24. krog |  Murska Sobota, Fazanerija |  17.03.2013 ob 15.00

Mura

1 : 1

Aluminij

Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Rojko Gregor (1. pomoč), Ajdovec Rafael (2. pomoč) , Jug Matej (4. sodnik)
1 Rdeči kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz Murske Sobote, kjer bomo spremljali dvoboj 24. kroga Prve lige Telekom Slovenije med Muro 05 in Aluminijem.
0'
  Omenjeno srečanje je izrednega pomena, saj gre za srečanje zadnjeuvrščenih ekip. Domača Mura namreč na desetem mestu za devetimi Kidričani zaostaja za štiri točke.
0'
  Tako Mura kot Aluminij sta spomladanski del sezone začela s porazoma. Pri gostih so se zato odločili za menjavo trenerja. Bojana Flisa je zamenjal povratnik na rdeče-belo klop Edin Osmanovič. Sicer pa je bil pred nekaj sezonami Osmanovič trener Mure.
0'
  Postava Mure: Drakovič, Majer, Bohar, Rep, Vaš, Travner, Mörec, Ploj, Kurbus, Sačer in Mlinarič.
0'
  Postava gostov: Murko, Spahič, Topolovec, Medved, Žagar – Knez, Kurež, Bingo, Drevenšek, Rešek, Bloudek in Črnic.
0'
  Pri domačih bosta manjkala kaznovani Matic Maruško in poškodovani Fabijan Cipot.
0'
  Gostom danes ne bodo v pomoč kaznovani Emir Hodžurda, Dorijan Ožvald in Gorazd Zajc ter poškodovani Jurica Jeleč.
0'
  Mura je že štiri kroge brez zmage, Aluminij je brez zmage že deset krogov.
0'
  Medtem ko spremljamo ogrevanje akterjev današnjega srečanja povejmo še, da je v Murski Soboti hladno pri -3 stopinjah Celzija. Igralna površina je v slabem stanju, čeprav so se odgovorni potrudili in že v noči na petek očistili 15 centimetrov snega.
0'
  V tekočem prvenstvo sta današnja tekmeca odigrala dve srečanji. Na Fazaneriji je zmagal Aluminij (1:3), v Kidričevem pa so se zmage veselili črno-beli (0:2).
0'
  Začetni udarec pripada igralcem Mure 05.
0'
3'
  Streljal je Rajko Rep, a mimo vrat.
4'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Utrpel ga je Semir Spahič.
4'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Majer. Utrpel ga je Tadej Žagar.
6'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Žagar. Utrpel ga je Rajko Rep.
7'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Kurbus. Utrpel ga je Robert Kurež.
7'
  Robert Kurež v prepovedanem položaju.
8'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Travner. Utrpel ga je Matic Črnic.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Bohar.
9'
  GOOOL! Zadel je Mario Sačer!
11'
  V akciji domačih, ki je potekala po desni strani je žoga prišla do Repa, ki je močno streljal, žogo je Murko odbil, a le do Sačerja, ki z bližine zadel za domače vodstvo.
12'
  Aljaž Medved v prepovedanem položaju.
13'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Topolovec. Utrpel ga je Mario Sačer.
14'
  Mura ima udarec iz kota.
16'
  V prvem delu borbenega srečanja so domači podjetnejši.
18'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Semir Spahič. Utrpel ga je Jure Travner.
19'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rep. Utrpel ga je Tadej Žagar.
20'
  GOOOL! Zadel je Tadej Žagar!
22'
  Žagar – Knez se je odločil za strel iz kakšnih 20 metrov. Žoga se je odbila od enega obrambnih igralcev domačih, spremenila smer in končala v mreži.
24'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Travner. Utrpel ga je Robert Kurež.
25'
26'
27'
  Streljal je Mario Sačer, a mimo vrat.
27'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Mlinarić Josip. Utrpel ga je Marko Drevenšek.
28'
29'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Sačer. Utrpel ga je Aljaž Medved.
29'
  Mario Sačer je dobil rumeni karton.
31'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Črnic. Utrpel ga je Jure Travner.
32'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alen Ploj.
32'
34'
  Igrišče ne dovoljuje pas igre, zato se ekipi poslužujeta dolgih podaj.
