7. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija |  03.09.2023 ob 20.15  | Prenos: Šport TV

Mura

1 : 3

Olimpija Ljubljana


Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Černe Tomaž (1. pomoč), Perger Primož (2. pomoč) , Bubek Alen (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Klančnik Tomaž (6. sodnik)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev: 2550
Mura
1 Klemen Mihelak V
5 Leard Sadriu
9 Matic Maruško
11 Žiga Kous K
17 Amadej Maroša
20 Niko Kasalo
23 Roko Jurišić
30 Almin Kurtovič
32 Žan Trontelj
70 Darick Kobie Morris
99 Dardan Shabanhaxhaj


Rezervni igralci
13 Florijan Raduha V
4 Daniel Katić
7 Emir Saitoski
8 Ben Arron Cottrell
10 Ivan Šarić
16 Filippo Tripi
21 Tilen Ščernjavič
25 Jaka Domjan
26 Borna Proleta
73 Gaber Dobrovoljc
77 Luka Turudija
80 Nikola Petković

Olimpija Ljubljana
69 Matevž Vidovšek V
2 Jorge Fernando Dos Santos Silva
3 David De Senna Fernandes Sualehe
10 Timi Max Elšnik K
14 Marcel Ratnik
16 Ahmet Muhamedbegović
20 Nemanja Motika
21 Ivan Posavec
34 Agustin Doffo
37 Pedro Lucas Schwaizer
99 Rui Pedro Da Silva E Sousa


Rezervni igralci
22 Denis Pintol V
6 Mateo Karamatić
8 Justas Lasickas
9 Mustafa Nukić
11 Saar Fadida
17 Admir Bristrić
18 Marko Brest
23 Diogo Costa Pinto
24 Reda Boultam
33 Nemanja Gavrić
43 Aljaž Krefl
82 Redi Kasa

Trener

Trener
Oliveira Nunes Henriques João Alexandre De

Sodnik
Alen Borošak

Zadetki
Rui Pedro Da Silva E Sousa
as. Posavec
0 : 1 20'
Dardan Shabanhaxhaj
as. Maroša
1 : 1 27'
Timi Max Elšnik (11m) 1 : 2 65'
Mustafa Nukić 1 : 3 85'

Dogodki
Marcel Ratnik 9'
Žiga Kous 16'
Almin Kurtovič 18'
Menjava Tripi /  Kous 59'
Menjava Šarić /  Kasalo 59'
Žan Trontelj 64'
Menjava Costa Pinto /  Da Silva E Sousa 67'
Menjava Fadida /  Posavec 67'
Menjava Brest /  Elšnik 76'
Menjava Nukić /  Schwaizer 76'
Menjava Petković /  Maroša 76'
Menjava Boultam /  Motika 86'
Menjava Domjan /  Kurtovič 87'

7. krog
Bravo Kostel 2 : 0 Aluminij
Domžale 1 : 2 Koper
Rogaška 1 : 1 Kalcer Radomlje
Celje 2 : 0 Maribor
Mura 1 : 3 Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Celje 24 55
2 Olimpija Ljubljana 24 48
3 Maribor 23 39
4 Bravo Kostel 24 37
5 Koper 23 34
6 Domžale 24 26
7 Mura 22 26
8 Aluminij 24 24
9 Kalcer Radomlje 24 21
10 Rogaška 24 19

STRELCI
1. Arnel Jakupović 11
2. Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
El Arabi Hilal Soudani 8
6. Madžid Šošić 7
Mario Krstovski 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
Nejc Gradišar 7
10. Danijel Šturm 6
Tin Matić 6
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 6
Nemanja Motika 6
14. Edmilson De Paula Santos Filho 5
Raul Alexander Florucz 5
Marcel Ratnik 5
Timi Max Elšnik 5
Jan Repas 5
Josip Iličić 5
20. Denis Popović 4

DELI NA