Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Vidali Manuel (2. pomoč) , Praprotnik Jure (4. sodnik) , Ponis Roberto (5. sodnik) , Bukovec Miran (6. sodnik)

* Športni park, gledalcev 500, sodniki: Skomina (Koper), Vukan (Apače) in Vidali (Gračišče).
* Zavrč: Ranilović, Karamatić, Rogač, Antić (od 71. Mužek), Agboyi (od 69. Tuđan), Tišma (od 46. Golubar), Jakšić, Pihler, Tahiraj, Batrović, Kokorović.
* Domžale: Marval, Horić, Juninho (od 88. Žužek), Repas, Jarović (od 55. Vuk), Blažič, Dobrovoljc, Balkovec, Alvir, Husmani, Mance (od 73. Grvala).
* Rumeni kartoni: Tahiraj, Mužek; Jarović, Juninho, Dobrovoljc
* Rdeč karton: /.

Domžalčani so v Zavrč pripotovali precej oslabljeni, saj Luka Elsner ni mogel računati na poškodovana Amedeja Vetriha in Lucasa Maria Horvata, zaradi bolezni na Alvara Brachija, Darka Zeca, Matica Črnica in Žana Majerja, kaznovan pa je Dejan Trajkovski. Prvič so v prvi postavi začeli Jan Repas, Senad Jarović in Marko Alvir, Kenan Horić pa si je nadel kapetanski trak. Na drugi strani Ivica Solomun ni imel toliko težav pri sestavi začetne enajsterice, bolj ga je lahko skrbela forma njegove ekipe, ki je na prvih dveh tekmah iztržila dva remija, še slabše so spomladanski del začele Domžale, ki so najprej izgubile, nato pa remizirale.

Gosti so začeli podjetno. V šesti minuti so imeli kot, ki ga je izvajal Repas, Alvir pa je žogo poslal mimo leve vratnice. Naslednjo priložnost pa so Domžalčani unovčili. Jure Balkovec je podal do Senada Jarovića, ki je žogo oddal Manceju, Hrvat se je v kazenskem prostoru izkazal s preigravanjem, nato pa s strelom s 15 metrov; žogo je mojstrsko poslal v dolgi kot Zavrčevega gola.

Pet minut kasneje so imeli domači kot z desne strani. Izvajal ga je Ed Kevin Kokorović, žoga se je v kazenskem prostoru odbijala, do strela pa je na koncu prišel Tin Karamatić, izkazal se je vratar Axel Maraval. Minuto kasneje in na drugi strani igrišča so do lepe priložnosti prišli Domžalčani, a Mance in Balkovec žoge nista spravila v gol. Do konca polčasa sta si vsaka ekipa priigrala še po en strel. Davor Rogač je v 39. minuti meril čez gol, bližje cilju je meril Jan Repas, a vseeno je ostalo pri 0:1.

V uvodnih minutah drugega polčasa so gledalci prvi strel videli v 57. minuti, a je Balkovec meril čez gol. V 62. in 70. minuti se je z obrambama izkazal Marko Ranilović. Najprej je skok po predložku dobil Mance, žoga se je znašla pri Slobodanu Vuku, a mu je strel ustavil završki vratar. Osem minut kasneje je s 30 metrov sprožil Husmani, Ranilović se ni pustil premagati. V 78. minuti je bil domači čuvaj mreže spet na preizkušnji, tokrat po strelu Repasa, a Ranilović je odbil v kot.

Zavrč in Domžale bosta svoji tekmi 26. kroga igrali v soboto, 19. marca; Zavrč v Krškem, Domžale pa v Celju.