36'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Utrpel ga je Sandro Bloudek.
36'
38'
  Streljal je Sandro Bloudek, a mimo vrat.
39'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Semir Spahič. Utrpel ga je Mlinarić Josip.
40'
  Gostje niso znali izkoristiti velike napake domače obrambe...
41'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Sandro Bloudek. Utrpel ga je Aleš Majer.
45'
45'
Rdeči karton
  Rajko Rep dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
45+1'
45+1'
  Aleš Majer je dobil rumeni karton.
45+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Drevenšek.
45+2'
45+2'
  Po prvem polčasu si, gledano z rezultatskega vidika, nobena ekipa ni priigrala prednosti. Vseeno pa bodo imeli gostje v drugem polčasu veliko prednost, saj bodo domači igrali brez izključenega Repa. Le ta je dobil rdeči karton zaradi udarjanja.
45+2'
  Prvi polčas nam je postregel predvsem z borbeno igro z malo priložnostmi.
45'
46'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Črnic.
47'
  Aluminij ima udarec iz kota.
49'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Ploj.
50'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Kurež. Utrpel ga je Dejan Kurbus.
52'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Žagar. Utrpel ga je Aleš Majer.
52'
  Tadej Žagar je dobil rumeni karton.
55'
57'
  Streljal je Mlinarić Josip, a mimo vrat.
58'
58'
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Semir Spahič.
61'
62'
62'
  Velika priložnost gostov. Domači so se rešili s kotom.
62'
  Sandro Bloudek v prepovedanem položaju.
65'
  Alen Ploj v prepovedanem položaju.
65'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Travner. Utrpel ga je Marko Drevenšek.
65'
  Jure Travner je dobil rumeni karton.
67'
  Menjava: iz igre Damjan Bohar, v igro Vedran Vinko.
68'
  Tadej Žagar v prepovedanem položaju.
69'
69'
70'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Drevenšek. Utrpel ga je Alen Ploj.
71'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Majer. Utrpel ga je Robert Kurež.
72'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Bingo. Utrpel ga je Vedran Vinko.
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Arpad Vaš.
72'
73'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Kurež. Utrpel ga je Alen Ploj.
73'
  Robert Kurež je dobil rumeni karton.
75'
75'
  Menjava: iz igre Matic Črnic, v igro Rade Jovanovič.
75'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Travner.
76'
  Po vstopu Vinka je Mura nevarnejša.
76'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Rešek. Utrpel ga je Aleš Majer.
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mario Sačer.
78'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tadej Žagar.
78'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vedran Vinko.
79'
  Vinko se je sam znašel pred Murkom, vernadr je bil vratar gostov na mestu.
79'
80'
  Menjava: iz igre Robert Kurež, v igro Denis Rešek.
80'
81'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Mario Sačer. Utrpel ga je Denis Rešek.
81'
  Menjava: iz igre Mario Sačer, v igro Amadej Maroša.
82'
  Debi uspešnega mladinca Mure Maroše.
83'
86'
  Smo v samem finišu tekme, ki je še vedno odprta.
87'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Utrpel ga je Mitja Rešek.
87'
  Arpad Vaš je dobil rumeni karton.
87'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Mlinarić Josip. Utrpel ga je Mitja Rešek.
88'
  Streljal je Rade Jovanovič, a mimo vrat.
89'
  Streljal je Tadej Žagar, a mimo vrat.
90'
  Tri minute sodnikovega dodatka.
90+1'
  Aluminij ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Kurbus. Utrpel ga je Sandro Bloudek.
90+1'
  Streljal je Alen Ploj, a mimo vrat.
90+2'
90+3'
90+3'
  Derbi začelja se je končal neodločenih 1:1. Na ta način sta obe ekipi prišli do prve osvojene točke v spomladanskem delu prvenstva.