20. krog |  Nova Gorica, Športni park |  02.12.2015 ob 13.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

1 : 0

Rudar Velenje

Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Švarc Dejan (1. pomoč), Podobnik Mitja (2. pomoč) , Tošeski Boris (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer se bosta pomerila tradicionalna tekmeca. #GORRUD
0'
  Gorica je z zmago v Stožicah prekinila serijo štirih zaporednih porazov in se utrdila v zgornjem delu lestvice. Rudar ima neuspešno serijo, saj je po treh zaporednih porazih v prejšnjem krogu na domačem stadionu samo remiziral s Krko.
0'
  Gorica se je z deseto zmago izenačila z Mariborom, več jih ima samo Olimpija, ki je dobila trinajst tekem. Rudar ima štiri zmage in osem porazov.
0'
  Bilanca Gorice na 4. mestu je 10 zmag 1 remi in 8 porazov ter gol razlika 31 : 30. #GORRUD
0'
  Rudar je na 7. mestu. Ima 4 zmage 7 remijev in 8 porazov. Gol razlika 17 : 28. #GORRUD
0'
  Gorica je tudi na domači lestvici četrta (4-1-4), Rudar je na gostujoči deveti (1-3-5). #GORRUD
0'
  Ekipi bosta odigrali 70. medsebojno tekmo (24-18-27) z gol razliko 83 : 81.
0'
  V Športnem parku doslej 32 tekem z bilanco 14-10-8. #GORRUD
0'
  Ekipi sta dobili zadnji domači tekmi. V Športnem parku je bilo v 2. krogu 2 : 1, v Velenju v 11. krogu 1 : 0.
0'
  Rudar je nazadnje slavil v Športnem parku avgusta lani, ko je bilo 1 : 2. #GORRUD
0'
  V ekipah ni kaznovanih igralcev.
0'
  Rudar: Radan, Kašnik, Trifković, Črnčič, Babić, Kocić, Bolha, Ihbeisheh, Knezović, Eterović, Babić #GORRUD
0'
  Gorica: Sorčan, Celcer, Širok, Burgić, Arčon, Eleke, Cvijanović, Kavčič, Džuzdanović, Mevlja, Johnson #GORRUD
0'
  Goričan Eleke je z enajstimi zadetki še vedno na 2. mestu lestvice strelcev. Trikrat je dosegel po dva zadetka. Najuspešnejši velenjski strelec je Luka Prašnikar s štirimi zadetki.
0'
  Obe ekipi imata deset različnih strelcev.
0'
  Sodnik je Kranjčan Nejc Kajtazović. 8. tekma letos, skupaj 44. v šesti prvoligaški sezoni. #GORRUD
0'
  V Novi Gorici je sončno popoldne s temperaturo 14 ºC. #GORRUD
0'
  S sredine začenjajo Goričani.
1'
2'
  Sandi Arčon v prepovedanem položaju.
4'
  Zadržan začetek tekme.
6'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Kocič. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
7'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Milan Kocič.
8'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke.
9'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Tine Kavčič. Utrpel ga je Damjan Trifkovič.
10'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Babič. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
11'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Babič. Utrpel ga je Matija Širok.
11'
  Mario Babič je dobil rumeni karton.
13'
  Rudar ima udarec iz kota.
13'
  Še brez strela proti vratom.
13'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
18'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Babič. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
20'
  Še vedno zelo taktična tekma.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Stjepan Babič.
20'
21'
  Močan strel Stjepana Babića z razdalje je Sorčan izbil v kot. Po kotu je imel nekaj težav pri lovljenju žoge.
22'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Uroš Celcer.
23'
  Gorica ima udarec iz kota.
24'
  Streljal je Marshal Mfon Johnson, a mimo vrat.
25'
  Obetaven napad Črnčiča po desni, pred vrati je žogo blokiral Mevlja.
26'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
27'
  Arčon je sprožil z 18-ih metrov, žogo je vratar Radan kratko odbil.
27'
  Amel Džuzdanovič v prepovedanem položaju.
27'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mate Eterovič. Utrpel ga je Matija Širok.
31'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Babič. Utrpel ga je Matija Širok.
