19. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  28.11.2015 ob 20.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

0 : 2

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Rojko Gregor (1. pomoč), Žunič Matej (2. pomoč) , Klančnik Tomaž (4. sodnik) , Drečnik Davor (5. sodnik) , Goričan Vojko (6. sodnik)
1 Rumeni kartoni 2

0'
  Dober večer iz Kopra, kjer se na Bonifiki srečujeta Luka Koper – Domžale #KOPDOMZ
0'
  Ekipi bosta odigrali peto letošnjo medsebojno tekmo, saj sta se z zmago Domžal pomerili tudi v pokalnem četrtfinalu.
0'
  Domžale so dobile tudi obe letošnji medsebojni prvenstveni tekmi in skupaj z zadnjo v lanski sezoni imajo tri zaporedne zmage z gol razliko 7 : 2.
0'
  Koper je Domžale nazadnje premagal marca letos, ko je bilo na Bonifiki 1 : 0. #KOPDOMZ
0'
  Ekipi bosta odigrali 58. medsebojno prv. tekmo z bilanco 21-14-22 in z gol razliko 71 : 73. #KOPDOMZ
0'
  Na Bonifiki 30. tekma. 13 zmag Kopra, 8 zmag Domžal in 8 remijev. V zadetkih 46 : 33. #KOPDOMZ
0'
  Na lestvici se Koper vzpenja, z zadnjima dvema zmagama in remijem je pridobil dve mesti in je trenutno šesti.
0'
  Bilanca Kopra: 5 zmag, 4 remiji in 9 porazov ter gol razlika 23 : 28. #KOPDOMZ
0'
  Domžale imajo na 3. mestu 11 točk več in bilanco 8-6-4 ter gol razliko 26 : 14. #KOPDOMZ
0'
  Na domači lestvici je Koper še višje, na četrtem mestu s tremi zmagami, remiji in porazi ter z gol razliko 15 : 12.
0'
  Domžale so druga najuspešnejša gostujoča ekipa, brez poraza v gosteh, kar je uspelo le še Olimpiji. #KOPDOMZ
0'
  Domžale imajo v gosteh 5 zmag in 4 remije ter gol razliko 15 : 4.
0'
  Koprčani so v preteklem krogu s 3 : 1 premagali Zavrč, Domžale so se z remijem vrnile iz Krškega.
0'
  Koper ob številnih kadrovskih spremembah in tudi ob treh debitantih v preteklem krogu tokrat brez kaznovanih igralcev, Domžale brez Črnica in Zeca.
0'
  Domžale: Vidmar, Skubic, Vetrih, Horić, Požeg, Vuk, Blažič, Dobrovoljc, Balkovec, Majer, Morel #KOPDOMZ
0'
  Luka Koper: Kahlina, Andrejašič, Radujko, Štulac, Dedić, Pavić, Memolla, Hadžić, Štromajer, Anđelković, Gabrić #KOPDOMZ
0'
  Prvi koprski strelec je Jaka Štromajer s petimi zadetki, enak seštevek ima tudi Slobodan Vuk.
0'
  Po vrnitvi s svetovnega prvenstva U17 v Čilu, bo glavni sodnik Matej Jug. #KOPDOMZ
0'
  Matej Jug je letos vodil 8 tekem, skupaj v prvi ligi 108, vseh skupaj pa 175. #KOPDOMZ
0'
  V Kopru je jasen in mrzel večer s temperaturo 4 ºC. #KOPDOMZ
0'
  Ekipi sta na igrišču. S sredine bodo začeli Koprčani.
1'
2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
3'
  Jaka Štromajer v prepovedanem položaju.
4'
  GOOOL! Zadel je Rudi Požeg Vancaš!
5'
  Po podaji Vuka, je bil na oddaljenejši vratnici povsem sam Požeg Vancaš ina zadel prazno mrežo. #KOPDOMZ
5'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
7'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
7'
  Kenan Horič je dobil rumeni karton.
8'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
9'
  Domžale ima udarec iz kota.
10'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Benjamin Thomas Romain Morel.
11'
  Še en obetaven napad in strel Morela iz neposredne bližne, Kahlina je žogo odbil.
12'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
12'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
13'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Utrpel ga je Dalibor Radujko.
16'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
18'
18'
  Skubic z globinsko žogo proti Morelu, njegov strel je Kahlina ujel.
19'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Anđelković Mislav. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
21'
  Antonio Pavič v prepovedanem položaju.
