16. krog |  Krško, Matija Gubec |  30.10.2015 ob 19.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

Krško

1 : 0

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 1

0'
  Spoštovani ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Krškega, kjer bomo spremljali obračun 16. kroga med Krškim in Gorico. #KRSGOR
0'
  To bo šele drugi obračun današnjih tekmecev, ki sta se prvič srečala konec avgusta, ko je bila pred domačim občinstvom s 3:1 uspešnejša Gorica.
0'
  S to zmago so varovanci Mirana Srebrniča vknjižili polni pehar točk že šestič zaporedoma. Sledilo je slavje na primorskem derbiju s Koprom, nakar je izvrsten niz štirikratnih državnih prvakov prekinil Maribor.
0'
  Krčani so danes v povsem drugačnem izhodišču. V prejšnjem krogu so zabeležili nov poraz v gosteh, kjer letos še niso zmagali, nekaj upanja pa jim pred današnjo tekmo vlivajo rezultati na domačem terenu, kjer so do zdaj vknjižili osem od skupno desetih točk.
0'
  Poleg tega se lahko Petrovičevi varovanci na stadionu Matije Gubca pohvalijo s čvrsto obrambo, saj so do danes prejeli le šest golov.
0'
  Postava Krškega: Zalokar, Sikošek, Petric, Drnovšek, Jakolić, Žinko, Štefanac, Jurečič, Pavič, Volarič, Poljanec. #KRSGOR
0'
  Postava Gorice: Sorčan, Celcer, Kavčič, Jogan, Boben, Cvijanović, Humar, Džuzdanović, Arčon, Burgić in Eleke. #KRSGOR
0'
  Novogoričani so v primerjavi s prejšnjim krogom bolj kompletni, kljub temu pa bosta zaradi poškodb manjkala Gregorič in Johnson. Širok bo počival zaradi kazni.
0'
  Na drugi strani Krčani danes ne bodo mogli računati na pomoč enega od boljših posameznikov Urbanča, kaznovan je Perkovič.
0'
  Danes nas čaka zanimivo srečanje. Krčani niso zmagali že 13. zaporednih prvenstvenih tekem, medtem ko si Goričani prav gotovo želijo lepe popotnice pred primorskim derbijem.
0'
  Nogometaši so že na zelenici. Srečanje se bo pričelo ob 19. uri. Glavni sodnik je Andrej Žnidaršič.
1'
3'
  Krčani so bili v dobrem izhodišču, a jim ni uspelo zaključiti s strelom proti vratom. Zaenkrat so več pri žogo domači nogometaši.
4'
  Streljal je Luka Žinko, a je eden od Goričanov blokiral strel.
4'
  Streljal je Marko Jakolič, a mimo vrat.
5'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Goran Cvijanovič.
6'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Boben. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
6'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Tine Kavčič. Utrpel ga je Luka Pavič.
7'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Drnovšek. Utrpel ga je Miran Burgič.
8'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Boben. Utrpel ga je Luka Volarič.
9'
  Še naprej spremljamo izenačeno srečanje, v katerem so več pri žogi Petrovičevi varovanci.
9'
  Krško ima udarec iz kota.
9'
10'
  Strel v okvir vrat! Po odlični globinski podaji se je na štiri oči z vratarjem Sorčanom srečal Poljanec, a se je Sorčan izkazal z izvrstno obrambo!
11'
11'
  Streljal je Miha Drnovšek, a mimo vrat.
12'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Žiga Jurečič.
14'
  Goričani imajo precej težav s prenosom igre čez sredino, saj so Krčani zelo agresivni pri pokrivanju.
14'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Jure Petric.
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Blessing Chibuike Eleke. To je bila akcija praktično iz ničesar, a je Zalokar preprečil najhuje!
14'
  Gorica ima udarec iz kota.
16'
  Blessing Chibuike Eleke v prepovedanem položaju.
17'
  GOOOL! Zadel je Luka Štefanac! Po izvrstni podaji Volariča z leve strani je v kazenskem prostoru najvišje skočil Štefanac in z glavo premagal Sorčana.
18'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Alen Jogan.
21'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Matija Boben.
22'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Luka Volarič.
23'
  Še en nevaren predložek tokrat Sikoška z leve strani, a je bil Poljanec v konici napada malce prepozen.
24'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
24'
  Z glavo je meril Jogan, a ni bi natančen.
26'
27'
  Prekršek je utrpel David Poljanec .
28'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Miha Drnovšek.
30'
  Po podaji na drugo stran kazenskega prostora je streljal Jurečič, a je slabo zadel žogo.
30'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
32'
  Prekršek je utrpel Amel Džuzdanovič .
33'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Tine Kavčič.
34'
  David Poljanec v prepovedanem položaju.
