Sodniki: | Kondić Božo (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Bubek Alen (4. sodnik) , Balažič Dejan (5. sodnik) , Matoša Martin (6. sodnik) |
Delegat: | Žalik Danijel |
Št. gledalcev: | 250 |
Aluminij | ||
---|---|---|
1 | Lovro Juric | V |
3 | Maj Fogec | |
4 | Tin Martić | |
6 | Karlo Plantak | |
8 | Nik Marinšek | |
9 | Haris Kadrić | |
11 | Jaka Bizjak | |
13 | Tomislav Turčin | |
19 | Klemen Bolha | K |
22 | Marko Brest | |
26 | Rok Schaubach | |
Rezervni igralci |
||
97 | Martin Jarc | V |
20 | Martin Šroler | |
21 | Aljaž Ploj | |
24 | Luka Branšteter | |
25 | Chinwendu Johan Nkama | |
55 | Emir Azemović | |
77 | Nejc Medved | |
82 | Tai Kmetec |
CB24 Tabor Sežana | ||
---|---|---|
99 | Arian Rener | K V |
3 | Marko Ristić | |
5 | Kouao Christ Damsen Denis | |
6 | Adrian Zeljković | |
7 | Tom Kljun | |
8 | Žiga Ovsenek | |
9 | Ndzengue Moubeti Fahd Richard | |
15 | Til Mavretič | |
16 | Mateo Monjac | |
19 | Robert Čakš | |
77 | Zacharie Lulu Iscaye | |
Rezervni igralci |
||
83 | Vasja Simčič | V |
10 | Tom Alen Tolić | |
11 | Louis Marie Rodrigue Bongongui | |
17 | Mory Cheick Isaac Keita | |
18 | Klemen Nemanič | |
27 | Hugo Faya Gerard Yaya Komano | |
42 | Vid Koderman |
Trener |
---|
Robert Pevnik |
Trener |
---|
Dušan Kosič |
Sodnik | ||
---|---|---|
Božo Kondić |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Robert Čakš | 0 : 1 | 14' | |
Arian Rener (ag) | 1 : 1 | 35' | |
Tin Martić
as. Bizjak |
2 : 1 | 48' | |
Mateo Monjac
as. Kljun |
2 : 2 | 54' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Kmetec / Bolha | 32' | |||
Karlo Plantak | 46' | |||
Komano / Čakš | 57' | |||
Tolić / Zeljković | 57' | |||
Koderman / Denis | 57' | |||
Ndzengue Moubeti Fahd Richard | 62' | |||
Medved / Bizjak | 67' | |||
Ploj / Fogec | 67' | |||
Nkama / Plantak | 67' | |||
Keita / Fahd Richard | 70' | |||
Marko Ristić | 70' | |||
Jarc / Juric | 81' | |||
Til Mavretič | 85' | |||
Vid Koderman | 88' | |||
Simčič / Rener | 92' |
36. krog | ||
---|---|---|
Kalcer Radomlje | 3 : 3 | Domžale |
Aluminij | 2 : 2 | CB24 Tabor Sežana |
Celje | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Bravo | 0 : 0 | Koper |
Mura | 1 : 3 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 70 | |
2 | Koper | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 35 | 59 | |
4 | Mura | 36 | 57 | |
5 | Bravo | 36 | 49 | |
6 | Kalcer Radomlje | 36 | 46 | |
7 | Domžale | 36 | 45 | |
8 | Celje | 35 | 42 | |
9 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 30 | |
10 | Aluminij | 36 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ognjen Mudrinski | 17 |
2. | Maks Barišič | 13 |
3. | Mustafa Nukić | 12 |
Arnel Jakupović | 12 | |
5. | Kaheem Anthony Parris | 10 |
Lamin Colley | 10 | |
Dino Stančič | 10 | |
8. | Tomi Horvat | 9 |
Gedeon Guzina | 9 | |
10. | Tomislav Mrkonjić | 8 |
Mario Kvesić | 8 | |
Bede Amarachi Osuji | 8 | |
13. | Luka Bobičanec | 7 |
Almedin Ziljkić | 7 | |
Ivan Šarić | 7 | |
16. | Ivan Božić | 6 |
Ester Sokler | 6 | |
Rok Kronaveter | 6 | |
Amadej Maroša | 6 | |
20. | Gregor Bajde | 5 |