32'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Utrpel ga je Mario Babič.
32'
  Nejc Mevlja je dobil rumeni karton.
34'
  Amel Džuzdanović zapušča igrišče zaradi poškodbe. Bo potrebna menjava? #GORRUD
35'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Babič.
36'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Utrpel ga je Uroš Celcer.
37'
38'
  Streljal je Blessing Chibuike Eleke, a mimo vrat.
39'
  Izjemna globinska podaja Džuzdanovića, Eleke je bil sam pred vrti, a je grdo zgrešil. #GORRUD
40'
  Streljal je Amel Džuzdanovič, a mimo vrat.
40'
  Po povratni podaji Burgića, je Džuzdanović streljal mimo gola.
41'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Utrpel ga je Leon Črnčič.
42'
  Džuzdanović je ponovno obležal, tokrat bo potrebna menjava. #GORRUD
43'
  Džuzdanoviću je pri doskoku "obrnilo" koleno in izgleda, da gre za težjo poškodbo. #GORRUD
45+1'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Cvijanovič. Utrpel ga je Milan Kocič.
45+1'
  Menjava: iz igre Amel Džuzdanovič, v igro Dino Martinovič.
45+1'
45+3'
45+3'
  Goričani so zapravili več zrelih priložnosti za zadetek in ostali brez poškodovanega Džuzdanovića. #GORRUD
46'
46'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je David Kašnik.
48'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mario Babič.
49'
  Ihbeishe je podal z desne, Mario Babić je streljal iz prve, Sorčan je bil na mestu. #GORRUD
51'
  Blessing Chibuike Eleke v prepovedanem položaju.
52'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Utrpel ga je Leon Črnčič.
53'
54'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bolha. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
54'
55'
55'
55'
56'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miran Burgič.
56'
  Streljal je Leon Črnčič, a mimo vrat.
58'
59'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Sandi Arčon.
62'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Babič. Utrpel ga je Miran Burgič.
62'
  Stjepan Babič je dobil rumeni karton.
62'
  Menjava: iz igre Leon Črnčič, v igro Amer Krcič.
65'
  Menjava: iz igre Sandi Arčon, v igro Andrej Kotnik.
66'
  Menjava: iz igre Mate Eterovič, v igro Luka Prašnikar.
66'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Prašnikar.
67'
  Po podaji Krcića z desne, je Prašnikar z glavo meril v naročje Sorčana.
67'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Damjan Trifkovič.
68'
  Marshal Mfon Johnson je dobil rumeni karton.
69'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Miran Burgič.
70'
  Milan Kocič v prepovedanem položaju.
71'
  Menjava: iz igre Miran Burgič, v igro Marko Nunič.
75'
  Streljal je Mario Babič, a mimo vrat.
77'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Utrpel ga je Klemen Bolha.
78'
79'
80'
  Menjava: iz igre Klemen Bolha, v igro Nikola Tolimir.
81'
  Andrej Kotnik v prepovedanem položaju.
83'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Babič. Utrpel ga je Blessing Chibuike Eleke.
83'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Kotnik. Utrpel ga je Jaka Ihbeisheh.
84'
86'
  GOOOL! Zadel je Blessing Chibuike Eleke!
87'
  Po podaji Martinovića na desno stran kazenskega prostora, je Eleke premagal Radana. 12. zadetek Elekeja. #GORRUD
88'
  Streljal je Stjepan Babič, a mimo vrat.
88'
89'
  Uroš Celcer je dobil rumeni karton.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dino Martinovič.
90+2'
90+2'
  Cvijanović z globinsko žogo Martinoviću, njegov strel je Radan odbil v kot.
90+2'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Blessing Chibuike Eleke. Utrpel ga je Milan Kocič.
90+3'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Nunič. Utrpel ga je Damjan Trifkovič.
90+3'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Utrpel ga je Nejc Mevlja.