17. krog |  Nova Gorica, Športni park |  08.11.2015 ob 17.45  | Prenos: Kanal A

1 : 2

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Pavlič Franci (4. sodnik) , Glažar Roman (5. sodnik) , Mežnar Tadej (6. sodnik)
1 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer četrta Gorica gosti osmi Koper. #GORKOP
0'
  Koprčani prihajajo na drugi letošnji primorski derbi po sredinem pokalnem razočaranju, ko so v sodniškem dodatku prejeli zadetek za napredovanje Domžal. S tem so že v četrtfinalu oddali pokalno lovoriko.
0'
  Goričani so iz pokalnega tekmovanja izpadli že v 1. krogu, ko jih je z 1:0 premagala Mura.
0'
  Gorica ima za seboj dva poraza brez doseženega zadetka, a na lestvici še vedno deli drugo mesto. #GORKOP
0'
  Koper je brez zmage pet krogov, v katerih je priigral tri poraze in dva remija in je iz osmega spet padel na deveto mesto.
0'
  Novi koprski trener Slavko Matić je še brez prvenstvene zmage, saj je priigral poraza z Olimpijo in Rudarjem ter v prejšnjem krogu remi s Krko. V ta kontekst spada tudi izpad iz pokalnega tekmovanja z zmago in porazom proti Domžalam.
0'
  Miran Srebrnič in Slavko Matič si še nista stala nasproti: ko je Zavrč v 5. krogu s 3:0 izgubil v Športnem parku, je bil njegov trener Ivica Salomun, v 14. krogu ko je Gorica slavila v gosteh, pa je bil trener Zavrča Peter Pacult.
0'
  Gorica je z 28 – imi točkami na 4. mestu. Ima 9 zmag, 1 remi in 6 porazov. Gol razlika 26:24. #GORKOP
0'
  Koprčani imajo na devetem mestu 3 zmage, 4 remije in 9 porazov ter gol razliko 18:26. #GORKOP
0'
  Na domači lestvici so Goričani na 3. mestu z razmerjem 4-1-3 in z gol razliko 12:11. #GORKOP
0'
  Koper je 9. na gostujoči lestvici. Ima 1 zmago, 1 remi in 6 porazov ter gol razliko 6:15. #GORKOP
0'
  Spomin na prvo letošnjo medsebojno tekmo na Bonifiki: s 3:1 so jo dobili Goričani. Pred tem je Koper dobil šest zaporednih primorskih derbijev.
0'
  Zadnje gostovanje v Kopra v Športnem parku se je končalo z zmago z 2:0. Zadela sta Štromajer in Hadžić.
0'
  V skupnem seštevku 71 medsebojnih tekem in 26 zmag Gorice, 25 zmag Kopra in 20 remijev. Gol razlika 97:88. #GORKOP
0'
  V Športnem parku 34 tekem z bilanco 17-8-9 in z gol razliko 54:32. #GORKOP
0'
  V ekipah ni kaznovanih igralcev, nekaj težav pa je še vedno s poškodbami
0'
  Luka Koper: Kahlina, Andrejašič, Šme, Guberac, Rahmnanović, Štulac, Dedić, Pavić, Memolla, Hadžić, Štromajer. #GORKOP
0'
  Gorica: Sorčan, Škarabot, Kotnik, Širok, Burgić, Eleke, Cvijanović, Kavčič, Džuzdanović, Jogan, Johnson. #GORKOP
0'
  Goričan Eleke je z devetimi zadetki še vedno na 2. mestu lestvice strelcev, ki ga deli s Tavaresom. Trikrat je dosegel po dva zadetka. Najuspešnejša koprska strelca sta Ivančič in Štromajer s po štirimi zadetki. Slednji ima strelski post že osem tekem.
0'
  Gorica ima devet različnih strelcev, Luka Koper enega manj.
0'
  V goriški ekipi sta dva igralca, ki sta že nosila dres Luke Koper, to sta Miha Gregorič in Sandi Arčon, Koprčana Vasja Simčič in Goran Galešić sta že igrala v Gorici.
0'
  Tekmo bo vodil Kranjčan Dragoslav Perić. Njegova 5. tekma letos, skupaj 61. Prvoligaška. #GORKOP
0'
  V Novi Gorici je jasen jesenki večer s temperaturo 17ºCelzija. #GORKOP
0'
  S sredine začenjajo Goričani.
1'
2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Leo Štulac.
4'
  Jaka Štromajer v prepovedanem položaju.
4'
  Streljal je Jaka Štromajer, a mimo vrat.
6'
7'
  Še brez obetavnejših priložnosti; dva strela Štromajerja preko gola.
8'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Kotnik. Utrpel ga je Leo Štulac.
9'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
11'
  Streljal je Amel Džuzdanovič, a mimo vrat.
