14. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  18.10.2014 ob 18.00

2 : 1

Zavrč

Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Pospeh Tomislav (2. pomoč) , Obrenović Rade (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 4

0'
  Ljubiteljice in ljubitelji nogometa, lepo pozdravljeni iz Kopra. Na Bonifiki je pred nami druga tekma 14. kroga #KPvZA
0'
  V Kopru prijetno jesensko vreme, pogoji za igro so naravnost odlični.
0'
  Na stadionu Bonifika se bosta pomerili ekipi Kopra ter Zavrča #KPvZA
0'
  Zavrču na lestvici kaže bolje od današnjega domačina. Haložani so tik pod vrhom tri točke za vodilno ekipo Domžal. Domačini pa zasedajo šesto mesto s 16-imi točkami.
0'
  Kanarčki so po seriji porazov, končno uspeli slaviti in osvojiti prve točke tudi na domačem igrišču proti primorskemu tekmecu iz Gorice. Na zadnji tekmi med tednom pa so si v Celju priigrali točko.
0'
  Nogometaši Zavrča so že pet tekem brez poraza, nazadnje so izgubili proti Olimpiji. Odlična forma ekipe Zavrča na kar kaže tudi trenutna uvrstitev na lestvici. V tej seriji petih tekem brez poraza so Zavrčani osvojili enajst točk ter prejeli zgolj en zadetek. Vratar Zavrča Marko Ranilovič je na 13-ih tekmah svojo mrežo ohranil nedotaknjeno že sedemkrat.
0'
  Ekipi sta se v letošnji sezoni že pomerili v petem krogu, so bili uspešnejši Haložani, ki so slavili z minimalnih 1:0, edini zadetek je dosegel Nikola Šafarič iz najstrožje kazni.
0'
  Poglejmo si obe začetni enajsterici.
0'
  Koper: Hasič, Gregorič, Šme, Lotrič, Ivetič, Delič, Halilovič, Štulac, Črnigoj, Srečkovič in Mitrovič #KPvZA
0'
  Zavrč: Ranilovič, Polič, Cvek, Kresinger, Šafarič, Jertec, Sambolec, Dedič, Datkovič, Kristič in Matjašič #KPvZA
0'
  Koprski trener Alen Ščulac se je odločil, da na klopi pusti Jako Štromajerja ter Mateja Pučka. Domači trener pa ne bo mogel računati na kapetana Ivico Guberca, njegovo vlogo bo prevzel Domen Črnigoj. Prvič pa bo v začetni enajsterici začel Ante Mitrovič.
0'
  Obetamo si zanimivo predstavo obeh ekip, ki bi danes lahko nadaljevali svoj pozitivni niz ali bi ga pa prekinili.
0'
  Tekmo, ki se bo začela ob 18 uri, bo sodil glavni sodnik Asmir Sagrković #KPvZA
0'
  Obe začetni enajsterici s sodniško trojko na čelu prihajata na travnato zelenico stadiona Bonifika.
1'
1'
  S sredine igrišča so začeli gostje.
3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Dario Jertec. Utrpel ga je Leo Štulac.
4'
  Koper je srečanje začel zelo visoko in pritiska že na obrambno vrsto Zavrča.
5'
  Streljal je Dino Kresinger, a mimo vrat.
7'
  Po predložku z desne je prišel do strela Matjašič, žoga se je odbila od domače obrambe in skoraj končala v mreži, pravočasno je žogo izbila obramba.
9'
  Na drugi strani že takoj odgovor, dobro sta kombinirala Srečkovič in Mitrovič, na koncu se je protinapad domačih končal zaradi nesporazuma teh dveh igralcev.
11'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nenad Srečkovič.
12'
  Brez težav za Raniloviča.
14'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
14'
  GOOOL! Zadel je Uroš Delič!
15'
  Po podaji Štulca je do strela z glavo prišel Delič in z glavo z bližine zadel za vodstvo Kopra.
16'
  Uroš Delič je dosegel svoj prvenec v dresu Kopra.
21'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Lovro Cvek. Utrpel ga je Ante Mitrovič.
21'
22'
  Kljub doseženemu zadetku, Koper še naprej nekoliko boljši nasprotnik.
25'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Ante Mitrovič. Utrpel ga je Toni Datkovič.
25'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nikola Šafarič.
25'
  Strel Šafariča iz prostega strela, naravnost v naročje Hasiča.
28'
  Mitja Lotrič v prepovedanem položaju.
30'
31'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Uroš Delič.
32'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
33'
  Nevaren predložek iz prostega strela Štulca, na koncu je žoga zletela prek vrat.
34'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Matjašič. Utrpel ga je Perica Ivetič.
34'
  Jure Matjašič je dobil rumeni karton.
35'
  Nevaren start Matjašiča, ki je zasluženo prejel rumeni karton.
36'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dino Kresinger.
36'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Nikola Šafarič.
37'
  Denis Halilovič je dobil rumeni karton.
37'
  Streljal je Lovro Cvek, a mimo vrat.
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ante Mitrovič.
39'
39'
