15. krog |  Novo mesto, Portoval - Novo mesto |  25.10.2015 ob 14.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

Krka

2 : 0

Krško

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Patarić Dejan (1. pomoč), Bensa Uroš (2. pomoč) , Mikača Goran (4. sodnik) , Ponis Roberto (5. sodnik) , Perić Dragoslav (6. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Novega mesta, kjer se bosta v 15. krogu na dolenjsko-posavskem derbiju srečala Krka in Krško. #KRKKRS
0'
  To bo šele druga medsebojna tekma ekip v Prvi ligi, prva na stadionu Portoval v Novem mestu.
0'
  Prva letošnja tekma v Krškem se je končala z 0:0.
0'
  V prejšnjem kolu je Krško na domačem stadionu igralo neodločeno, 0:0 proti Rudarju, Krka pa je v gostovala v Domžalah in izgubila s 3:0.
0'
  Domači so na svojem stadionu Portoval neporaženi zadnje tri tekme.
0'
  Gostje iz Krškega upajo na prve tri točke po drugem krogu, ko so 26. julija na domačem stadionu premagali Koprčane z 1:0.
0'
  Domači so zadnjo zmago dosegli prav na svojem stadionu, v 11. krogu, ko so z 1:0 premagali Celjane.
0'
  Gostje bodo danes iskali tudi krstno gostujočo zmago v Prvi ligi. #KRKKRS
0'
  Najboljša strelca domačih v dosedanjem teku sezone sta Marin Perić in Josip Fuček, ki sta zadela po trikrat.
0'
  Pri gostih je David Poljanec zaenkrat edini, ki je dosegel več kot en gol, zadel je dvakrat.
0'
  Obe ekipi se bosta morali v prvi vrsti posvetiti doseganju zadetkov, saj bomo spremljali obračun najmanj učinkovitih ekip lige. Krško je v dosedanjih 14 krogih doseglo 6 zadetkov, Krka pa jih je zbrala 11.
0'
  Pri domačih danes zaradi kazni manjka Erik Gliha, pri gostih pa tokrat ni kaznovanih igralcev.
0'
  Tekmo bo sodil Damir Skomina. #KRKKRS
0'
  Pa poglejmo obe enajsterici:
0'
  Krka: Mitrović, Marotti, Bogdan, Ejup, Collins, Mojstrovič, Welbeck, Fuček, Dangubić, Perić, Kastrevec. #KRKKRS
0'
  Krško: Zalokar, Jakolić, Perković, Petric, Sikošek, Jurečič, Žinko, Urbanč, Volarič, Petranić, Poljanec. #KRKKRS
1'
1'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Petranič. Utrpel ga je Jamilu Collins.
2'
  David Poljanec v prepovedanem položaju.
3'
  Streljal je Bruno Marotti, a mimo vrat.
5'
  Domači nogometaši so prevzeli pobudo na igrišču.
6'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Žiga Jurečič.
6'
  Krško ima udarec iz kota.
6'
  Kot bo izvajal Dejan Urbanč.
7'
  Streljal je Gregor Sikošek, a mimo vrat.
8'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Dangubič. Utrpel ga je Marko Zalokar.
8'
  Marko Perkovič je zaradi ugovarjanja sodniku Skomini prejel rumeni karton.
11'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Marko Perkovič.
11'
  Strel v okvir vrat. Poskusil je Luka Žinko, a brez posebne nevarnosti za vratarja Mitrovića.
13'
  Po podaji Petraniča v kazenski prostor je Poljanec zgrešil žogo v lepi situaciji pred vrati Krke.
14'
  Po protinapadu Krškega je po lepi akciji Volariča Žiga Jurečič streljal za las preko vrat.
15'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Dangubič. Utrpel ga je Žiga Jurečič.
17'
  GOOOL! Po lepi podaji Fučka v kazenski prostor je zadel Filip Dangubič! #KRKKRS
18'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Bruno Marotti. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
19'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Josip Fuček.
19'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
21'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Utrpel ga je Marin Perič.
23'
  Krka ima udarec iz kota.
24'
  S kota bo podal Josip Fuček.
24'
  Prekršek je utrpel Marko Perkovič .
26'
26'
  Po kotu domačih je z glavo streljal Denis Mojstrovič, a mimo vrat.
27'
  Po domiselni akciji Krškega je Volarič zaključil, a je bil v prepovedanem položaju.
28'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Filip Dangubič.
29'
  S prostega strela bo streljal Josip Fuček.
29'
30'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Mojstrovič, vratar Zalokar je odlično ubranil.
30'
  Welbeck se je odločil za podajo, obramba Krškega je žogo odbila v kot.
30'
32'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
32'
  S prostega strela bo poskusil Dejan Urbanč
32'
  S prostega strela je Dejan Urbanč streljal mimo vrat.
35'
