1.krog 13.07.2019 
ob 18.00
Stadion Rajko Štolfa Sežana  CB24 Tabor Sežana 0 : 2 Aluminij
2.krog 19.07.2019 
ob 18.00
Športni park Kidričevo  Aluminij 2 : 1 Triglav Kranj
3.krog 26.07.2019 
ob 19.00
Štadion Z'dežele  Celje 0 : 0 Aluminij
4.krog 03.08.2019 
ob 18.00
Športni park NK Aluminij  Aluminij 1 : 1 Rudar Velenje
5.krog 09.08.2019 
ob 17.30
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo 0 : 1 Aluminij
6.krog 18.08.2019 
ob 20.15
Športni park NK Aluminij  Aluminij 1 : 0 Olimpija Ljubljana
7.krog 26.08.2019 
ob 18.00
Športni park Domžale  Domžale 1 : 1 Aluminij
8.krog 31.08.2019 
ob 20.15
Športni park NK Aluminij  Aluminij 2 : 0 Mura
9.krog 14.09.2019 
ob 20.15
Ljudski vrt Maribor  Maribor 2 : 1 Aluminij
10.krog 21.09.2019 
ob 18.00
Športni park NK Aluminij  Aluminij : CB24 Tabor Sežana
11.krog 26.09.2019 
ob 16.00
Športni center Kranj  Triglav Kranj : Aluminij
12.krog 30.09.2019 
ob 18.00
Športni park NK Aluminij  Aluminij : Celje
13.krog 06.10.2019 
ob 18.00
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje  Rudar Velenje : Aluminij
14.krog 19.10.2019  Športni park NK Aluminij  Aluminij : Bravo
15.krog 26.10.2019  Stadion Stožice Ljubljana  Olimpija Ljubljana : Aluminij
16.krog 02.11.2019  Športni park NK Aluminij  Aluminij : Domžale
17.krog 09.11.2019  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Aluminij
18.krog 23.11.2019  Športni park NK Aluminij  Aluminij : Maribor
19.krog 30.11.2019  Stadion Rajko Štolfa Sežana  CB24 Tabor Sežana : Aluminij
20.krog 04.12.2019  Športni park NK Aluminij  Aluminij : Triglav Kranj
21.krog 07.12.2019  Štadion Z'dežele  Celje : Aluminij
22.krog 14.12.2019  Športni park NK Aluminij  Aluminij : Rudar Velenje
23.krog 22.02.2020  Športni park Šiška Ljubljana  Bravo : Aluminij
24.krog 26.02.2020  Športni park NK Aluminij  Aluminij : Olimpija Ljubljana
25.krog 29.02.2020  Športni park Domžale  Domžale : Aluminij
26.krog 04.03.2020  Športni park NK Aluminij  Aluminij : Mura
27.krog 07.03.2020  Ljudski vrt Maribor  Maribor : Aluminij
28.krog 14.03.2020  Športni park NK Aluminij  Aluminij : CB24 Tabor Sežana
29.krog 21.03.2020  Športni center Kranj  Triglav Kranj : Aluminij
30.krog 04.04.2020  Športni park NK Aluminij  Aluminij : Celje
31.krog 11.04.2020  Mestni stadion Ob jezeru, Velenje  Rudar Velenje : Aluminij
32.krog 18.04.2020  Športni park NK Aluminij  Aluminij : Bravo
33.krog 25.04.2020  Stadion Stožice Ljubljana  Olimpija Ljubljana : Aluminij
34.krog 02.05.2020  Športni park NK Aluminij  Aluminij : Domžale
35.krog 09.05.2020  Mestni stadion Fazanerija  Mura : Aluminij
36.krog 16.05.2020  Športni park NK Aluminij  Aluminij : Maribor
ALUMINIJ

Stadion: Športni park Kidričevo
Kajuhova 16
2325 Kidričevo
tel: 02/787-22-21
fax: 02/787-21-07
email: nkaluminij@telemach.net
www: www.nkaluminij.net

STRELCI
1. Luka Štor 4
Nikola Leko 4
3. Matic Vrbanec 2

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 9 18
2 Aluminij 9 18
3 Celje 9 16
4 Mura 9 16
5 Maribor 9 15
6 Bravo 9 11
7 CB24 Tabor Sežana 9 10
8 Domžale 9 7
9 Triglav Kranj 9 6
10 Rudar Velenje 9 4




DELI NA