14. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  17.10.2015 ob 20.00

3 : 0

Krka

Sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč) , Skomina Damir (4. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Spoštovani, lep pozdrav iz Domžal, kjer bomo spremljali srečanje 14. kroga med Domžalami in Krko. #DOMKRK
0'
  To bo deseti prvenstveni obračun teh dveh moštev. Statistika je na strani državnih prvakov iz sezon 2007 in 2008, saj so na medsebojnih srečanjih zabeležili šest zmag. Dvakrat so se polnega izplena točk veselili Dolenjci, enkrat pa sta se moštvi razšli z delitvijo točk.
0'
  Velja omeniti, da Krka na vseh štirih gostovanjih v Športnem parku Domžale ni dosegla zmage. #DOMKRK
0'
  Morebiti ji to lahko uspe danes, saj Dolenjcem v tej sezoni bistveno bolj ustrezajo tekme v gosteh. Novomeščani so se namreč z zadnjih devetih gostovanj zgolj enkrat vrnili sklonjenih glav.
0'
  Kljub temu jih čaka sila težko delo, saj so dvakratni državni prvaki iz Domžal že sedem zaporednih tekem zapored neporaženi. Velja omeniti, da so na zadnjih treh tekmah remizirali z Rudarjem, Olimpijo in Mariborom.
0'
  Postava Domžal: Vidmar, Horić, Blažič, Dobrovoljc, Trajkovski, Horvat, Majer, Skubic, Črnic, Morel in Vuk. #DOMKRK
0'
  Postava Krke: Mitrović, Bogdan, Vučkić, Dežmar, Mojstrovič, Welbeck, Gliha, Fuček, Novinić, Perić in Kastrevec. #DOMKRK
0'
  Domžalčani imajo nekaj zdravstvenih težav. Zaradi poškodbe manjkata Milić in Vetrih, prehlajen je Zec. #DOMKRK
0'
  Blažič bo vknjižil svoj krstni nastop v dresu Domžal in jubilejni 100. v Prvi ligi Telekom Slovenije.
0'
  Novomeščani imajo težave v obrambni liniji, saj manjkata standardna člana prve enajsterice Ejup in Marotti. #DOMKRK
1'
2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
4'
  V uvodnih minutah spremljamo izenačeno srečanje. Nobena od ekip si še ni priigrala konkretne priložnosti...
5'
  ZDaj Domžalčani več napadajo, medtem ko se Novomeščani branijo.
5'
  Streljal je Nejc Skubic, a je njegov strel blokiral eden od gostujočih nogometašev.
6'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Alen Vučkič.
7'
  Domžale ima udarec iz kota po prodoru Črnica.
8'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
9'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Miha Blažič.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Trajkovski, Mitrovič je bil dobro postavljen in je zaustavil žogo.
12'
  Streljal je Benjamin Thomas Romain Morel, a z zunanjim delom podplata daleč mimo vrat.
13'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
15'
  Oster predložek Skubica v kazenski prostor, kjer bi moral eden od Domžalčanov le postaviti nogo in Dolenjci bi bili v precejšnjih škripcih.
16'
  Nejc Skubic je dobil rumeni karton.
18'
  Gostitelji igrajo napadalno in kombinatorno pred kazenskim prostorom, kjer pa jim zmanjka idej za zaključek.
18'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
22'
23'
  Slobodan Vuk je dobil rumeni karton zaradi simuliranja prekrška v protinapadu.
23'
25'
  Prekršek je utrpel Matic Črnic .
25'
  Strel v okvir vrat! Morel je z dobrih 20 metrov sprožil pravo bombo! Mitrovič je moral uporabiti vse svoje znanje, da je preprečil najhuje.
25'
  Domžale ima udarec iz kota.
26'
  Strel v okvir vrat! Z ogromne oddaljenosti je z visokim diagonalnim strelom poskusil Črnic in še enkrat preveril kakovost Mitroviča, ki je posredoval s skrajnimi močmi.
