2. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  24.07.2021 ob 20.15  | Prenos: Sportklub 1

Koper

3 : 2

Mura


Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik) , Jug Matej (5. sodnik) , Obrenović Rade (6. sodnik)
Delegat: Šturm Emil
Št. gledalcev: 500
Koper
1 Adnan Golubovič V
3 Karlo Bručić
6 Luka Vešner Tičić
7 Ivica Guberac K
10 Kaheem Anthony Parris
11 Nardin Mulahusejnović
14 Rok Grudina
18 Matej Palčič
21 Žan Žužek
22 Maks Barišič
26 Aleksander Rajčević


Rezervni igralci
12 David Adam V
5 Darko Ilieski
8 Ivan Borna Jelić Balta
9 Lamin Colley
17 Žan Bešir
24 Stjepan Oštrek
29 Nikola Krajinović
33 Ivan Novoselec
38 Adam Vošnjak

Mura
69 Matko Obradovič V
2 Kai Cipot
3 Klemen Pucko
8 Luka Bobičanec
9 Matic Maruško K
10 Nino Kouter
20 Tomi Horvat
21 Žan Karničnik
23 Klemen Šturm
30 Jan Gorenc
47 Mihael Klepač


Rezervni igralci
90 Marko Zalokar V
7 Alen Kozar
13 Marin Karamarko
17 Amadej Maroša
18 Marko Brkić
24 Tio Cipot
25 Dragan Lovrić
77 Staniša Mandić
97 Andrija Filipović

Trener

Trener
Ante Šimundža

Sodnik
Alen Borošak

Zadetki
Kai Cipot
as. Bobičanec
0 : 1 1'
Nardin Mulahusejnović
as. Palčič
1 : 1 13'
Kaheem Anthony Parris
as. Vešner Tičić
2 : 1 39'
Kai Cipot 2 : 2 48'
Maks Barišič
as. Bešir
3 : 2 62'

Dogodki
Karlo Bručić 46'
Menjava Bešir /  Guberac 60'
Klemen Pucko 64'
Menjava Krajinović /  Barišič 74'
Menjava Cipot /  Karničnik 76'
Menjava Mandić /  Cipot 76'
Menjava Maroša /  Bobičanec 76'
Matic Maruško 78'
Menjava Oštrek  /  Vešner Tičić 79'
Menjava Colley /  Parris 79'
Menjava Kozar /  Horvat 81'
Stjepan Oštrek 93'

2. krog
CB24 Tabor Sežana 0 : 1 Celje
Bravo 0 : 0 Aluminij
Koper 3 : 2 Mura
Kalcer Radomlje 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Maribor 3 : 1 Domžale

LESTVICA
1 Koper 9 19
2 Bravo 10 19
3 Olimpija Ljubljana 10 19
4 Maribor 10 16
5 Mura 10 15
6 CB24 Tabor Sežana 10 14
7 Domžale 9 10
8 Celje 10 10
9 Aluminij 10 10
10 Kalcer Radomlje 10 5

STRELCI
1. Maks Barišič 5
Almedin Ziljkić 5
3. Louis Marie Rodrigue Bongongui 4
Kaheem Anthony Parris 4
Mustafa Nukić 4
Dino Stančič 4
7. Kai Cipot 3
Sandi Ogrinec 3
Marko Krivičić 3
Amadej Maroša 3
Ivan Božić 3
Loren Maružin 3
13. Aldair Adulai Djalo Balde 2
Arnel Jakupović 2
Armin Đerlek 2
Sacha Varga 2
Nardin Mulahusejnović 2
Bede Amarachi Osuji 2
Senijad Ibričić 2
Gaber Dobrovoljc 2

DELI NA