18. krog |  LJUBLJANA, ŠRC STOŽICE |  25.11.2015 ob 17.30

Olimpija Ljubljana

3 : 1

Krka

Sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Lunežnik Janez (2. pomoč) , Antič Mihael (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 2

0'
  Spoštovani, lep pozdrav iz Ljubljane, kjer bomo spremljali srečanje 18. kroga med Olimpijo in Krko. #OLIKRK
0'
  Novomeščani so za Ljubljančane tradicionalno neugoden tekmec.
0'
  Na dosedanjih devetih srečanjih so jih dobili pet, trikrat je so zmago slavili Ljubljančani, enkrat pa sta se moštvi razšli brez zmagovalca.
0'
  Ljubljančani imajo kljub negativni bilanci na medsebojnih srečanjih z Novomeščani pozitivno gol razliko (13:9).
0'
  Zeleno-beli niso izgubili že šest zaporednih prvenstvenih srečanj.
0'
  V tej sezoni sta se moštvi že pomerili, na Portovalu je zmago (3:1) slavila Olimpija. Na paket treh točk na medsebojnih prvenstvenih srečanjih s Krko je čakala od julija 2014.
0'
  Postava Krke: Mitrović, Bogdan, Mojstrovič, Ejup, Marotti, Dangubić, Fuček, Collins, Welbeck, Perić in Kastrevec. #OLIKRK
0'
  Postava Olimpije: Šeliga, Klinar, Mitrović, Kelhar, Fink, Mimoun, Kronaveter, Matić, Kapun, Henty in Šporar. #OLIKRK
0'
  Na strani Olimpije manjkajo poškodovani Krefl, Delamea in Ontivero.
1'
1'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Josip Fuček. Utrpel ga je Matic Fink.
4'
  Zaenkrat spremljamo izenačeno srečanje, nekaj več pobude ima Olimpija.
5'
  Streljal je Ezekiel Isoken Henty, a mimo vrat.
6'
  V hitrem protinapadu je do strela z desne strani kazenskega prostora prišel Fuček, a je meril mimo vrat.
9'
  Marin Perič v prepovedanem položaju.
10'
  Izvrstna priložnost za Ljubljančane. Šporar je z visoko žogo natančno našel Kronavetra, ki je leve strani kazenskega prostora iz prve sprožil mimo vrat.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ezekiel Isoken Henty, malo dela za Mitroviča.
13'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Kelhar. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
15'
  Nogometaši Olimpije zahtevajo igro z roko pred kazenskim prostorom Krke, a je glavni sodnik Ponis ni dosodil ničesar.
17'
  Strel v okvir vrat! Dangubič je zatresel vratnico, a se je žoga odbila na igrišče! #OLIKRK
18'
  Še ena izjemna priložnost za Krko! Po podaji Fučka je bil ne levi strani povsem sam Perič, a je meril mimo vrat! #OLIKRK
20'
Avtogol
  GOOOL! Luka Bogdan je zatresel lastno mrežo! Mimoun je iz praktično izgubljenega položaja z desne strani podal v kazenski prostor, kjer je nogo nesrečno podstavil Bogdan.
23'
  Še ena priložnost za zeleno-bele! Henty je s kakšnih desetih metrov zatresel vratnico! #OLIKRK
24'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Andraž Šporar, a naravnost v vratarja Mitroviča! #OLIKRK
25'
  Prekršek je utrpel Marin Perič .
25'
  Olimpija ima udarec iz kota.
26'
27'
  Poizkusil je Nemanja Mitrovič, a je bil njegov strel blokiran.
28'
28'
  Zeleno-beli še naprej močno pritiskajo. #OLIKRK
29'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Ezekiel Isoken Henty.
30'
  Nana Addo Welbeck-Maseko je dobil rumeni karton.
30'
  Prekršek Olimpiji na robu kazenskega prostora. #OLIKRK
31'
  Kronaveter je s prostega strela zatresel prečko! #OLIKRK
32'
  Andraž Šporar v prepovedanem položaju.
34'
34'
  Po podaji Kronavetra z leve strani je do strela z glavo prišel Šporar, a meril mimo vrat.
35'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
36'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Kapun. Utrpel ga je Denis Mojstrovič.
37'
  Streljal je Andraž Šporar, a Mitrovič ujel žogo.
39'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Klinar. Utrpel ga je Marin Perič.
