5. krog |  Nova Gorica, Športni park |  17.08.2014 ob 20.00

4 : 0

Kalcer Radomlje

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Skok Aleš (1. pomoč), Bezjak Janez (2. pomoč) , Mežnar Tadej (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav iz Športnega parka, kjer se s tekmo Gorica – Radomlje končuje 5. krog. #GOvRA
0'
  Ekipi se doslej še nista pomerili, obe pa delita usodo slabega štarta v novo sezono, saj sta še brez točke.
0'
  Gorica je na 9. mestu z gol razliko 2:6, Radomlje so na 10. z razmerjem zadetkov 5:11. #GOvRA
0'
  Gorica ima na domačem igrišču štiri zaporedne poraze. Zadnjo domačo zmago je zabeležila 3. maja letos, ko je v 31. krogu sezone 2013/14 s 4:0 premagala Zavrč.
0'
  V zaključku lanske sezone sta poln izkupiček iz Nove Gorice odnesla Maribor in Luka Koper, ki je bila ob Domžalah uspešna tudi v novi sezoni.
0'
  Gorica je v novi sezoni še brez prvenstvenega zadetka na domačem igrišču. #GOvRA
0'
  Nazadnje je bila uspešna v 35. krogu lanske sezone, ko je za 1:2 proti Mariboru zadel Lapadula. Od takrat 219 min. prvenstvenega strelskega posta v Športnem parku. Po en zadetek so sicer Goričani dosegli na evropski tekmi proti Moldeju (Jogan) in na tekmi za superpokal (Makinwa).
0'
  Edina prvenstvena zadetka sta dosegla Arčon v Novem mestu in Makinwa v Mariboru.
0'
  Od zadnje domače zmage Gorice mineva 106 dni: 3. maja letos je s 4:0 premagala Zavrč. #GOvRA
0'
  Zadnjo zmago nasploh je Gorica priigrala v zadnjem krogu lanske sezone v Celju (0:2). Od takrat mineva 84 dni.
0'
  Radomlje so na vseh tekmah v prvoligaški konkurnci dosegle zadetek, v Ljudskem vrtu kar dva. #GOvRA
0'
  Ob avtogolu Gregoriča na tekmi s Koprom, je dvakrat zadel Janez Zavrl, po enkrat pa Dušan Stojilkovič in Tomaž Avbelj.
0'
  Novinec šele drugič gostuje, saj je tri tekme (Koper, Rudar, Olimpija) odigral na domačem domžalskem stadionu.
0'
  V ekipi Radomelj igra Robi Jakovljevič, ki je v Gorici igral v sezoni 2012/13.
0'
  Nekaj igralcev Radomelj se je z Gorico merili s prejšnjimi klubi: Janez Zavrl, Luka Vrhunc, Matic Seferovič, Filip Drakovič, Žan Cankar, Jure Balkovec in Goran Vuk. Slednji je edini tudi zadel proti Gorici; v 35. krogu sezone 2012/13 je na tekmi Domžale Gorica dosegel hat-trick za 3:0.
0'
  Trener Radomelj Dejan Djuranovič je za takratno Hit Gorico igral v jesenskem delu sezone 1997/98 in na 15 tekmah dosegel en zadetek. Iz Gorice se je preselil v Maribor.
0'
  Branilec Gorice Marco Modolo nima pravice nastopa zaradi rdečega kartona na tekmi za superpokal. #GOvRA
0'
  Radomlje bodo nastopile brez poškdovanega Gregorja Kosca. #GOvRA
0'
  Imam uradni zapisnik. Najprej gostujoča enajsterica.
0'
  Radomlje: Drakovič, Vrhunc, Avbelj, Zavrl, Cankar, Snoj, Cerar, Stojilković, Rems, Lidijan in Bajalica. #GOvRA
0'
  Gorica: Simčič, Vetrih, Širok, Majcen, Makinwa, Kavčič, Džuzdanović, Jogan, Pasqualini, Vanin in Johnson. #GOvRA
0'
  Tekmo bo vodil Roman Glažar iz Hajdine pri Ptuju, ki bo sodil na 36. prvoligaški tekmi. #GOvRA
0'
  V Novi Gorici spet prijeten, toda svež nedeljski poletni večer s temperaturo 21° celzija. #GOvRA
0'
  S sredine začenjajo gostje.
1'
3'
  Streljal je Matija Širok, a mimo vrat.
3'
  Po globinski podaji v kazenski prostor, je Širok iz obrata streljal mimo gola.
4'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Tine Kavčič. Utrpel ga je Luka Vrhunc.
5'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Utrpel ga je Luka Majcen.
8'
  Pričakovan začetek dveh ekip, ki sta še brez zmage z rahlo domačo terensko pobudo.
10'
  Radomlje ima udarec iz kota.
10'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dušan Stoiljkovič. Utrpel ga je Ronaldo Vanin.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Majcen.
13'
  Po podaji z desne je z glavo v naročje vratarja Drakoviča streljal Majcen.
15'
  Apolloni je tokrat na klopi pustil Žigona in Arčona, ki sta doslej redno igrala v 1. enajsterici. #GOvRA
15'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Niko Snoj.
17'
  Streljal je Luka Vrhunc, a mimo vrat.
18'
  Po podaji Cerarja je iz neposredne bližine iz obrata streljal Vrhunc, a je bil nenatančen. #GOvRA
20'
  Gorica ima udarec iz kota.
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ronaldo Vanin.
