25. krog |  Novo mesto, Portoval |  13.03.2016 ob 15.00  | Prenos: Siol TV 501 in tvin.si

Krka

0 : 1

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Perger Primož (2. pomoč) , Benc Uroš (4. sodnik) , Goričan Vojko (5. sodnik) , Mežnar Tadej (6. sodnik)
5 Rumeni kartoni 3

0'
  Spoštovani ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Novega mesta, kjer bomo spremljali obračun Krke in Luke Koper. #KRKKOP
0'
  Petindvajseti krog Prve lige Telekom Slovenije prinaša zelo pomembno srečanje za moštvi Krke in Kopra, saj tako Dolenjci kot Primorci v tej sezoni s težavo nabirajo točke.
0'
  Krka je s 25. točkami nahaja na sedmem mestu, a jih imata prav toliko tudi Rudar in Krško, proti kateremu so farmacevti izgubili na dolenjskem derbiju v 24. krogu.
0'
  Koprčani so pred današnjim obračunom v še slabšem položaju, saj se z 22 točkami nahajajo na zadnjem mestu. Za nameček v drugem delu sezone še niso osvojili točk. V pomladanskem delu sezone so namreč izgubili tekmi z Olimpijo in Rudarjem.
0'
  Obe moštvi torej danes krvavo potrebujeta točke. Statistika medsebojnih tekem sicer kaže, da točke večinoma osvajajo Koprčani. Do zdaj od 14 dobili kar 10 srečanj. Dvakrat sta se moštvi razšli brez zmagovalcev, prav tolikokrat pa so se zmage veselili Dolenjci.
0'
  Krka: Mitrović, Ejup, Bogdan, Marotti, Vučkić, Kostanjšek, Welbeck, Mojstrovič, Fuček, Perić in Potokar. #KRKKOP
0'
  Koper: Tomić, Pavić, Memolla, Horvat, Datković, Biljan, Štulac, Belima, Valencia, Jurina in Muslimović. #KRKKOP
0'
  Današnje srečanje bo sodil Slavko Vinčič.
0'
  Vsak trenutek pričakujemo začetek srečanja.
1'
1'
  S sredine so začeli Koprčani.
3'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Zlatan Muslimovič. Utrpel ga je Leo Ejup.
4'
  Nogometašem nekaj nevšečnosti povzroča močan veter, predvsem kadar je žogo visoko v zraku.
4'
  Streljal je Marin Jurina, a mimo vrat.
4'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
5'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Potokar. Utrpel ga je Zlatan Muslimovič.
6'
7'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Toni Datkovič. Utrpel ga je Luka Bogdan.
7'
  Krka ima udarec iz kota.
7'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Štulac. Utrpel ga je Nana Addo Welbeck-Maseko.
8'
9'
  V zadnjih minutah je Krka močno pritisnila proti vratom Kopra, a so se gostje otresli naleta.
10'
  Farmacevti so ponovno zapretili, a je bil po podaji na drugo vratnico za nekaj centimetrov prekratek Fuček.
11'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Hysen Memolla.
12'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Hysen Memolla. Utrpel ga je Marin Perič.
12'
  Prekršek Krki na levi strani kazenskega prostora.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Potokar. To je bil nevaren poizkus, a se je izkazal Tomič!
14'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Bruno Marotti. Utrpel ga je Zlatan Muslimovič.
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zlatan Muslimovič.
14'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marin Jurina.
16'
  Nevarno je bilo pred vrati Krke, saj vratar Mitrovič ni uspel izbiti žoge iz kazenskega prostora, kjer sta do strela prišla Muslimovič in Jurina, a se je požrtvovalnost Krkine obrambe za Dolenjce splačala.
16'
  Ruben Belima Rodriguez v prepovedanem položaju.
17'
  Streljal je Josip Fuček, a je njegov blokiral eden od Koprčanov.
18'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Pavič. Utrpel ga je Bruno Marotti.
18'
  Antonio Pavič je dobil rumeni karton zaradi grobega prekrška nad Marottijem.
22'
  Izvrstna akcija Krke po desni strani igrišča. Na koncu je Marotti oddal uporabno žogo v kazensko prostor, kjer je Kostanjšek ni uspel preusmeriti v gol.
24'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Zlatan Muslimovič. Utrpel ga je Miodrag Mitrovič.
24'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Bruno Marotti. Utrpel ga je Leo Štulac.
25'
25'
  Streljal je Josip Fuček, a mimo vrat.
28'
  Iz protinapada je iz prve s kakšnih 25 mertrov močno sprožil Perić, a meril preko vrat. #KRKKOP
29'
  Strel v okvir vrat! Iz protinapada je z roba kazenskega prostora sprožil Perič,a se je izvrstno izkazal Tomič.
29'
31'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Potokar, izvrstna obramba Tomiča!
31'
31'