41'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Nana Addo Welbeck-Maseko. Utrpel ga je Darijan Matič.
43'
  Krka ima udarec iz kota.
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nana Addo Welbeck-Maseko, a je Šeliga izbil v kot.
44'
45'
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jamilu Collins.
45'
45+1'
  Enajstmetrovka za Olimpijo! Šporar je sprožil v kazenskem prostoru, kjer je Collins igral z roko. #OLIKRK
45+2'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Andraž Šporar je zgrešil enajstmetrovko! Žoga se je od vratnice odbila na igrišče.
45+2'
45+2'
  Spremljali smo izredno zanimiv prvi polčas, v katerem sta obe moštvi nekajkrat zatresli okvir vrat. Olimpija je imela pobudo, a so imeli svoje priložnosti tudi gostje, ki pa jih niso izkoristili.
46'
46'
  Iz oddaljenosti je streljal Matič, a nekaj centimetrov mimo vrat. #OLIKRK
49'
49'
52'
  Drugi polčas sta moštvi začeli enakovredno, še naprej pa spremljamo zelo odprto srečanje.
52'
  GOOOL! Zadel je Rok Kronaveter! Po podaji Mimouna z desne strani je vtekel v kazenski prostor in meril v daljši kot.
54'
  Streljal je Martin Michel Mimoun, a mimo vrat.
54'
54'
  Prekršek je utrpel Žiga Kastrevec .
56'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Kronaveter. Utrpel ga je Josip Fuček.
58'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Kapun. Utrpel ga je Marin Perič.
60'
  Nogometaši Krke še prenesejo žogo na tekmečevo polovico, a jim zmanjka idej za kakovosten zaključek.
60'
  Žiga Kastrevec v prepovedanem položaju.
63'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Bruno Marotti. Utrpel ga je Nik Kapun.
64'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ezekiel Isoken Henty. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
66'
  Menjava: iz igre Martin Michel Mimoun, v igro Miha Zajc.
68'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Denis Klinar.
68'
  Marin Perič je dobil rumeni karton.
69'
71'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Žiga Kastrevec.
72'
  S prostega strela je s precejšnje oddaljenosti sprožil Ejup, a mimo vrat.
72'
  Strel v okvir vrat! Po podaji Zajca je poskusil Šporar, a je bil njegov strel prešibak, da bi lahko premagal Mitroviča.
74'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Utrpel ga je Bruno Marotti.
74'
  Streljal je Filip Dangubič, a precej preko vrat.
75'
  Menjava: iz igre Žiga Kastrevec, v igro Enes Novinič.
75'
  Fuček je s kakšnih 35 metrov sprožil z levico, a mimo desne vratnice.
76'
  Prekršek je utrpel Ezekiel Isoken Henty .
76'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Nemanja Mitrovič. Utrpel ga je Enes Novinič.
77'
  Menjava: iz igre Ezekiel Isoken Henty, v igro Rok Baskera.
78'
  GOOOL! Zadel je Jamilu Collins! Sprožil je z dobrih 20 metrov, pri žogi pa sta bila tudi Novinič in Kelhar.
79'
  GOOOL! Zadel je Rok Kronaveter! V kazenskem prostoru si je pripravil prostor za strel nato pa natančnop zaključil z desnico.
81'
  Nik Kapun je dobil rumeni karton.
81'
  Menjava: iz igre Andraž Šporar, v igro Dejan Djermanovič.
81'
  Menjava: iz igre Denis Mojstrovič, v igro Miha Kostanjšek.
86'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
86'
  Menjava: iz igre Josip Fuček, v igro Erik Gliha.
86'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Kronaveter. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
87'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enes Novinič.
90'
  Dejan Djermanovič v prepovedanem položaju.
90+1'
  Tri minute sodniškega dodatka. #OLIKRK
90+1'
  Strel v okvir vrat! Skoraj s polovice igrišča je poizkusil Djermanovič, lahko delo za Mitroviča.
90+2'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Dangubič. Utrpel ga je Dejan Kelhar.