7. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija |  03.09.2023 ob 20.15  | Prenos: Šport TV

Mura

1 : 3

Olimpija Ljubljana


Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Černe Tomaž (1. pomoč), Perger Primož (2. pomoč) , Bubek Alen (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Klančnik Tomaž (6. sodnik)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev: 2550

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
N
Mura 1 : 1 Koper
P
Maribor 5 : 0 Mura
P
Mura 1 : 3 Celje
Z
Domžale 3 : 5 Mura
N
Rogaška 0 : 0 Mura
Olimpija Ljubljana
Z
Domžale 1 : 3 Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 2 : 2 Kalcer Radomlje
Z
Rogaška 2 : 3 Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 3 : 2 Koper
N
Bravo Kostel 1 : 1 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 23 5 8 10 23
Olimpija Ljubljana 23 10 8 5 29
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 12 5 3 4 17
Olimpija Ljubljana 12 4 3 5 15
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 11 0 5 6 6
Olimpija Ljubljana 11 6 5 0 14



Vse medsebojne tekme

23/24  25.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 10.03.2024, ob 15.00  Mura - Olimpija Ljubljana 1:1  (1:0) 
23/24  16.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 12.11.2023, ob 17.30  Olimpija Ljubljana - Mura 1:0  (0:0) 
23/24  7.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 03.09.2023, ob 20.15  Mura - Olimpija Ljubljana 1:3  (1:1) 
22/23  28.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 19.03.2023, ob 17.30  Mura - Olimpija Ljubljana 2:1  (2:1) 
22/23  19.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 08.12.2022, ob 17.30  Olimpija Ljubljana - Mura 0:0  (0:0) 
22/23  10.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 17.09.2022, ob 20.15  Mura - Olimpija Ljubljana 2:3  (2:1) 
22/23  1.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 17.07.2022, ob 20.15  Olimpija Ljubljana - Mura 2:0  (0:0) 
21/22  35.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 15.05.2022, ob 17.30  Olimpija Ljubljana - Mura 3:3  (1:1) 
21/22  26.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 10.03.2022, ob 17.30  Mura - Olimpija Ljubljana 3:2  (2:2) 
21/22  17.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 09.02.2022, ob 17.30  Olimpija Ljubljana - Mura 1:0  (1:0) 
21/22  8.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 11.09.2021, ob 20.15  Mura - Olimpija Ljubljana 1:0  (1:0) 
20/21  30.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 25.04.2021, ob 17.15  Mura - Olimpija Ljubljana 3:0  (0:0) 
20/21  21.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 14.02.2021, ob 18.30  Olimpija Ljubljana - Mura 2:0  (0:0) 
20/21  12.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.11.2020, ob 17.15  Mura - Olimpija Ljubljana 0:1  (0:1) 
20/21  3.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 13.09.2020, ob 20.15  Olimpija Ljubljana - Mura 0:0  (0:0) 
19/20  34.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.07.2020, ob 20.30  Mura - Olimpija Ljubljana 1:1  (1:1) 
19/20  25.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 08.03.2020, ob 20.15  Olimpija Ljubljana - Mura 1:0  (0:0) 
19/20  16.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 03.11.2019, ob 16.45  Mura - Olimpija Ljubljana 3:1  (0:0) 
19/20  7.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 24.08.2019, ob 20.15  Olimpija Ljubljana - Mura 1:1  (0:0) 
18/19  35.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 22.05.2019, ob 16.55  Olimpija Ljubljana - Mura 1:0  (0:0) 
18/19  26.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 11.04.2019, ob 18.00  Mura - Olimpija Ljubljana 0:0  (0:0) 
18/19  17.krog  Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 23.11.2018, ob 20.15  Olimpija Ljubljana - Mura 2:2  (1:0) 
18/19  8.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 16.09.2018, ob 16.00  Mura - Olimpija Ljubljana 0:2  (0:1) 

7. krog
Bravo Kostel 2 : 0 Aluminij
Domžale 1 : 2 Koper
Rogaška 1 : 1 Kalcer Radomlje
Celje 2 : 0 Maribor
Mura 1 : 3 Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Celje 31 72
2 Olimpija Ljubljana 30 60
3 Maribor 30 53
4 Bravo Kostel 31 43
5 Koper 30 42
6 Mura 31 35
7 Domžale 30 32
8 Rogaška 31 32
9 Aluminij 31 27
10 Kalcer Radomlje 31 27

STRELCI
1. Arnel Jakupović 15
2. Aljoša Matko 14
3. El Arabi Hilal Soudani 11
4. Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
Matej Poplatnik 10
6. Madžid Šošić 9
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 9
Raul Alexander Florucz 9
9. Dardan Shabanhaxhaj 7
Mario Krstovski 7
Patrik Mijić 7
Josip Iličić 7
Amadej Maroša 7
Timi Max Elšnik 7
Nejc Gradišar 7
Jošt Pišek 7
17. Danijel Šturm 6
Bede Amarachi Osuji 6
Gregor Bajde 6
Edmilson De Paula Santos Filho 6

DELI NA