  Strel Mitroviča iz nemogočega položaja, na koncu Ranilovič v kot.
41'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Toni Datkovič.
43'
  Terenska premoč Zavrča, ki pa še ni obrodila resnih sadov.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45+2'
45+2'
  Koper je dobro začel srečanje in svojo premoč kronal z zadetkom Deliča. Potem pa so Haložani zaigrali nekoliko podjetnejše imeli sicer terensko premoč vendar brez resnih priložnosti za izenačenje.
45+2'
  Ekipi se vračata na igrišče za pričetek drugega polčasa. V ekipi Zavrča pa bomo videli prvo zamenjavo v igro prihaja Dugolin.
46'
46'
  Menjava: iz igre Dejan Polič, v igro Andrej Dugolin.
46'
  Koper je začel drugi polčas.
47'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Ante Mitrovič.
47'
48'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Šme. Utrpel ga je Jure Matjašič.
49'
  Streljal je Jure Matjašič, a mimo vrat.
50'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Šafarič. Utrpel ga je Mitja Lotrič.
52'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Andrej Dugolin.
53'
57'
  GOOOL! Zadel je Mitja Lotrič!
58'
  Odlično je po levi strani preigraval Mitrovič, ki je preigral tri igralce in na koncu nesebično podal do Lotriča, kateremu pa ni bilo težko zadeti prazne mreže.
59'
  Menjava: iz igre Nenad Dedič, v igro Doris Kelenc.
62'
  Zavrč je poizkušal priti do izenačenja, v 66. minuti pa je na sceno stopil Mitrovič z odličnim preigravanjem in Koper je tako prišel do nekoliko višje prednosti.
62'
  Dario Jertec v prepovedanem položaju.
62'
  Streljal je Ante Mitrovič, a mimo vrat.
63'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Delič. Utrpel ga je Dario Jertec.
64'
  Streljal je Doris Kelenc, a mimo vrat.
65'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Domen Črnigoj. Utrpel ga je Andrej Dugolin.
66'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Halilovič. Utrpel ga je Dino Kresinger.
66'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Doris Kelenc.
67'
  Kelenc je prinesel kar nekaj svežine v igro Zavrča.
68'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Srečkovič. Utrpel ga je Nikola Šafarič.
70'
  Zavrč pritiska na vrata Kopra vendar dlje od kazenskega prostora ne pridejo.
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Domen Črnigoj.
70'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Utrpel ga je Lovro Cvek.
70'
  Menjava: iz igre Leo Štulac, v igro Urban Žibert.
71'
  Hiter protinapad je slabo izkoristil Črnigoj, ki je preveč sebično zaključil s strelom.
71'
  Mitja Lotrič je dobil rumeni karton.
71'
  Zavrč ima udarec iz kota.
72'
  Menjava: iz igre Jure Matjašič, v igro Ivan Antolek.
73'
  Menjava: iz igre Domen Črnigoj, v igro Matej Pučko.
75'
  Po odhodu iz igre Črnigoja je kapetanski trak prevzel najizkušenejši na igrišču 39 letni Hasič.
75'
  Streljal je Matej Pučko, a mimo vrat.
76'
77'
78'
  Močan strel Mitrovič iz prostega strela, oddaljenost je bila velika, kljub temu pa žoga ni veliko zgrešila končnega cilja.
78'
  Menjava: iz igre Mitja Lotrič, v igro Jaka Štromajer.
82'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Šafarič. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
83'
  Nikola Šafarič je dobil rumeni karton.
83'
  Ivan Antolek je dobil rumeni karton.
88'
  Zavrč poizkuša priti vsaj do častnega zadetka, vendar do pravih priložnosti Haložani ne pridejo. Koper preži predvsem na protinapade.
89'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Doris Kelenc. Utrpel ga je Perica Ivetič.
89'
  Doris Kelenc je dobil rumeni karton.
90'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Uroš Delič.
90+1'
  Po predložku iz prostega strela je iz neposredne bližine do strela prišel Delič, ki pa je meril naravnost v vratarja Raniloviča.
90+1'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90+2'
  Zavrč ima prosti strel. Prekršek je storil Perica Ivetič. Utrpel ga je Lovro Cvek.
90+2'
  Perica Ivetič je dobil rumeni karton.
90+3'
  GOOOL! Zadel je Lovro Cvek!
90+4'
  Po nekaj odbitih žogah je v kazenskem prostoru do strela prišel Cvek in dosegel častni zadetek za Haložane.
90+4'
90+4'
  Druga zaporedna domača zmaga Kopra, ki si tako po slabem začetku nabira točke in strmi k petemu mestu. Zavrč je po petih tekmah brez poraza, na Bonifiki doživel poraz z 2:1.
90+4'
  Obe ekipi imata v naslednjem krogu težkega nasprotnika. Zavrč doma gosti Maribor, Koper pa se odpravlja k vodilni ekipi Domžal.