22'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
22'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rudi Požeg Vancaš.
27'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Štromajer. Utrpel ga je Gaber Dobrovoljc.
28'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Drago Gabrič.
29'
  Gabrić je vzel žogo Blažiču in z 20 metrov zadel prečnik domžalskih vrat. #KOPDOMZ
30'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Hysen Memolla. Utrpel ga je Rudi Požeg Vancaš.
30'
  Slobodan Vuk v prepovedanem položaju.
31'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Drago Gabrič.
31'
  Streljal je Hysen Memolla, a mimo vrat.
35'
37'
39'
  GOOOL! Zadel je Benjamin Thomas Romain Morel!
40'
  Daljša akcija Domžal, odbito žogo Kahline je Morel pospravil v mrežo ob oddaljenejši vratnici. #KOPDOM
40'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Anđelković Mislav.
45+1'
  1 min sodniškega dodatka.
45+1'
  Streljal je Žan Majer, a mimo vrat.
45+2'
  Skubic z desne, povratna žoga, Majer preko gola iz ugodne pozicije.
61'
61'
  Menjava: iz igre Dalibor Radujko, v igro Patrik Posavac.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Anđelković Mislav.
61'
61'
61'
  Streljal je Jan Andrejašič, a mimo vrat.
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Balkovec.
61'
  Balkovec je z lve z močnim strelom zadel zunanji del mreže koprskih vrat.
61'
  Menjava: iz igre Sven Dedič, v igro Luka Vekič.
61'
  Streljal je Drago Gabrič, a mimo vrat.
61'
  Ob strelu z glavo sta trčila Gabrič in Balkovec, igra je bila prekinjena dve minuti.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Utrpel ga je Leo Štulac.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Leo Štulac.
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Vekič.
61'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Štromajer. Utrpel ga je Miha Blažič.
61'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Posavac. Utrpel ga je Amedej Vetrih.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Kenan Horič. Utrpel ga je Luka Vekič.
61'
61'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Drago Gabrič. Utrpel ga je Jure Balkovec.
61'
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Utrpel ga je Damir Hadžič.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Majer. Utrpel ga je Drago Gabrič.
61'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vekič. Utrpel ga je Nejc Skubic.
61'
  Luka Vekič je dobil rumeni karton.
61'
  Menjava: iz igre Rudi Požeg Vancaš, v igro Jan Repas.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Utrpel ga je Patrik Posavac.
61'
  Jure Balkovec je dobil rumeni karton.
61'
  Po podaji Skubica je Vuk zatresel mrežo iz prepovedanega položaja. #KOPDOM
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Repas. Utrpel ga je Hysen Memolla.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Patrik Posavac.
61'
61'
61'
61'
  Menjava: iz igre Slobodan Vuk, v igro Antonio Mance.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Gaber Dobrovoljc. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
61'
  Zaradi poškodbe pomočnika sodnika, je ob stransko linijo moral četrti sodnik Klančnik. #KOPDOM
61'
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
61'
  Menjava: iz igre Drago Gabrič, v igro Rok Požrl.
61'
  Menjava: iz igre Jure Balkovec, v igro Aladin Šišič.
61'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Benjamin Thomas Romain Morel. Utrpel ga je Hysen Memolla.
61'
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jan Repas.
61'
  5 min. sodniškega dodatka.
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Žan Majer.
61'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vekič. Utrpel ga je Žan Majer.