23. krog |  Nova Gorica, Športni park |  27.02.2016 ob 15.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

2 : 2

Zavrč

Sodniki: Goričan Vojko (glavni sodnik), Povšnar Dejan (1. pomoč), Pospeh Tomislav (2. pomoč) , Kovačič Darjan (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 2

0'
  Pozdrav iz novogoriškega Športnega parka, kjer spomladanski del sezone začenjata Gorica in Zavrč. #GORZAV
0'
  Ekipi sta sosedi na lestvici, Gorica ima na četrtem mestu pet točk več od šestega Zavrča. #GORZAV
0'
  Gorica je nogometno jesen sklenila z remijem v Celju (2.2), Zavrč je na domačem igrišču odpravil Krko (2:1).
0'
  V jesenskem delu sezone je Gorica priigrala 11 zmag, 2 remija in 9 porazov, od tega 4 na domačem igrišču.
0'
  Bilanca Zavrča je 8 zmag, 6 remijev in 8 porazov, 4 so prinesli z gostovanj.
0'
  Gorica ima minimalno pozitivno razmerje med danimi in prejetimi zadetki (+1), Zavrč minimalno negativno (-1).
0'
  Bilanca medsebojnih tekem je krepko na strani Gorice, ki proti Zavrču še ni izgubila. #GORZAV
0'
  Na desetih medsebojnih tekmah 8 zmag Gorice in 2 remija. Gol razlika 23:2. #GORZAV
0'
  V Športnem parku pet tekem in prav toliko zmag Gorice z gol razliko 16:0! #GORZAV
0'
  Gorica je v zimskem prestopnem roku izpeljala najdražji slovenski prestop s prodajo Elekeja Olimpiji. Klub so zapustili še Matija Širok, ki se je preselil k poljskemu Jagie Ilonia ter Goran Cvijanović, ki bo kariero nadaljeval pri Al Arabiu. Novinca sta povratnika Jani Curk in Amarachi Osuji, ki se vrača s posoje pri Tolminu iz mladinskega pogona prihaja prvi strelec mladinske selekcije Leon Marinič.
0'
  Zavrč ima dolg seznam odhodov in prihodov. Klub je zapustilo 12 igralcev, med njimi tudi trije najbolj znani Datković, Riera in Muslimović, ki so se preselili v Koper. Novincev je 13, nekateri so se kalili v znanih evropskih klubih.
0'
  Za uvodno spomladansko tekmo v ekipah ni kaznovanih igralcev. Goričani bodo začeli brez poškodovanega Džuzdanovića, ki je po odhodu Eelekeja (12 zadetkov), prvi strelec ekipe (5 zadetkov).
0'
  Zavrč: Ranilovič, Rogač, Antič, Agboyi, Tišma, Mužek, Pihler, Filipovič, Tahiraj, Batrovič, Kokorović. #GORZAV
0'
  Gorica: Sorčan, Celcer, Škarabot, Gregorič, Burgić, Osuji, Humar, Jogan, N. Mevlja, Martinović, Johnson. #GORZAV
0'
  Najboljši strelec Haložanov je Veljko Batrović s štirimi zadetki. Zavrč ima sicer 12 strelcev, Gorica 11.
0'
  Tekmo bo vodil Vojko Goričan. Njegova tretja letošnja tekma, skupno 44. prvoligaška. #GORZAV
0'
  V Novi Gorici je deževno vreme s temperaturo 5º celzija. #GORZAV
0'
  Ob dežju in slabem vremenu se obeta skromen obisk gledalcev na premierni spomladanski tekmi v Športnem parku.
0'
  S sredine začenjajo Goričani.
1'
1'
  Gorica ima udarec iz kota.
3'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Utrpel ga je Ed Kevin Kokorovič.
4'
  Matija Škarabot v prepovedanem položaju.
7'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Davor Rogač.
9'
  Zadržan začetek tekme.
9'
  Dean Tišma v prepovedanem položaju.
11'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Humar. Utrpel ga je Aleks Pihler.
11'
  Zavrč ima udarec iz kota.
15'
  V Novi Gorici vse močneje dežuje, igra zaenkrat ne steče proti vratom. #GORZAV
15'
16'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Batrovič. Utrpel ga je Bede Amarachi Osuji.
17'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Francesco Tahiraj.
17'
  Uroš Celcer je dobil rumeni karton.
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sebastijan Antič.
18'
  Odličen prosti strel Antiča in dobra parada Sorčana, ki je žogo izbil v kot. #GORZAV
19'
  GOOOL! Zadel je Bede Amarachi Osuji!
21'
  Izjemna akcija Gorice; po globinski žogi Škarabota, je Burgič s povratno žgo zaposlil Osujija, ki je zadel za 1:0. #GORZAV
22'
  GOOOL! Zadel je Veljko Batrovič!
23'
  Po povratni podaji Filipovića z desne, je Batrović z roba kazenskega prostora z nizkim strelom zadel za 1:1. #GORZAV
24'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Humar. Utrpel ga je Francesco Tahiraj.
25'
  Na šestem gostovanju Zavrča v Gorici šele njihov prvi zadetek. #GORZAV
25'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Bede Amarachi Osuji. Utrpel ga je Ovbokha Agboyi.
26'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Rogač. Utrpel ga je Miran Burgič.
27'
29'
  Streljal je Ed Kevin Kokorovič, a mimo vrat.
29'
  Streljal je Bede Amarachi Osuji, a mimo vrat.
29'
  Po globinski podaji je iz prve streljal Osuji, a mimo gola.
30'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Bede Amarachi Osuji. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
30'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Francesco Tahiraj.
