14. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor |  28.10.2023 ob 20.15  | Prenos: Šport TV

Maribor

2 : 1

Rogaška


Sodniki: Matoša Martin (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Praprotnik Jure (2. pomoč) , Šabanagić Denis (4. sodnik) , Balažič Dejan (5. sodnik) , Klančnik Tomaž (6. sodnik)
Delegat: Turk Janko
Št. gledalcev: 1700

Maribor

7,3
(2)
Ažbe Jug
Ni slike
7,3
(2)
Itsuki Urata
7,0
(2)
Max Watson
6,3
(3)
Sven Šoštarič Karič
7,9
(4)
Andraž Žinič
6,5
(2)
Aleks Pihler
7,5
(2)
Marko Božić
8,1
(5)
Jan Repas
Ni slike
6,5
(3)
Marcel Lorber
7,3
(2)
Josip Iličić
Ni slike
6,0
(2)
Xhuliano Skuka

Menjave

Ni slike
6,5
(1)
Behar Feta
Ni slike
7,0
(2)
El Arabi Hilal Soudani
6,2
(3)
Arnel Jakupović
Ni slike
7,0
(2)
Erico Roberto Mendes Alves De Castro

Rogaška

7,3
(2)
Rok Vodišek
Ni slike
7,0
(1)
Emanuel Mihalić
8,3
(7)
Jan Andrejašič
Ni slike
7,0
(1)
Antonio Majcenić
7,0
(3)
Žan Flis
Ni slike
7,0
(1)
Rene Rantuša Lampreht
Ni slike
8,7
(3)
Jan Majcen
Ni slike
6,3
(2)
Thalisson Charles Alves Moreira
6,3
(2)
Žan Benedičič
7,0
(2)
Nejc Gradišar
Ni slike
7,8
(2)
Oliver Kregar

Menjave

Ni slike
6,5
(1)
Rok Pirtovšek
Ni slike
6,5
(1)
Dejan Kantužer
Ni slike
6,5
(1)
Petar Čuić
Ni slike
6,5
(1)
Alen Korošec
Ni slike
6,5
(1)
Toni Vinogradac

14. krog
Celje 3 : 1 Domžale
Koper 1 : 1 Bravo Kostel
Maribor 2 : 1 Rogaška
Kalcer Radomlje 1 : 1 Mura
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij

LESTVICA
1 Celje 22 54
2 Olimpija Ljubljana 22 44
3 Maribor 21 35
4 Koper 21 33
5 Bravo Kostel 22 33
6 Mura 20 25
7 Domžale 22 23
8 Aluminij 22 21
9 Kalcer Radomlje 22 20
10 Rogaška 22 15

STRELCI
1. Arnel Jakupović 10
Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
3. Matej Poplatnik 9
4. Aljoša Matko 8
5. Nejc Gradišar 7
Dardan Shabanhaxhaj 7
Madžid Šošić 7
8. El Arabi Hilal Soudani 6
Mario Krstovski 6
Nemanja Motika 6
Danijel Šturm 6
12. Jan Repas 5
Josip Iličić 5
Edmilson De Paula Santos Filho 5
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 5
16. Raul Alexander Florucz 4
Tin Matić 4
Marko Božić 4
Denis Popović 4
Gregor Bajde 4

DELI NA