26. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  18.03.2016 ob 17.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

1 : 1

Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Prelog Gorazd (2. pomoč) , Žunič Matej (4. sodnik) , Obrenović Rade (5. sodnik) , Kovačič Darjan (6. sodnik)
2 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav iz Kopra. Na Bonifiki se s 73. primorskim derbijem začenja 26. krog. #KOPGOR
0'
  Med ekipama je na lestvici petnajst točk razlike; Koper v boju za obstanek, Gorica v boju za nastop v Evropi.
0'
  Koper je v skupini štirih zadnjeuvrščenih ekip, ki imajo po 25 točk, Gorica ima 40 točk in za dve zaostaja za tretjimi Domžalami.
0'
  Koprčani so še vedno ekipa z največ prejetimi zadetki (40), toda ne z najslabšim razmerjem v zadetkih (-14). Gorica je na tretjem mestu po doseženih zadetkih (38), a še vedno tudi v krogu ekip z največ prejetimi (36).
0'
  Pogled v številke razkriva razmerje moči: Luka Koper ima največ porazov (14), Gorica je tretja po številu zmag (12). #KOPGOR
0'
  Skupna koprska bilanca v tej sezoni je sedem zmag, štirje remiji in štirinjast porazov. #KOPGOR
0'
  Goriška bilanca je dvanajst zmag, štirje remiji in devet porazov. #KOPGOR
0'
  Še en podatek o uspešnosti ekip: Luka Koper ja na zadnjem mestu domače lestvice (3-3-7), Gorica je na četrtem tudi na gostujoči (6-2-5).
0'
  Koprčani so v prejšnjem krogu prekinil serijo štirih zaporednih porazov in obenem po treh zaporednih tekmah spet dosegli zadetek. Gorica je po treh zaporednih remijih spet zmagala.
0'
  V medsebojnih obračunih sta edina primorska prvoligaša izenačena, saj sta oba dosegla po 26 zmag, 20 tekem se je končalo z remijem. Gorica je uspešnejša v številu doseženih zadetkov (90:98).
0'
  Na Bonifiki doslej 37 tekem z bilanco 16-12-9 in z gol razliko 56:43. #KOPGOR
0'
  V lanski sezoni sta ekipi dobili medsebojni tekmi v gosteh. V Gorici 1:2, v Kopru 1:3. #KOPGOR
0'
  Prvi koprski strelec je Jaka Štromajer s šestimi zadetki, prvi goriški pa Miran Burgič s petimi.
0'
  Zaradi kazni v koprski ekipi ni Antonia Pavića, Gorica je brez Sandija Arčona in Mfona Johnsona. #KOPGOR
0'
  Luka Koper: Tomić, Batur, Memolla, Datković, Horvat, Štulac, Biljan, Valencia, Jurina, Lokaj, Belima. #KOPGOR
0'
  Gorica: Sorčan, Celcer, Škarabot, Gregorič, Kotnik, Kapič, Burgič, Kolenc, Jogan, Mevlja, Nagode. #KOPGOR
0'
  Tekmo bo vodil 34 – letni Kranjčan Nejc Kajtazović. Njegova 11. tekma letos, skupno 47. v 1. ligi. #KOPGOR
0'
  V Kopru je sončno in rahlo vetrovno s temperaturo 15º celzija. #KOPGOR
0'
  V koprski ekipi zaradi poškodbe ni Zlatana Muslimovića. #KOPGOR
0'
  S sredine začenjajo gostje.
1'
2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Kolenc. Utrpel ga je Marin Jurina.
3'
  Prekršek je utrpel Ivor Horvat .
3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Burgič. Utrpel ga je Toni Datkovič.
6'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
8'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rifet Kapič. Utrpel ga je Cesar Joel Valencia Castillo.
9'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Miran Burgič.
9'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Kolenc. Utrpel ga je Ruben Belima Rodriguez.
11'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Utrpel ga je Hysen Memolla.
12'
12'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Škarabot. Utrpel ga je Ruben Belima Rodriguez.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jaka Kolenc.
14'
  Priložnost Gorice z dvema streloma proti golu, obakrat blokada koprske obrambe.
14'
  Jakov Biljan je dobil rumeni karton.
15'
  Priložnost Gorice z dvema streloma proti vratom, obakrat z blokado koprske obrambe.
17'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Hysen Memolla. Utrpel ga je Tilen Nagode.
18'
  Streljal je Marin Jurina, a mimo vrat.
19'
  Fabian Lokaj v prepovedanem položaju.
21'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Kolenc. Utrpel ga je Leo Štulac.
21'
22'
  Po podaji Valencie z leve, je z glavo streljal Jurina mimo gola.
22'
  Gorica ima udarec iz kota.
