3. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija |  26.11.2023 ob 15.00  | Prenos: Šport TV

Mura

0 : 0

Maribor


Sodniki: Matoša Martin (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč) , Jazbec Žan (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Sagrković Asmir (6. sodnik)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 2550
Mura
1 Klemen Mihelak V
5 Leard Sadriu
8 Ben Arron Cottrell
9 Matic Maruško
11 Žiga Kous K
16 Filippo Tripi
17 Amadej Maroša
23 Roko Jurišić
49 Timotej Brkić
70 Darick Kobie Morris
99 Dardan Shabanhaxhaj


Rezervni igralci
13 Florijan Raduha V
4 Daniel Katić
7 Emir Saitoski
21 Tilen Ščernjavič
22 Nikola Jovićević
25 Jaka Domjan
26 Borna Proleta
30 Almin Kurtovič
32 Žan Trontelj
73 Gaber Dobrovoljc
77 Luka Turudija
90 Mihajlo Spasojević

Maribor
1 Ažbe Jug V
2 El Arabi Hilal Soudani
4 Blaž Vrhovec K
14 Itsuki Urata
15 Jan Repas
17 Arnel Jakupović
20 Max Watson
24 Marko Kolar
25 Sven Šoštarič Karič
29 Andraž Žinič
55 Marcel Lorber


Rezervni igralci
52 Marko Zalokar V
81 Menno Alexander Bergsen V
3 Mark Strajnar
8 Marko Božić
11 Xhuliano Skuka
16 Aljaž Antolin
30 Marin Laušić
32 Nemanja Mitrović
40 Ignacio Guerrico
72 Josip Iličić
99 Erico Roberto Mendes Alves De Castro

Trener
Vladimir Vermezović

Trener
Ante Šimundža

Sodnik
Martin Matoša

Zadetki

Dogodki
Menjava Laušić /  Lorber 46'
Menjava Trontelj /  Brkić 46'
Žan Trontelj 66'
Menjava Jovićević /  Maroša 67'
Menjava Kurtovič /  Cottrell 67'
Menjava Božić /  Soudani 68'
Menjava Iličić /  Kolar 76'
Filippo Tripi 77'
Blaž Vrhovec 78'
Žiga Kous 82'
Menjava Domjan /  Kous 83'
Menjava Guerrico /  Urata 90'

3. krog
Rogaška 1 : 2 Domžale
Kalcer Radomlje 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Bravo Kostel 0 : 2 Celje
Mura 0 : 0 Maribor
Aluminij 3 : 2 Koper

LESTVICA
1 Celje 22 54
2 Olimpija Ljubljana 22 44
3 Maribor 21 35
4 Koper 21 33
5 Bravo Kostel 22 33
6 Mura 20 25
7 Domžale 22 23
8 Aluminij 22 21
9 Kalcer Radomlje 22 20
10 Rogaška 22 15

STRELCI
1. Arnel Jakupović 10
Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
5. Nejc Gradišar 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
Madžid Šošić 7
8. El Arabi Hilal Soudani 6
Mario Krstovski 6
Nemanja Motika 6
Danijel Šturm 6
12. Jan Repas 5
Josip Iličić 5
Edmilson De Paula Santos Filho 5
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 5
16. Raul Alexander Florucz 4
Tin Matić 4
Marko Božić 4
Denis Popović 4
Gregor Bajde 4

DELI NA