35'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
37'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil David Poljanec. Utrpel ga je Goran Cvijanovič.
38'
40'
  Strel v okvir vrat! S kakšnih 20 metrov je poizkusil Žinko, a je Sorčan njegov strel ubranil!
41'
  Streljal je David Poljanec, a mimo vrat.
41'
42'
43'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Jurečič. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
44'
  S prostega strela je meril Cvijanovič, a za las mimo vrat.
45'
  Z nizkim strelom je poizkusil Žinko, a mimo vrat.
45+1'
45+1'
  Krčani pred domačim občinstvom delujejo samozavestno in dopadljivo v napadalnih akcijah kar so v 17. minuti kronali z zadetkom Štafanaca, medtem ko Goričani delujejo precej razglašeno in so le stežka prihajali pred kazenski prostor Krškega.
46'
46'
  Menjava: iz igre Matija Boben, v igro Matija Škarabot.
47'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Jurečič. Utrpel ga je Miran Burgič.
48'
  Džuzdanović je v kazenskem prostoru iskal prvega strelca lige Elekeja, ki je bil nekoliko prekratek, da bi lahko zaključil.
49'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Utrpel ga je Luka Štefanac.
49'
50'
50'
51'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Jan Humar.
53'
55'
  Goričani so na začetku drugega polčasa nekoliko bolj pritisnili, a še vedno ne uspejo kakovostno zaključiti.
55'
  Streljal je Luka Volarič, a precej mimo vrat.
57'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Utrpel ga je Luka Žinko.
58'
  Strel v okvir vrat! Z dobrih 20 metrov je meril Volarič, a je bil Sorčan na mestu! #KRSGOR
59'
61'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Humar. Utrpel ga je Luka Žinko.
62'
  Menjava: iz igre Sandi Arčon, v igro Jaka Kolenc.
63'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Luka Štefanac.
63'
  Borbeno igro na sredini igrišča zaenkrat dobivajo nogometaši Krškega.
66'
  Srečanje je prekinjeno, Štefnac potrebuje zdravniško pomoč.
66'
  Marko Jakolič je dobil rumeni karton zaradi ugovarjanja.
68'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Humar. Utrpel ga je Žiga Jurečič.
69'
  Po podaji Džuzdanovića je z glavo meri Burgič, a za las mimo vrat! #KRSGOR
70'
  Blessing Chibuike Eleke je dobil rumeni karton.
72'
  Petric je zapustil igrišče zaradi manjše poškodbe, a bo lahko nadaljeval srečanje.
73'
  Z leve strani je v kazenski prostor zopet podal Džuzdanović, tokrat je bil z glavo natančnejši Eleke, a je bil njegov strel premalo močan, da bi lahko premagal Zalokarja.
76'
  Menjava: iz igre David Poljanec, v igro Petar Petranič.
79'
  Goričani imajo žogo nekaj več v svoji posesti, a jih še naprej pesti neučinkovitost pred kazenskim prostorom.
79'
  Streljal je Luka Volarič, a mimo vrat.
79'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Petar Petranič.
80'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Cvijanovič. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
81'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Petranič. Utrpel ga je Alen Jogan.
81'
  Petar Petranič je dobil rumeni karton.
82'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Kolenc. Utrpel ga je Luka Štefanac.
82'
  Menjava: iz igre Jan Humar, v igro Dino Martinovič.
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Pavič. Sorčan na mestu.
85'
  Menjava: iz igre Luka Volarič, v igro Igor Blažinčič.
86'
  Streljal je Miran Burgič, a mimo vrat.
86'
86'
  Streljal je Goran Cvijanovič, a mimo vrat.
86'
87'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Cvijanovič. Utrpel ga je Luka Štefanac.
87'
  Luka Štefanac v prepovedanem položaju.
88'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Petranič. Utrpel ga je Goran Cvijanovič.
88'
89'
  Strel v okvir vrat! Sikošek je imel zaključno žogico, a je njegov strel ubranil Sorčan! #KRSGOR
90+1'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Cvijanovič. Utrpel ga je Marko Jakolič.
90+2'
  Menjava: iz igre Žiga Jurečič, v igro Jože Barkovič.
90+2'
  Petar Petranič v prepovedanem položaju.
90+3'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Marko Jakolič.
90+3'
  Miha Drnovšek je dobil rumeni karton.
90+4'
  Streljal je Igor Blažinčič, močno a mimo vrat!
90+4'
90+4'
  Igor Blažinčič je dobil rumeni karton.
90+5'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jože Barkovič. Utrpel ga je Matija Škarabot.
90+5'
  Strel v okvir vrat! Izjemna priložnost z glavo za Jogana v zadnji sekundi tekme, a je Zalokar njegov strel ubranil!