marko Jakolič.
10'
  Nastreljal je živi zid.
13'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Petranič. Utrpel ga je Stjepan Babič.
13'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Utrpel ga je Petar Petranič.
15'
  Streljal je Klemen Bolha, a mimo vrat. Lep poizkus s škarjicami.
17'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.
18'
  Na tleh je obležal Poljanec, toda z njim vse v najlepšem redu.
20'
  Petric je zaustavil prodor Bolhe.
21'
  Tolimir pripravljen, da izvede tale prosti strel.
23'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Babič. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
24'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Grbič. Utrpel ga je Luka Žinko.
25'
26'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Kocič. Utrpel ga je David Poljanec.
27'
  Podaja iz prostega strela, Zalokar izbija.
27'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Utrpel ga je Dejan Urbanč.
28'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Luka Volarič.
29'
  Streljal je Luka Štefanac, a mimo vrat.
30'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Kocič. Utrpel ga je Petar Petranič.
31'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Petranič. Utrpel ga je Milan Kocič.
32'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Jakolič. Utrpel ga je David Kašnik.
34'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Klemen Bolha.
35'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je David Kašnik.
36'
  Streljal je Luka Žinko, a mimo vrat.
36'
  Streljal je Klemen Bolha, a mimo vrat.
37'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Grgič. Utrpel ga je Jure Petric.
38'
  Damir Grgič je dobil rumeni karton.
39'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil David Kašnik. Utrpel ga je Dejan Urbanč.
40'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Perkovič. Utrpel ga je Stjepan Babič.
41'
  Streljal je Denis Grbič, a mimo vrat.
41'
  Rudar ima udarec iz kota.
43'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Gregor Sikošek.
44'
  Krško ima udarec iz kota.
44'
  Streljal je David Poljanec, a za las mimo vrat. Najlepša priložnost na tekmi. Centimetri so Krčane ločili do prvega gola na današnji tekmi.
45'
45'
Podaljšek
  Ena minuta sodnikovega podaljška.
45'
46'
48'
50'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Utrpel ga je Stjepan Babič.
50'
  Streljal je Elvedin Džinič, a mimo vrat.
51'
  Krško ima enajstmetrovko!!!. David Kašnik je igral z roko v kazenskem prostoru. #KRSRUD
52'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Dejan Urbanč je zgrešil enajstmetrovko!
52'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Utrpel ga je Denis Grbič.
53'
  Urbanč je meril v svojo levo, Radan pa se je dobro vrgel in obranil njegov strel. #KRSRUD
53'
54'
  Babič izbija podajo Urbanča iz kota.
55'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Grbič. Utrpel ga je Luka Volarič.
55'
56'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Perkovič. Utrpel ga je Denis Grbič.
59'
  Menjava: iz igre Denis Grbič, v igro Leon Črnčič.
60'
  Menjava: iz igre Damir Grgič, v igro Mate Eterovič.
62'
  Streljal je Mario Babič, a mimo vrat.
62'
63'
  Menjava: iz igre Petar Petranič, v igro Klemen Slivšek.
63'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Slivšek. Utrpel ga je Mario Babič.
64'
64'
  Kocič je poizkušal s podajo, toda Slivšek izbija žogo.
64'
65'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Črnčič. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
66'
66'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Štefanac.
67'
  Leon Črnčič v prepovedanem položaju.
68'
  Menjava: iz igre Marko Jakolič, v igro Aleš Kožar.
70'
70'
  Klemen Bolha je dobil rumeni karton.
70'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Slivšek. Utrpel ga je Milan Kocič.
71'
71'
73'
  Menjava: iz igre Jaka Ihbeisheh, v igro Senad Jahič.
74'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Urbanč.
74'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Senad Jahič. Utrpel ga je Luka Volarič.
77'
  Menjava: iz igre Luka Štefanac, v igro Miha Drnovšek.
80'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Babič. Utrpel ga je Klemen Slivšek.
80'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Kožar. Utrpel ga je Mario Babič.
81'
  Mario Babič je obležal na tleh in potrebuje zdravniško pomoč.
83'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Slivšek. Utrpel ga je Stjepan Babič.
83'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je David Kašnik.
84'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Nikola Tolimir.
85'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Babič. Utrpel ga je Miha Drnovšek.
85'
  Petric je blokiral podajo Črnčiča.
85'
86'
  Streljal je Senad Jahič, a mimo vrat.
87'
88'
89'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Kocič.
90'
  Pritisk Rudarja v zadnjih trenutkih.
90'
  Luka Žinko je obležal na tleh in krade čas.
90+2'
Podaljšek
  Štiri minute sodnikovega podaljška.
90+3'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil David Kašnik. Utrpel ga je David Poljanec.