1.krog 14.07.2019 
ob 17.45
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo 0 : 2 Olimpija Ljubljana
2.krog 21.07.2019 
ob 18.00
Mestni stadion Fazanerija  Mura 4 : 3 Bravo
3.krog 28.07.2019 
ob 17.30
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo 1 : 0 CB24 Tabor Sežana
4.krog 02.08.2019 
ob 19.00
Arena Z'dežele  Celje 2 : 2 Bravo
5.krog 09.08.2019 
ob 17.30
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo 0 : 1 Aluminij
6.krog 18.08.2019 
ob 16.00
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo 0 : 0 Domžale
7.krog 25.08.2019 
ob 20.10
Ljudski vrt Maribor  Maribor 4 : 0 Bravo
8.krog 30.08.2019 
ob 17.00
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo 1 : 0 Triglav Kranj
9.krog 13.09.2019 
ob 18.00
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje  Rudar Velenje 1 : 4 Bravo
10.krog 22.09.2019 
ob 20.15
Stadion Stožice Ljubljana  Olimpija Ljubljana 3 : 1 Bravo
11.krog 25.09.2019 
ob 15.45
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo 3 : 3 Mura
12.krog 29.09.2019 
ob 15.00
Stadion Rajko Štolfa Sežana  CB24 Tabor Sežana 3 : 1 Bravo
13.krog 05.10.2019 
ob 15.30
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo 2 : 2 Celje
14.krog 20.10.2019 
ob 16.30
Športni park Kidričevo  Aluminij 5 : 1 Bravo
15.krog 27.10.2019 
ob 19.00
Športni park Domžale  Domžale 2 : 0 Bravo
16.krog 02.11.2019 
ob 14.00
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo 0 : 1 Maribor
17.krog 10.11.2019 
ob 14.00
Športni center Kranj  Triglav Kranj 1 : 0 Bravo
18.krog 23.11.2019 
ob 12.45
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo 2 : 1 Rudar Velenje
19.krog 01.12.2019 
ob 13.00
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo 1 : 2 Olimpija Ljubljana
20.krog 05.12.2019 
ob 17.00
Mestni stadion Fazanerija  Mura 1 : 1 Bravo
21.krog 23.02.2020 
ob 14.00
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo 2 : 1 CB24 Tabor Sežana
22.krog 26.02.2020 
ob 18.00
Arena Z'dežele  Celje 2 : 2 Bravo
23.krog 29.02.2020 
ob 14.30
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo 0 : 0 Aluminij
24.krog 04.03.2020 
ob 15.00
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo 2 : 1 Domžale
25.krog 07.03.2020 
ob 17.15
Ljudski vrt Maribor  Maribor 1 : 2 Bravo
26.krog   Športni park Šiška Ljubljana  Bravo : Triglav Kranj
27.krog   Mestni stadion Ob jezeru, Velenje  Rudar Velenje : Bravo
28.krog   Stadion Stožice Ljubljana  Olimpija Ljubljana : Bravo
29.krog   Športni park Šiška Ljubljana  Bravo : Mura
30.krog   Stadion Rajko Štolfa Sežana  CB24 Tabor Sežana : Bravo
31.krog   Športni park Šiška Ljubljana  Bravo : Celje
32.krog   Športni park NK Aluminij  Aluminij : Bravo
33.krog   Športni park Domžale  Domžale : Bravo
34.krog   Športni park Šiška Ljubljana  Bravo : Maribor
35.krog   Športni center Kranj  Triglav Kranj : Bravo
36.krog   Športni park Šiška Ljubljana  Bravo : Rudar Velenje
BRAVO

Stadion: Športni park Šiška Ljubljana
Milčinskega 2
1000 Ljubljana
tel:
fax:
email: info@nk-bravo.si
www: www.nk-bravo.si

STRELCI
1. Aljoša Matko 6
2. Roko Baturina 4
3. Ibrahim Arafat Mensah 3
Mustafa Nukić 3
Luka Žinko 3
6. Milan Đajič 2
David Brekalo 2
Ovbokha Agboyi 2
9. Miha Kancilija 1
Sandi Ogrinec 1
Mitja Križan 1
Gal Primc 1
Besart Abdurahimi 1

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 25 50
2 Celje 25 45
3 Aluminij 25 45
4 Maribor 25 43
5 Mura 25 38
6 CB24 Tabor Sežana 25 29
7 Bravo 25 28
8 Triglav Kranj 25 27
9 Domžale 25 26
10 Rudar Velenje 25 10




DELI NA