21'
  Po odbiti žogi je s 35 - ih metrov udaril Vanin, Drakovič je imel nekaj težav z obrambo.
22'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Lorenzo Pasqualini. Utrpel ga je Luka Cerar.
23'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
24'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tomaž Avbelj. Utrpel ga je Matija Širok.
26'
  Zadnjih nekaj minut igra v glavnem okrog sredine igrišča.
30'
31'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Cerar. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
31'
  Luka Cerar je dobil rumeni karton.
32'
  Vrhunc je prestregel slabo podajo Jogana in stekel proti vratom, nato iz obrata streljal mimo gola.
33'
  V zadnjem obdobju so Radomlje bolj podjetne in pritiskajo proti goriškim vratom.
33'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Janez Zavrl. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
35'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Amedej Vetrih. Utrpel ga je Luka Vrhunc.
35'
40'
  Menjava: iz igre Stephen Ayodele Makinwa, v igro Dejan Žigon.
40'
  Makinwa je odšel z igrišča zaradi poškodbe, zamenjal ga je Žigon. #GOvRA
41'
43'
43'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Lidjan. Utrpel ga je Amel Džuzdanovič.
44'
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Žigon.
45'
45+1'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+1'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Rems. Utrpel ga je Luka Majcen.
45+2'
45+2'
  Gorica več pri žogi, a spet neučinkovita, Radomlje nevarne iz protinapadov. #GOvRA
46'
46'
  Brez menjav v drugem polčasu.
46'
  GOOOL! Zadel je Luka Majcen!
47'
  Po podaji z desne, je po odbiti žogi v gneči udaril Majcen in iz bližine zadel za 1:0. #GOvRA
48'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Rems. Utrpel ga je Matija Širok.
49'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Niko Snoj.
49'
  Matija Širok je dobil rumeni karton.
50'
  Snoj mora po zdravniško pomoč ob rob igrišča.
50'
50'
  Denis Lidjan je dobil rumeni karton.
53'
  Luka Majcen v prepovedanem položaju.
56'
  Prekršek je utrpel Tomaž Avbelj .
56'
  Dušan Stoiljkovič v prepovedanem položaju.
57'
60'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Tomaž Avbelj.
60'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Bajalica Denis. Utrpel ga je Luka Majcen.
60'
  Bajalica Denis je dobil rumeni karton.
63'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Utrpel ga je Denis Lidjan.
65'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Lidjan. Utrpel ga je Matija Širok.
66'
  GOOOL! Zadel je Amedej Vetrih!
66'
  Po podaji Džuzdanoviča s prostega strela je z glavo žogo v mrežo preusmeril Vetrih. 2:0 #GOvRA
68'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Utrpel ga je Alen Jogan.
70'
72'
  Menjava: iz igre Niko Snoj, v igro Goran Vuk.
72'
  Menjava: iz igre Tomaž Avbelj, v igro Anže Zorc.
73'
74'
74'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Bajalica Denis.
76'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Džuzdanovič. Utrpel ga je Žan Cankar.
78'
  Menjava: iz igre Amel Džuzdanovič, v igro Bede Amarachi Osuji.
79'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Dušan Stoiljkovič.
82'
  Streljal je Dejan Žigon, a mimo vrat.
83'
  Po obetavni globinski podaji Majcna, je Žigon slabo streljal in žoga je zletela mimo gostujočih vrat. #GOvRA
83'
  Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Žan Cankar. Utrpel ga je Marshal Mfon Johnson.
85'
  Streljal je Marshal Mfon Johnson, a mimo vrat.
87'
  GOOOL! Zadel je Matija Širok!
88'
  Hitra, domiselna akcija, pred gol je podal Majcen, Širok je žogo zaustavil in brez težav matiral Drakoviča. #GOvRA
88'
88'
90'
  Radomlje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Utrpel ga je Dušan Stoiljkovič.
90'
  3 min. sodniškega dodatka.
90+1'
90+1'
90+1'
  Menjava: iz igre Dušan Stoiljkovič, v igro Matic Seferovič.
90+2'
90+3'
  Po hitrem protinapadu je Majcen prišel v nesporedni dvoboj z Drakovičem in ga z natančnim strelom matiral za 4:0. #GOvRA
90+4'
90+4'
  Po neučinkoviti igri v prvem polčasu, so Goričani v drugem delu naravnali merilne naprave in priigrali izdatno zmago. Zasluženo.