  Po podaji Fučka je Perić z glavo streljal preko vrat.
38'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
38'
39'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Žiga Jurečič.
42'
43'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Luka Volarič.
43'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Marko Perkovič.
44'
  Na zelenici je obležal David Poljanec, ki potrebuje zdravniško pomoč.
45'
  Poljanec bo lahko nadaljeval z igro.
45'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Jamilu Collins.
45+1'
  Še minuta podaljška v prvem polčasu.
45+2'
45+2'
  Spremljamo enakovredno tekmo, Krka je zaenkrat izkoristila svojo priložnost in ob polčasu vodi z 1:0. #KRKKRS
45+2'
  Strelec Dangubić je danes dosegel svoj prvi zadetek v Prvi ligi.
45+2'
  S sredine bodo v drugem polčasu krenili gostje iz Krškega.
46'
46'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Utrpel ga je Filip Dangubič.
48'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Jurečič. Utrpel ga je Filip Dangubič.
48'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žiga Kastrevec, vratar Zalokar je žogo ubranil.
49'
  Gostje bodo kmalu opravili prvo menjavo, za vstop v igro se pripravlja Tim Čeh.
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Filip Dangubič, vratar je žogo odbil v kot.
50'
51'
  Menjava: iz igre Petar Petranič, v igro Tim Čeh.
52'
  Marin Perič v prepovedanem položaju.
54'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
55'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Bruno Marotti.
56'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Josip Fuček.
57'
  S prostega strela je streljal Leo Ejup, a mimo vrat.
57'
  Menjava: iz igre Dejan Urbanč, v igro David Bučar.
60'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Bučar, vratar Mitrović pa je žogo brez težav zadržal.
62'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Jure Petric.
62'
  Tim Čeh se je po lepi akciji gostov znašel v prepovedanem položaju.
63'
65'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
65'
  Filip Dangubič je dobil rumeni karton.
66'
  Strel v okvir vrat! Z glavo je poskusil Marko Perkovič, vratar Mitrović je strel brez težav ubranil.
68'
  Za vstop v igro se pri Krki pripravlja Miha Kostanjšek.
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marin Perič, a je gostujoča obramba dobro posredovala in blokirala strel.
69'
  Marko Jakolič v prepovedanem položaju.
69'
  Menjava: iz igre strelec zaenkrat edinega gola Filip Dangubič, v igro Miha Kostanjšek.
72'
  Nana Addo Welbeck-Maseko je zaradi simuliranja prekrška dobil rumeni karton.
73'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Kastrevec. Utrpel ga je Luka Žinko.
73'
  David Bučar v prepovedanem položaju.
73'
  Menjava: iz igre Žiga Kastrevec, v igro Enes Novinič.
75'
  V drugem polčasu spremljamo pretežno igro med obema kazenskima prostoroma, zaenkrat brez pravih priložnosti.
78'
  Po protinapadu Perića in podaji pred vrata je Enes Novinič streljal preko vrat.
78'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Bruno Marotti.
78'
  Žiga Jurečič je dobil rumeni karton.
79'
  Po lepi akciji domači niso uspeli zadeti, naposled se je žoga od Welbecka odbila izven igrišča.
80'
80'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Jurečič. Utrpel ga je Miha Kostanjšek.
82'
  Po lepi podaji Jurečiča je Poljanec od daleč streljal mimo vrat.
83'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Kostanjšek. Utrpel ga je Žiga Jurečič.
86'
  Strel v okvir vrat! Po predložku Jakolića je z glavo streljal Luka Volarič.
86'
  Menjava: iz igre Žiga Jurečič, v igro Miha Drnovšek.
87'
  Menjava: iz igre Josip Fuček, v igro Urban Kramar.
90'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je David Poljanec.
90'
  Še tri minute sodnikovega podaljška.
90+1'
90+2'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Novinič. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
90+2'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Kostanjšek. Utrpel ga je Luka Žinko.
90+3'
  GOOOL! Ob koncu tekme je po akciji Perića in podaji Welbecka zadel Enes Novinič! #KRKKRS
90+4'
90+4'
  Kljub zmagi je Krka ostala na 7. mestu, Krško pa je po zmagi Celjanov sedaj na dnu lestvice. #KRKKRS