Sodniki: | Kondić Božo (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Bubek Alen (4. sodnik) , Balažič Dejan (5. sodnik) , Matoša Martin (6. sodnik) |
Delegat: | Žalik Danijel |
Št. gledalcev: | 250 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
N |
Aluminij | 2 : 2 | CB24 Tabor Sežana |
P |
Maribor | 3 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
P |
Domžale | 3 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 0 : 6 | Celje |
CB24 Tabor Sežana | |||
---|---|---|---|
N |
Aluminij | 2 : 2 | CB24 Tabor Sežana |
P |
CB24 Tabor Sežana | 0 : 1 | Bravo |
P |
Koper | 1 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
P |
CB24 Tabor Sežana | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
P |
CB24 Tabor Sežana | 1 : 2 | Maribor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 12 | 3 | 5 | 4 | 14 | ||
CB24 Tabor Sežana | 12 | 4 | 5 | 3 | 18 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | ||
CB24 Tabor Sežana | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | ||
Stadion Rajko Štolfa Sežana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | ||
CB24 Tabor Sežana | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 |
21/22 | 36.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.05.2022, ob 20.15 | Aluminij | - | CB24 Tabor Sežana | 2:2 | (1:1) |
21/22 | 27.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 13.03.2022, ob 15.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) |
21/22 | 18.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 27.11.2021, ob 17.00 | Aluminij | - | CB24 Tabor Sežana | 3:2 | (2:2) |
21/22 | 9.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 19.09.2021, ob 15.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Aluminij | 4:0 | (1:0) |
20/21 | 30.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.04.2021, ob 15.00 | Aluminij | - | CB24 Tabor Sežana | 0:2 | (0:2) |
20/21 | 21.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 14.02.2021, ob 14.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) |
20/21 | 12.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 22.11.2020, ob 15.00 | Aluminij | - | CB24 Tabor Sežana | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 3.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 13.09.2020, ob 16.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Aluminij | 3:1 | (1:0) |
19/20 | 28.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 17.06.2020, ob 18.00 | Aluminij | - | CB24 Tabor Sežana | 0:2 | (0:0) |
19/20 | 19.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 30.11.2019, ob 13.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Aluminij | 1:1 | (1:0) |
19/20 | 10.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 21.09.2019, ob 18.00 | Aluminij | - | CB24 Tabor Sežana | 3:0 | (2:0) |
19/20 | 1.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 13.07.2019, ob 18.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) |
36. krog | ||
---|---|---|
Kalcer Radomlje | 3 : 3 | Domžale |
Aluminij | 2 : 2 | CB24 Tabor Sežana |
Celje | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Bravo | 0 : 0 | Koper |
Mura | 1 : 3 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 36 | 70 | |
2 | Koper | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 35 | 59 | |
4 | Mura | 36 | 57 | |
5 | Bravo | 36 | 49 | |
6 | Kalcer Radomlje | 36 | 46 | |
7 | Domžale | 36 | 45 | |
8 | Celje | 35 | 42 | |
9 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 30 | |
10 | Aluminij | 36 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ognjen Mudrinski | 17 |
2. | Maks Barišič | 13 |
3. | Mustafa Nukić | 12 |
Arnel Jakupović | 12 | |
5. | Kaheem Anthony Parris | 10 |
Lamin Colley | 10 | |
Dino Stančič | 10 | |
8. | Tomi Horvat | 9 |
Gedeon Guzina | 9 | |
10. | Tomislav Mrkonjić | 8 |
Mario Kvesić | 8 | |
Bede Amarachi Osuji | 8 | |
13. | Luka Bobičanec | 7 |
Almedin Ziljkić | 7 | |
Ivan Šarić | 7 | |
16. | Ivan Božić | 6 |
Ester Sokler | 6 | |
Rok Kronaveter | 6 | |
Amadej Maroša | 6 | |
20. | Gregor Bajde | 5 |