12'
  Akcije celotnega napada Gorice, nazadnje podaja Elekeja Džžuzdanoviću, ki je z desne streljal mimo gola. #GORKOP
12'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
13'
  Streljal je Miran Burgič, a mimo vrat.
13'
  Po podaji Džuzdanovića, Burgič z glavo preko gola.
15'
  Derbi se je razživel, rahla pobuda Goričanov.
19'
  GOOOL! Zadel je Hysen Memolla!
20'
  Memolla je po daljšem koprskem napadu z leve z nizkim strelom zadel oddaljenejši kot goriških vrat. #GORKOP
22'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
23'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Leo Štulac.
25'
  GOOOL! Zadel je Blessing Chibuike Eleke!
26'
  Po globinski podaji Džuzdanovića, je Eleke pretental Šmeja in z nizkmi strelom poslal žogo v mrežo. #GORKOP
27'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Dedić Sven.
28'
  Streljal je Goran Cvijanovič, a mimo vrat.
29'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke.
30'
  Gorica ima udarec iz kota.
30'
  Streljal je Blessing Chibuike Eleke, a mimo vrat.
31'
  Po podaji iz kota, je Eleke z glavo meril mimo gola.
31'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Ivica Guberac.
32'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Cvijanovič. Utrpel ga je Ivica Guberac.
33'
  Streljal je Andrej Kotnik, a mimo vrat.
35'
  Blessing Chibuike Eleke v prepovedanem položaju.
36'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dedić Sven. Utrpel ga je Tine Kavčič.
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Blessing Chibuike Eleke.
39'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Cvijanovič.
40'
  Globinska podaja Elekeja, Cvijanovič je stekel v prazen prostor in od blizu streljal, Kahlina je strel odbil.
41'
  Menjava: iz igre Matija Škarabot, v igro Uroš Celcer.
41'
41'
43'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
45+3'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Tine Kavčič.
45+3'
45+3'
  Brez menjav na začetku drugega polčasa primorskega derbija.
45+3'
  Prvi polčas je bil zanimiv in dinamičen, a brez nepotrebne grobosti. #GORKOP
46'
47'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Hysen Memolla.
48'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
50'
  Kavčič je dosegel zadetek, a iz prepovedanega položaja. #GORKOP
51'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Utrpel ga je Goran Cvijanovič.
52'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Pavič. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
53'
53'
  Menjava: iz igre Leo Štulac, v igro Mitja Lotrič.
54'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Amar Rahmanovič. Utrpel ga je Matija Širok.
55'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Amar Rahmanovič.
56'
57'
  Džuzdanović globinska podaja Elekeju, strel je Kahlina odbil v kot.
57'
58'
58'
  Po kotu in odbiti žogi močan strel Kotnika, mimo gola.
58'
59'
  Streljal je Amar Rahmanovič, a mimo vrat.
59'
  Menjava: iz igre Amar Rahmanovič, v igro Josip Ivančič.
62'
63'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
63'
  Uroš Celcer je dobil rumeni karton.
63'
64'
64'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Utrpel ga je Uroš Celcer.
65'
  Mitja Lotrič je dobil rumeni karton.
65'
66'
66'
  Džuzdanović - Eleke in Burgič z glavo preko gola. Izjemna akcija. #GORKOP
67'
67'
  Antonio Pavič je dobil rumeni karton.
68'
68'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
69'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Josip Ivančič.
70'
  Josip Ivančič v prepovedanem položaju.
72'
73'
74'
  Menjava: iz igre Ivica Guberac, v igro Patrik Posavac.
75'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Posavac. Utrpel ga je Andrej Kotnik.
77'
  Popravek: Džuzdanović je dosegel gol, sodnik ga ni priznal zaradi nevarne igre podajalca Burgiča s "škarjicami." #GORKOP
78'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Damir Hadžič.
79'
79'
  Po podaji Široka z desne, je Burgič zgrešil nemogoče. #GORKOP
81'
  Šimurina je prejel rumeni karton na rezervni klopi. #GORKOP
81'
82'
  Menjava: iz igre Amel Džuzdanovič, v igro Marko Nunič.
82'
83'
83'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
86'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Miran Burgič.
86'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miran Burgič.
86'
86'
87'
  Po kotu Burgič z glavo v naročje Kahline.
87'
88'
  Hysen Memolla je dobil rumeni karton.
90'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Pavič. Utrpel ga je Goran Cvijanovič.
90'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Nunič.
90+1'
  Po prdložku Elekeja je streljal Nunič, Kahlina se je izkazal z obrambo. #GORKOP
90+1'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Cvijanovič. Utrpel ga je Dedić Sven.
90+3'
  GOOOL! Zadel je Jaka Štromajer!
90+5'
  Po strelu Dediča in obrambi Sorčana, je Štromajer zadel iz neposredne bližne za koprsko zmago. #GORKOP
90+5'
90+5'
  Goričani so dobesedno podarili zmago Kopru, saj niso znali izkoristiti popolne premoči v drugem polčasu.