10. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija |  17.09.2022 ob 20.15  | Prenos: Šport TV

Mura

2 : 3

Olimpija Ljubljana


Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Vidali Manuel (2. pomoč) , Bubek Alen (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Gabrovec David (6. sodnik)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 2800

Mura

6,8
(23)
Matko Obradovič
6,6
(13)
Kai Cipot
5,7
(11)
Gregor Balažic
Ni slike
6,2
(10)
Amar Beganović
6,4
(12)
Žiga Kous
Ni slike
5,6
(9)
Srđan Kuzmić
Ni slike
6,7
(10)
Martin Šroler
5,2
(9)
Luka Bobičanec
Ni slike
7,0
(12)
Mirlind Daku
7,2
(12)
Tio Cipot
Ni slike
6,1
(11)
Domantas Šimkus

Menjave

7,5
(9)
Alen Kozar
7,6
(9)
Nik Lorbek
5,2
(8)
Mihael Klepač
Ni slike
5,1
(7)
Josip Majić
Ni slike
5,4
(8)
Dardan Shabanhaxhaj

Olimpija Ljubljana

6,6
(15)
Denis Pintol
Ni slike
6,6
(16)
Pascal Juan Estrada
Ni slike
6,7
(18)
Mateo Karamatić
7,3
(26)
Marcel Ratnik
6,9
(21)
Timi Max Elšnik
Ni slike
7,1
(22)
Mario Kvesić
7,2
(21)
Svit Sešlar
Ni slike
7,2
(20)
Agustin Doffo
6,8
(21)
Mustafa Nukić
6,6
(19)
Aldair Adulai Djalo Balde
Ni slike
6,8
(18)
Rui Pedro Da Silva E Sousa

Menjave

Ni slike
6,4
(15)
David De Senna Fernandes Sualehe
Ni slike
6,5
(13)
Justas Lasickas
Ni slike
6,8
(16)
Goran Milović
6,6
(14)
Almedin Ziljkić

10. krog
CB24 Tabor Sežana 0 : 2 Koper
Mura 2 : 3 Olimpija Ljubljana
Bravo 2 : 0 Gorica
Kalcer Radomlje 0 : 5 Maribor
Celje 2 : 1 Domžale

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 43
2 Celje 17 30
3 Mura 17 29
4 Koper 17 28
5 Maribor 17 24
6 Domžale 17 22
7 Bravo 17 21
8 Kalcer Radomlje 17 13
9 Gorica 17 11
10 CB24 Tabor Sežana 17 11

STRELCI
1. Mirlind Daku 11
2. Andrej Kotnik 8
Svit Sešlar 8
4. Martin Kramarič 7
Ivan Durdov 7
6. Charles Chukwubuikem Ikwuemesi 6
Mustafa Nukić 6
8. Bede Amarachi Osuji 5
Mihael Klepač 5
Mario Kvesić 5
Roko Baturina 5
Rui Pedro Da Silva E Sousa 5
Marko Tolić 5
14. Bartol Barišić 4
Jakoslav Stanković 4
Jan Repas 4
Žan Benedičič 4
Etien Velikonja 4
19. Rok Kronaveter 3
Aljoša Matko 3

DELI NA