26'
27'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Matic Črnic.
30'
  Srečanje je prekinjeno. Bogdan jo je skupil v obrambni akciji.
31'
32'
33'
33'
  Domžalčani močno pritiskajo, medtem ko so Novomeščani precej razglašeni.
34'
  GOOOL! Zadel je Lucas Mario Horvat! Sprožil je močan strel z desne strani, žoga pa je po posredovanju Mitroviča končala za golovo črto.
35'
  Prekršek je utrpel Žiga Kastrevec .
36'
  Streljal je Gaber Dobrovoljc, a mimo vrat.
37'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček.
37'
  Josip Fuček je dobil rumeni karton.
41'
  Matic Črnic je dobil rumeni karton.
43'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Dežmar. Utrpel ga je Benjamin Thomas Romain Morel.
44'
  Streljal je Matic Črnic, a visoko preko vrat.
45'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Novinič. Utrpel ga je Matic Črnic.
45+1'
  Minuta sodnikovega dodatka. #DOMKRK
45+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Benjamin Thomas Romain Morel, a so bili nogometaši Krke nanj pripravljeni.
45+1'
46'
47'
  Domžalčani so nemudoma pritisnili na vrata Krke.
47'
47'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Trajkovski. Utrpel ga je Josip Fuček.
48'
49'
  Izvrsten strel Vuka v okvir vrat s kakšnih 20 metrov, a se je s pantrskim skokom izkazal Mitrovič. #DOMKRK
49'
50'
50'
  GOOOL! Zadel je Lucas Mario Horvat! Po udarcu iz kota se je na drugi vratnici povsem sam znašel Horvat in brezkompromisno zaključil.
52'
  Prekršek je utrpel Erik Gliha .
53'
Rdeči karton
  Erik Gliha dobil neposredni rdeči karton zaradi prekrška nad Dobrovoljcem in mora z igrišča.
54'
  Streljal je Nejc Skubic, a mimo vrat.
54'
  Menjava: iz igre Enes Novinič, v igro Filip Dangubič.
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Benjamin Thomas Romain Morel, a preveč po sredini, da bi lahko premagal Mitroviča.
57'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Utrpel ga je Danijel Dežmar.
59'
  Menjava: iz igre Danijel Dežmar, v igro Miha Kostanjšek. To bo zanj drugi nastop v #PLTS. Prvega je zabeležil v sezoni 11/12, ko je branil barve današnjega tekmeca iz Domžal.
61'
  GOOOL! Zadel je Slobodan Vuk! Napadalec Domžal je na desni strani iz igre vrgel dva branilca Krke, nato pa žogo od vratnice poslal za hrbet Mitroviča.
64'
  Menjava: iz igre Matic Črnic, v igro Aladin Šišič.
66'
  Domžalčani držijo vse niti igre v svojih rokah. Velja omeniti, da od 53. minute, ko je bil izključen Gliha, igrajo z igralcem več na igrišču.
67'
  V enem od redkih napadov je Kostanjšek našel Fučka na desni strani kazenskega prostora, a je ta v padcu meril mimo vrat Vidmarja.
67'
72'
  Streljal je Marin Perič, a mimo vrat.
72'
  Menjava: iz igre Miha Blažič, v igro Wilson Xavier Junior.
75'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
76'
  Po samostojnem prodoru je z nizkim diagonalnim strelom poizkusil Dangubič, a je meril mimo vrat.
77'
  Krka ima udarec iz kota.
78'
  Menjava: iz igre Žiga Kastrevec, v igro Favour Aniekan.
80'
  Menjava: iz igre Slobodan Vuk, v igro Antonio Mance.
81'
  Prekršek je utrpel Filip Dangubič .
82'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Favour Aniekan. Utrpel ga je Kenan Horič.
83'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Lucas Mario Horvat.