23'
  Streljal je Rifet Kapič, a mimo vrat.
24'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rifet Kapič. Utrpel ga je Fabian Lokaj.
25'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
27'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tilen Nagode. Utrpel ga je Toni Datkovič.
28'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Tilen Nagode.
29'
  Glavni dvoboj zaenkrat poteka okrog sredine igrišče.
30'
30'
  Streljal je Alen Jogan, a mimo vrat.
32'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivor Horvat. Utrpel ga je Matija Škarabot.
34'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Ruben Belima Rodriguez.
34'
  Uroš Celcer je dobil rumeni karton.
35'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Fabian Lokaj. Utrpel ga je Jaka Kolenc.
35'
36'
38'
  Zelo trda tekma in ostri dueli okrog sredine igrišča.
40'
  Streljal je Matija Škarabot, a mimo vrat.
41'
  Izjemna akcija Gorice: podaja Gregoriča z desne, Škarabot pa je z glavo meril preko gola. #KOPGOR
42'
  Še ena podobna akcija: tokrat podaja Nagodeta, Škarabot spet nenatančen, tokrat z nogo. #KOPGOR
42'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Utrpel ga je Leo Štulac.
43'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Jurina. Utrpel ga je Gregor Sorčan.
43'
  Marin Jurina je dobil rumeni karton.
45'
  Miran Burgič je dobil rumeni karton.
45'
  Prekršek je utrpel Luka Batur .
45+1'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+1'
  Matija Škarabot v prepovedanem položaju.
45+2'
45+2'
  V prvem polčasu so bili Goričani bliže zadetku.
45+2'
  Brez menjav v drugi polčas.
46'
48'
49'
  Streljal je Toni Datkovič, a mimo vrat.
49'
  Po kotu in odbiti žogi še en predložek Štulca in strel Datkovića z glavo mimo gola.
51'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tilen Nagode.
51'
  Burgič z desne, Nagode z glavo, Tomič zanesljivo.
52'
53'
  GOOOL! Zadel je Miha Gregorič!
54'
  Po strelu Kotnika je odbita žoga prišla na noge Gregoriča, ki je s strani matiral Tomiča. 0:1. #KOPGOR
56'
  V Kopru "zakon bivšega," saj je Gregorič povratnik v dres Gorice prav iz koprskega kluba. #KOPGOR
56'
  Streljal je Andrej Kotnik, a mimo vrat.
59'
60'
  Menjava: iz igre Ruben Belima Rodriguez, v igro Djibril Mademba Cisse.
61'
63'
63'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Kotnik. Utrpel ga je Jakov Biljan.
64'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Djibril Mademba Cisse. Utrpel ga je Nejc Mevlja.
65'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivor Horvat.
65'
65'
  Po visoki podaji z leve, je Horvat s strani močno sprožil, Sorčan je žogo izbil v kot.
66'
  Menjava: iz igre Luka Batur, v igro Patrik Posavac.
66'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rifet Kapič. Utrpel ga je Marin Jurina.
66'
  Rifet Kapič je dobil rumeni karton.
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Fabian Lokaj.
68'
  Djibril Mademba Cisse v prepovedanem položaju.
69'
70'
  Menjava: iz igre Fabian Lokaj, v igro Jaka Štromajer.
71'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Škarabot. Utrpel ga je Ivor Horvat.
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Patrik Posavac.
72'
72'
  Diagonalen strel Posavca, Sorčan je žogo izbil v kot.
73'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Cesar Joel Valencia Castillo. Utrpel ga je Miha Gregorič.
74'
75'
75'
  Streljal je Hysen Memolla, a mimo vrat.
76'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Kolenc. Utrpel ga je Jakov Biljan.
78'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jaka Štromajer.
79'
  Po podaji Jurine z desne, je Štromajer pred vrati poskusil s strelom s peto, Sorčan je imel nekaj težav z žogo. #KOPGOR
82'
  Menjava: iz igre Matija Škarabot, v igro Bede Amarachi Osuji.
83'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jakov Biljan. Utrpel ga je Bede Amarachi Osuji.
86'
86'
  Streljal je Jakov Biljan, a mimo vrat.
87'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bede Amarachi Osuji.
87'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
90+1'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivor Horvat. Utrpel ga je Tilen Nagode.
90+2'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Jurina. Utrpel ga je Uroš Celcer.
90+2'
  Menjava: iz igre Miran Burgič, v igro Marko Nunič.
90+3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Bede Amarachi Osuji. Utrpel ga je Djibril Mademba Cisse.
90+4'
  GOOOL! Zadel je Marin Jurina!
90+4'
  Po sprostem strelu z desne in nekaj odbitih žogah, je Jurina s polvisoko žogo zadel za izenačenje. 1:1. #KOPGOR