1.krog 13.07.2019 
ob 18.00
Stadion Rajko Štolfa Sežana  CB24 Tabor Sežana 0 : 2 Aluminij
2.krog 19.07.2019 
ob 18.00
Športni park NK Aluminij  Aluminij : Triglav Kranj
3.krog 26.07.2019 
ob 19.00
Štadion Z'dežele  Celje : Aluminij
4.krog 03.08.2019 
ob 18.00
Športni park NK Aluminij  Aluminij : Rudar Velenje
5.krog 09.08.2019 
ob 17.30
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo : Aluminij
6.krog 17.08.2019  Športni park Kidričevo  Aluminij : Olimpija Ljubljana
7.krog 24.08.2019  Športni park  Domžale : Aluminij
8.krog 31.08.2019  Športni park Kidričevo  Aluminij : Mura
9.krog 14.09.2019  Ljudski vrt  Maribor : Aluminij
10.krog 21.09.2019  Športni park Kidričevo  Aluminij : CB24 Tabor Sežana
11.krog 25.09.2019  Športni center Kranj  Triglav Kranj : Aluminij
12.krog 28.09.2019  Športni park Kidričevo  Aluminij : Celje
13.krog 05.10.2019  Stadion ob jezeru  Rudar Velenje : Aluminij
14.krog 19.10.2019  Športni park Kidričevo  Aluminij : Bravo
15.krog 26.10.2019  ŠRC Stožice  Olimpija Ljubljana : Aluminij
16.krog 02.11.2019  Športni park Kidričevo  Aluminij : Domžale
17.krog 09.11.2019  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Aluminij
18.krog 23.11.2019  Športni park Kidričevo  Aluminij : Maribor
19.krog 30.11.2019    CB24 Tabor Sežana : Aluminij
20.krog 04.12.2019  Športni park Kidričevo  Aluminij : Triglav Kranj
21.krog 07.12.2019  Arena Z'dežele  Celje : Aluminij
22.krog 14.12.2019  Športni park Kidričevo  Aluminij : Rudar Velenje
23.krog 22.02.2020    Bravo : Aluminij
24.krog 26.02.2020  Športni park Kidričevo  Aluminij : Olimpija Ljubljana
25.krog 29.02.2020  Športni park  Domžale : Aluminij
26.krog 04.03.2020  Športni park Kidričevo  Aluminij : Mura
27.krog 07.03.2020  Ljudski vrt  Maribor : Aluminij
28.krog 14.03.2020  Športni park Kidričevo  Aluminij : CB24 Tabor Sežana
29.krog 21.03.2020  Športni center Kranj  Triglav Kranj : Aluminij
30.krog 04.04.2020  Športni park Kidričevo  Aluminij : Celje
31.krog 11.04.2020  Stadion ob jezeru  Rudar Velenje : Aluminij
32.krog 18.04.2020  Športni park Kidričevo  Aluminij : Bravo
33.krog 25.04.2020  ŠRC Stožice  Olimpija Ljubljana : Aluminij
34.krog 02.05.2020  Športni park Kidričevo  Aluminij : Domžale
35.krog 09.05.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Aluminij
36.krog 16.05.2020  Športni park Kidričevo  Aluminij : Maribor
ALUMINIJ

Stadion: Športni park Kidričevo
Kajuhova 16
2325 Kidričevo
tel: 02/787-22-21
fax: 02/787-21-07
email: nkaluminij@telemach.net
www: www.nkaluminij.net

STRELCI
1. Luka Štor 1
Nikola Leko 1

LESTVICA
1 Aluminij 1 3
2 Olimpija Ljubljana 1 3
3 Triglav Kranj 1 3
4 Celje 1 1
5 Domžale 1 1
6 Mura 1 1
7 Rudar Velenje 1 1
8 Maribor 1 0
9 Bravo 1 0
10 Tabor Sežana 1 0




DELI NA