25. krog |  Nova Gorica, Športni park |  12.03.2016 ob 15.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

1 : 0

Krško

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Beton Uroš (2. pomoč) , Kajtazović Nejc (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice. V Športnem parku domači prvoligaš Gorica gosti ekipo Krškega. #GORKRS
0'
  Krško prihaja v Novo Gorico po uspešnem spomladanskem štartu z dvema zmagama (Rudar, Krka). Gorica je obakrat remizirala (Zavrč, Domžale).
0'
  Skupaj z zadnjo jesensko proti Olimpiji ima Krško tri zaporedne zmage, Gorica tri remije.
0'
  Razlika med ekipama je 12 točk. Gorica je na četrtem mestu, dve točki za tretjeuvrščenimi Domžalami, Krško na devetem s tremi točkami več od zadnje Luke Koper.
0'
  Aktualni izkupiček Gorice je 11 zmag, 4 remiji in 9 porazov. #GORKRS
0'
  Krško ima 6 zmag, 7 remijev in 11 porazov. #GORKRS
0'
  Gorica je tudi na »domači lestvici« na četrtem mestu z razmerjem 5-2-4, Krško je v gosteh na zadnjem mestu z bilanco 1-3-7. Prve gostujoče zmage v tej sezoni so se veselili prav v prvem spomladanskem krogu v Velenju.
0'
  S 15-imi zadetki je Krško še vedno napadalsko najskromnejša ekipa, ima tudi najslabše razmerje med danimi in prejetimi zadetki, ki znaša 22. Gorica je v krogu ekip z najslabšo obrambo, saj je prejela že 36 zadetkov (več sta jih prejela le Krško in Luka Koper). Je pa obenem med najuspešnejšimi v napadu, saj ima za Mariborom in Olimpijo tretji najučinkovitejši napad s 37-imi doseženimi zadetki.
0'
  Ekipi sta se doslej srečali le dvakrat in dobili domači tekmi. Avgusta je bilo v Novi Gorici 3:1, oktobra v Krškem 1:0. #GORKRS
0'
  Goričani bodo spet bolj popolni, kot na zadnji tekmi, saj se vračajo Miran Burgič, Uroš Celcer, kapetan Alen Jogan in tudi trener Miran Srebrnič, ki so izpustili gostovanje v Domžalah zaradi kazni. Zaradi poškodbe je še naprej odsoten Amel Džuzdanović.
0'
  Krško prihaja na severnoprimorski konec brez kaznovanih Davida Poljanca in Luke Štefanaca. Zato pa bo ponovno v kadru Luka Volarič iz Posočja, ki je pred leti igral tudi za Gorico, v Športni park pa prihaja s tremi doseženimi zadetki na zadnjih treh tekmah.
0'
  Krško: Zalokar, Petric, Volarič, Sikošek, Urbanč, Gregov, Čeh, Pušaver, Žinko, Đurković, Hotić #GORKRS
0'
  Gorica: Sorčan, Celcer, Gregorič, Burgić, Arčon, Humar, Jogan, Mevlja, Martinović, Johnson, Nagode #GORKRS
0'
  Ob Volariču je s tremi zadetki uspešen še Enis Đurković, ki pa je dva zadetka dosegel jeseni v celjskem dresu. Krško ima devet različnih strelcev.
0'
  Ob prestopu prvega strelca Elekeja k Olimpiji (12 zadetkov) in ob poškodovanem Džuzdanoviću (5 zadetkov), sta trenutno prva aktivna strelca Gorice Miran Burgič in Marko Nunič s štirimi zadetki. V goriškem dresu je v tej sezoni zadetke dosegalo 12 igralcev, trije (ob Elekeju še Širok in Cvijanović) so pozimi odšli drugam.
0'
  Gorica je po odhodu najboljšega strelca oslabljena, Krško je okrepljeno s tremi posojenimi igralci iz Maribora.
0'
  Glavni sodnik je Kranjčan Andrej Žnidaršič. Njegova 7. prvoligaška tekma letos, skupno 49. #GORKRS
0'
  V Novi Gorici je sončno s temperaturo 17º Celzija. #GORKRS
0'
  Zaradi viroze v goriški ekipi ni Kavčiča, Škarabota in Osujija. #GORKRS
1'
1'
  S sredine je začelo Krško.
3'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Dino Hotič.
4'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Miha Gregorič.
4'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Hotič. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
6'
  Krško zaenkrat podjetnejše.
6'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Jure Petric.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Đurkovič.
9'
  Krško ima udarec iz kota.
10'
  Po podaji Volariča z desne, je sprožil Đurkovič in po odbiti žogi priigral prvi kot za Krško.
11'
  Streljal je Luka Volarič, a mimo vrat.
14'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Utrpel ga je Luka Volarič.
16'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Marshal Mfon Johnson. Utrpel ga je Šime Gregov.
16'
  Streljal je Dejan Urbanč, a mimo vrat.
17'
  Urbanč je s prostega strela meril mimo vrat.
18'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Pušaver. Utrpel ga je Jan Humar.
19'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miran Burgič.
20'
  Po predložku Arčona z leve, je Burgič streljal z glavo v naročje Zalokarja.
21'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Šime Gregov. Utrpel ga je Sandi Arčon.
22'
  Goričani so zaenkrat precej nesigurni v obrambi.
22'