31'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ruben Belima Rodriguez, izkazal se je Mitrovič!
31'
33'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Pavič. Utrpel ga je Josip Fuček.
34'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jakov Biljan. Utrpel ga je Leo Ejup.
35'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Bogdan. Utrpel ga je Zlatan Muslimovič.
36'
  Streljal je Leo Štulac, a mimo vrat.
36'
36'
  Streljal je Jakov Biljan, a mimo vrat.
36'
37'
38'
  Po udarcu iz kota je do žoge prišel Biljan in sprožil z glavo, a je za nekaj centimetrov zgrešil vrata.
39'
41'
  Srečanje je prekinjeno. Marotti potrebuje zdravniško pomoč zaradi domnevnega udarca v obraz.
41'
  Koprčani športno vračajo žogo.
41'
  Josip Fuček v prepovedanem položaju.
42'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Jurina. Utrpel ga je Marin Perič.
44'
45'
  Minuto sodnikovega nadomestila igralnega časa. #KRKKOP
45+2'
46'
46'
  Menjava: iz igre Zlatan Muslimovič, v igro Jaka Štromajer.
46'
48'
  Žoga v mreži Kopra po strelu Ejupa, a je glavni sodnik Vinčič razveljavil zadetek zaradi prekrška.
49'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Vučkič. Utrpel ga je Ruben Belima Rodriguez.
49'
50'
50'
52'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Jakov Biljan. Utrpel ga je Luka Bogdan.
55'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Bruno Marotti. Utrpel ga je Cesar Joel Valencia Castillo.
55'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Jurina. Utrpel ga je Matej Potokar.
56'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Toni Datkovič.
56'
  Marin Perič je dobil rumeni karton zaradi prekrška nad Datkovičem.
57'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Ruben Belima Rodriguez. Utrpel ga je Matej Potokar.
57'
57'
  Alen Vučkič je dobil rumeni karton zaradi prekrška nad Belimo.
58'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marin Jurina, malo dela za Mitroviča.
59'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
60'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Cesar Joel Valencia Castillo. Utrpel ga je Luka Bogdan.
62'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Bogdan. Utrpel ga je Jaka Štromajer.
62'
  Luka Bogdan je dobil rumeni karton.
62'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Potokar. Utrpel ga je Marin Jurina.
64'
64'
  Streljal je Marin Perič, a preko vrat.
66'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Cesar Joel Valencia Castillo. Utrpel ga je Matej Potokar.
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ruben Belima Rodriguez, tudi tokrat malo delo za Mitroviča.
69'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marin Perič. Utrpel ga je Marin Jurina.
70'
70'
  Streljal je Matej Potokar, a mimo vrat.
71'
  Menjava: iz igre Matej Potokar, v igro Luka Majcen.
73'
  Krka ima prosti strel. Prekršek je storil Cesar Joel Valencia Castillo. Utrpel ga je Josip Fuček.
73'
  Cesar Joel Valencia Castillo je dobil rumeni karton.
74'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leo Ejup.
74'
  Streljal je Luka Majcen, a mimo vrat.
74'
  Menjava: iz igre Ruben Belima Rodriguez, v igro Fabian Lokaj.
75'
  Še pred menjavo je prišlo do izjemno nevarne situacije pred vrati Kopra. Najprej je Ejup v svojem značilnem slogu močno sprožil iz prostega strela, nato pa je do odbitka prišel Majcen, a je z glavo meril preko vrat.
76'
  Prekršek je utrpel Luka Majcen .
76'
  Streljal je Luka Bogdan, a mimo vrat.
77'
  GOOOL! Zadel je Fabian Lokaj! V eni od akcij pred kazenskim prostorom je do žoge prišel rezervist Lokaj in natančno zaključil od prečke!
78'
  Menjava: iz igre Miha Kostanjšek, v igro Brkljača Mario.
80'
  Alen Vučkič v prepovedanem položaju.
80'
  Vjekoslav Tomič je dobil rumeni karton.
82'
  Vučkič je zaključil iz neposredne bližine, Dolenjci so se že veselili zadetka, nakar je sodniška ekipa razveljavila gol zaradi prepovedanega položaja.
85'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Utrpel ga je Jakov Biljan.
86'
  Menjava: iz igre Nana Addo Welbeck-Maseko, v igro Damjan Marjanovič.
87'
87'
  Fabian Lokaj v prepovedanem položaju.
88'
90'
90'
  Štiri minute sodnikovega nadomestila igralnega časa.
90+1'
  Menjava: iz igre Jakov Biljan, v igro Luka Batur.
90+1'
  Streljal je Damjan Marjanovič, a mimo vrat.
90+3'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Leo Ejup. Utrpel ga je Marin Jurina.