14. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor |  28.10.2023 ob 20.15  | Prenos: Šport TV

Maribor

2 : 1

Rogaška


Sodniki: Matoša Martin (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Praprotnik Jure (2. pomoč) , Šabanagić Denis (4. sodnik) , Balažič Dejan (5. sodnik) , Klančnik Tomaž (6. sodnik)
Delegat: Turk Janko
Št. gledalcev: 1700

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
N
Bravo Kostel 1 : 1 Maribor
Z
Maribor 5 : 0 Mura
Z
Aluminij 0 : 2 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Kalcer Radomlje
Z
Maribor 3 : 1 Koper
Rogaška
P
Rogaška 1 : 2 Celje
Z
Domžale 0 : 1 Rogaška
P
Rogaška 2 : 3 Olimpija Ljubljana
Z
Rogaška 2 : 0 Bravo Kostel
N
Rogaška 0 : 0 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 3 1 2 0 4
Rogaška 3 0 2 1 3
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 1 1 0 0 2
Rogaška 1 0 0 1 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 2 0 2 0 2
Rogaška 2 0 2 0 2



Vse medsebojne tekme

23/24  23.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 25.02.2024, ob 13.00  Rogaška - Maribor 0:0  (0:0) 
23/24  14.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor, 28.10.2023, ob 20.15  Maribor - Rogaška 2:1  (1:1) 
23/24  5.krog  Krško, 20.08.2023, ob 17.30  Rogaška - Maribor 2:2  (0:1) 

14. krog
Celje 3 : 1 Domžale
Koper 1 : 1 Bravo Kostel
Maribor 2 : 1 Rogaška
Kalcer Radomlje 1 : 1 Mura
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij

LESTVICA
1 Celje 31 72
2 Olimpija Ljubljana 30 60
3 Maribor 30 53
4 Bravo Kostel 31 43
5 Koper 30 42
6 Mura 31 35
7 Domžale 30 32
8 Rogaška 31 32
9 Aluminij 31 27
10 Kalcer Radomlje 31 27

STRELCI
1. Arnel Jakupović 15
2. Aljoša Matko 14
3. El Arabi Hilal Soudani 11
4. Rui Pedro Da Silva E Sousa 10
Matej Poplatnik 10
6. Madžid Šošić 9
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo 9
Raul Alexander Florucz 9
9. Dardan Shabanhaxhaj 7
Mario Krstovski 7
Patrik Mijić 7
Josip Iličić 7
Amadej Maroša 7
Timi Max Elšnik 7
Nejc Gradišar 7
Jošt Pišek 7
17. Danijel Šturm 6
Bede Amarachi Osuji 6
Gregor Bajde 6
Edmilson De Paula Santos Filho 6

DELI NA