  Luka Volarič v prepovedanem položaju.
23'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Tim Čeh.
23'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Sandi Arčon.
24'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Utrpel ga je Luka Volarič.
24'
  Alen Jogan je dobil rumeni karton.
25'
  Streljal je Enis Đurkovič, a mimo vrat.
26'
  Po prostem strelu Hotića z desne in povratni podaji, silovit strel Đurkovića mimo gola. #GORKRS
26'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Dejan Urbanč.
27'
  Sandi Arčon je dobil rumeni karton.
27'
  Arčon je prejel opomin zaradi ugovarjanja.
29'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tim Čeh. Utrpel ga je Jan Humar.
32'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Žinko.
33'
33'
  Marshal Mfon Johnson je dobil rumeni karton.
33'
34'
  Krško še naprej bolj odločno v organiziranju akcij.
34'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Sandi Arčon.
38'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Luka Volarič.
38'
  Šime je podrl Burgiča v kazenskem prostoru, sodnik je pustil nadaljevanje igre. #GORKRS
39'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Urbanč. Utrpel ga je Dino Martinovič.
40'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
41'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tim Čeh. Utrpel ga je Nejc Mevlja.
41'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Sandi Arčon.
43'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Volarič. Utrpel ga je Uroš Celcer.
45+1'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+2'
45+2'
  V prvem delu prvega polčasa boljša igra Krškega, v nadaljevanju podjetni tudi Novogoričani. #GORKRS
46'
46'
  Brez menjav na začetku drugega polčasa.
47'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Nagode. Utrpel ga je Tim Čeh.
48'
50'
  Zelo "raztrgana" igra v uvodnih minutah nadaljevanja.
50'
  Gorica ima udarec iz kota.
51'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Petric. Utrpel ga je Miran Burgič.
53'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Utrpel ga je Tim Čeh.
54'
57'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Sikošek. Utrpel ga je Tilen Nagode.
58'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tim Čeh. Utrpel ga je Miha Gregorič.
58'
  Tim Čeh je dobil rumeni karton.
59'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Martinovič. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
59'
60'
  Menjava: iz igre Dino Martinovič, v igro Andrej Kotnik.
60'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič.
61'
  Menjava: iz igre Jan Humar, v igro Rifet Kapič.
61'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Gregor Sikošek.
62'
  Streljal je Dino Hotič, a mimo vrat.
62'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Utrpel ga je Enis Đurkovič.
64'
65'
  Po obetavni globinski podaji Kotnika, je Burgič prišel sam pred vratarja Zalokarja, ki je bil zmagovalec dvoboja.
65'
  GOOOL! Zadel je Miran Burgič!
68'
  Nagode je "ukradel" žogo Petricu, podal Gregoriču, ta Burgiču, ki je s šestih metrov matiral Zalokarja. #GORKRS
70'
  Streljal je Andrej Kotnik, a mimo vrat.
70'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Martin Kramarič.
76'
  Streljal je Sandi Arčon, a mimo vrat.
76'
  Menjava: iz igre Tilen Nagode, v igro Jaka Kolenc.
76'
  Po obetavni akciji Gorice in podaji na levo, je Arčon iz ugodne pozicije streljal preko gola.
77'
  Menjava: iz igre Luka Žinko, v igro Jure Špiler.
77'
  Krško ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Dino Hotič.
79'
  Menjava: iz igre Dino Hotič, v igro Žiga Jurečič.
81'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žiga Jurečič. Utrpel ga je Rifet Kapič.
82'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Špiler. Utrpel ga je Andrej Kotnik.
84'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Volarič.
86'
  Obetaven napad gostov je zaključil Volarič, a je njegov strel pred vrati blokiral Celcer.
87'
88'
90'
  Po prostem strelu z leve, je žoga pred vrati zadela Burgiča, Sorčan je posredoval z izjemno parado
90'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Špiler. Utrpel ga je Miha Gregorič.
90+1'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+2'
90+3'
  Volarič je močno sprožil z 20 metrov in za malo zgrešil.
90+4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marshal Mfon Johnson.
90+4'
90+4'
90+4'
  V zelo taktični tekmi je odločil en zadetek, ki ga je dosegel Miran Burgič.
90+4'
  Po treh zaporednih zmagah konec serije Krškega. Po treh zaporednih remijih, spet zmaga Gorice. #GORKRS