31'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Batrovič. Utrpel ga je Alen Jogan.
34'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Veljko Batrovič.
34'
  Batrovič je sprožil z razdalje, brez težav za Sorčana.
35'
35'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič.
36'
  Burgič je igral z roko in 11m za Zavrč.
36'
  Miran Burgič je dobil rumeni karton.
36'
Gol (11m)
  GOOOL! Veljko Batrovič je zadel enajstmetrovko!
37'
  Zanesljiv močan strel Batrovića po sredini vrat. Neubranljivo in 1:1. #GORZAV
39'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Aleks Pihler.
40'
  Alen Jogan je dobil rumeni karton.
42'
44'
  Celcer in Batrović sta se ostreje odrinila in sodnik je obema pokazal rumeni karton, za Celcerja je drugi. #GORZAV
45'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Uroš Celcer je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
45'
  Veljko Batrovič je dobil rumeni karton.
45+2'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Francesco Tahiraj.
45+2'
45+2'
  Razburljiv zaključek prvega polčasa.
46'
46'
  Brez menjav na začetku drugega polčasa.
47'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dean Tišma. Utrpel ga je Matija Škarabot.
48'
  Še dodatek informacije ob izključitvi Celcerja: na tribuno je zaradi protestov moral tudi goriški trener Srebrnič. #GORZAV
49'
49'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Batrovič. Utrpel ga je Miha Gregorič.
51'
54'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Francesco Tahiraj. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
54'
  Streljal je Matija Škarabot, a mimo vrat.
55'
  Po predložku v kazenski prostor, je Mevlja z glavo streljal preko gola.
56'
  Streljal je Aleks Pihler, a mimo vrat.
59'
60'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Dean Tišma.
61'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Aleks Pihler.
61'
  Pihler je igral z roko v goriškem kazenskem prostoru.
61'
62'
  Menjava: iz igre Dean Tišma, v igro Timotej Dodlek.
64'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Škarabot. Utrpel ga je Ovbokha Agboyi.
65'
65'
  Po prostem strelu z desne, je Pihler neovirano streljal, a mimo gola.
66'
66'
66'
67'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Jan Humar. Utrpel ga je Veljko Batrovič.
68'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Timotej Dodlek. Utrpel ga je Dino Martinovič.
69'
  Menjava: iz igre Miran Burgič, v igro Marko Nunič.
70'
  Zavrč iga bolj čvrst nogomet in zasluženo vodi.
70'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Rogač. Utrpel ga je Dino Martinovič.
70'
  Streljal je Marko Nunič, a mimo vrat.
71'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Timotej Dodlek. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
72'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ed Kevin Kokorovič. Utrpel ga je Jan Humar.
73'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ovbokha Agboyi. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
73'
  Streljal je Timotej Dodlek, a mimo vrat.
74'
  Menjava: iz igre Dino Martinovič, v igro Rifet Kapič.
74'
75'
75'
  Pritisk Gorice ob vse hujšem nalivu. #GORZAV
76'
76'
  GOOOL! Zadel je Marko Nunič!
77'
  Po podaji iz kota je z glavo sprožil Nunič in izid poravnal. #GORZAV
78'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Mateo Mužek. Utrpel ga je Alen Jogan.
79'
  Prekršek je utrpel Ed Kevin Kokorovič .
79'
79'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ed Kevin Kokorovič.
80'
80'
  Močan strel Kokoroviča in parada Sorčana, ki je žogo izbil v kot.
81'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ed Kevin Kokorovič. Utrpel ga je Bede Amarachi Osuji.
81'
  Ed Kevin Kokorovič je dobil rumeni karton.
82'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Timotej Dodlek. Utrpel ga je Jan Humar.
84'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Francesco Tahiraj.
84'
  Streljal je Veljko Batrovič, a mimo vrat.
84'
  Strel Tahiraja z razdalje in dobra obramba Sorčana.
86'
86'
87'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Veljko Batrovič. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
88'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Nunič.
88'
88'
  Po podaji Šakarabota je z glavo streljal Nunič in priigral kot.
89'
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+1'
90+2'
90+2'
90+3'
  Izjemna akcija Zavrča in strel Tahiraja ter odlična parada Sorčana.
90+3'
90+3'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Rogač. Utrpel ga je Gregor Sorčan.
90+3'
90+3'
  Zanimiva in razburljiva uvodna spomladanska tekma v Športnem parku in delitev točk. #GORZAV