Datum od
Datum do

26.09.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Remi na Areni Petrol
CM Celje in Nafta sta se v 11. krogu Prve lige razšla z neodločenim izidom 2:2 (0:1).
Brez golov v Kopru
Luka Koper in Labod Drava sta se v 11. krogu Prve lige razšla z neodločenim izidom 0:0.
25.09.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Vodilni Koper z Dravo
Moštva Prve lige ta vikend čakajo srečanja 11. kroga. Vodilni Koper pričakuje Dravo, drugi Rudar potuje v Maribor. V Domžalah sosedski obračun, Goričani potujejo v prestolnico. Celje z Nafto.
24.09.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Visok poraz Rudarja
Odigrane so bile tekme 10. kroga Prve lige. Drugi Rudar je visoko izgubil proti predzadnji Nafti, Olimpija je v mestnem derbiju ugnala Interblock. Maribor zmagal v Gorici, Drava boljša od Domžal.
23.09.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
V Ljubljani mestni obračun
Ponovno se nam obeta prvoligaško živahna sreda. Nogometaši v Prvi ligi bodo odigrali tekme 10. kroga in s tem začeli drugo četrtino prvenstva. Interblock gosti Olimpijo, Celje vodilni Koper. Rudar igra v Lendavi, Domžale na Ptuju. V Gorici obračun ranjenih levov.
Sedem golov v Lendavi
Nafta je v 10. krogu Prve lige premagala velenjski Rudar s 5:2 (2:2).
Ptujčani ugnali Domžale
Labod Drava je v 10. krogu Prve lige premagala Domžale z 2:1 (0:0).
Mestni derbi Olimpiji
Nogometaši Interblocka so v 10. krogu Prve lige izgubili proti Olimpiji z 0:1 (0:0).
Maribor mimo vrtnic
Hit Gorica je v 10. krogu Prve lige izgubila proti Mariboru z 2:3 (1:2).
Koprčani meljejo naprej
Nogometaši CM Celja so v 10. krogu Prve lige izgubili proti Luki Kopru z 0:1 (0:1).
21.09.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Nova ničla Maribora
Prvoligaši so zaključili s prvo četrtino prvenstva. Vodilna Koper in Rudar okrepila prednost, Mariborčani še petič zapustili igrišče sklonjenih glav. Nov poraz Gorice in Drave, Domžale presenetile Celje.
20.09.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija do pete zmage
Labod Drava je v 9. krogu Prve lige izgubila proti ljubljanski Olimpiji z 0:3 (0:2).
19.09.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Interblock ugnal Maribor
Interblock je v 9. krogu Prve lige premagal Maribor z 2:1 (0:1).
Koprčani spet v polno
Luka Koper je v 9. krogu Prve lige premagal lendavsko Nafto s 3:1 (1:1).
Domžalčani z dna
CM Celje je v 9. krogu Prve lige izgubilo proti Domžalam z 2:3 (1:2).
Junak je bil Mešić
Hit Gorica je v 9. krogu Prve lige izgubila proti velenjskemu Rudarju z 1:3 (0:1).
18.09.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija na Štajerskem, Maribor v Ljubljani
S tekmami 9. kroga bodo prvoligaši ta vikend zaključili prvo četrtino letošnjega prvenstva. Prvaki potujejo na Štajersko, vodilni Koper gosti Nafto. Drugi Rudar v Gorici, Celje pričakuje Domžale. V edinem nedeljskem srečanju Drava gosti Olimpijo.
14.09.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Vodilna (ponovno) povečala razliko
Koper, navkljub remiju v Domžalah, ostaja na vrhu prvoligaške razpredelnice. A, po novi zmagi Rudarja le še s točko naskoka. Olimpija s 4:2 odpravila Celje, Nafta z 2:1 Gorico. Maribor ponovno brez zmage.
12.09.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Šest golov v Šiški
Nogometaši Olimpije so v tekmi 8. kroga Prve lige doma premagali CM Celje s 4:2 (0:1).