Datum od
Datum do

30.10.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija proti Kopru, Maribor proti Celju
V 16. krogu Prve lige se nam obeta kar nekaj zanimivih srečanj. Vodilni Koper potuje v prestolnico k Olimpiji, Ljudski vrt je v pričakovanju štajerskega derbija, Rudar pričakuje Dravo. Domžale v Lendavi, Interblock v Gorici.
29.10.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Rudar odčital nogometno lekcijo Celjanom
15. krog Prve lige je prinesel visoko zmago Velenjčanom v štajersko-šaleškem derbiju ter prvi poraz Kopra. Na Ptuju zaradi srčnega zastoja trenerja Vrtnic Mladenoviča tekma prekinjena minuto pred koncem.
28.10.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Obračun drugega in tretjega
Tokrat se tekme 15. kroga Prve lige Telekom Slovenije igrajo že med tednom, najbolj zanimivo pa bo v Kopru, kjer gostuje Maribor in Celju, kjer se bodo domači udarili z Rudarjem.
Prvi poraz Koprčanov
Luka Koper je v 15. krogu Prve lige izgubila proti Mariboru z 1:3 (1:2).
Remi v Šiški
Interblock in Nafta sta se v 15. krogu Prve lige razšla z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
Žalostni konec na Ptuju
Labod Drava in HIT Gorica sta se v 15. krogu Prve lige razšla z 1:1 (1:1).
Kotlinski derbi zmajem
Domžale so v 15. krogu Prve lige izgubile proti Olimpiji z 1:2 (0:1).
Savinjski derbi knapom
CM Celje je v 15. krogu Prve lige izgubilo proti velenjskemu Rudarju z 0:4 (0:3).
26.10.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Vodilni brez zmage
14. krog Prve lige vodilni peterici ni bil pisan na kožo, saj so vsa moštva iz zgornje polovice lestvice brez izjeme ostala brez zmage. Domžale presenetile Maribor, Nafta Olimpijo.
24.10.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Derbi vodilnih ob jezeru
V 14. krogu Prve lige bodo vsi nogometni pogledi usmerjeni v Velenje, kjer bo drugi Rudar gostil vodilni Koper. Mariborčani gostijo Domžale, Celjani se odpravljajo v Gorcio. Nafta pričakuje Olimpijo, Interblock Dravo.
Golobradci ugnali Dravo
Interblock je v 14. krogu Prve lige premagal Labod Dravo z 2:1 (1:1).
Prekmurci mimo zmajev
Nafta je v 14. krogu Prve lige premagala Olimpijo z 1:0 (1:0).
Domžale ugnale Maribor
Maribor je v 14. krogu Prve lige izgubil proti Domžalam z 1:2 (0:1).
Remi v Športnem parku
HIT Gorica in CM Celje sta se v 14. krogu Prve lige razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
Razlika se ni zmanjšala
Rudar in Luka Koper sta se v 14. krogu Prve lige razšla z neodločenim izidom 2:2 (0:0).
18.10.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
Rdeči kartoni na Ptuju
Labod Drava je v 13. krogu Prve lige izgubila proti Nafti z 1:2 (0:1).
17.10.2009 | Prva liga Telekom Slovenije
V soboto Tavares, v sredo revanš?
Zadetek novega kapetana Maribora, Marca Tavaresa, v 83. minuti je bil dovolj za drugo letošnjo zmago na večnem derbiju. Kako se bo razpletel sredin pokalni dvoboj (prenos na www.hervispokalslovenije.si), ki ne pozna popravnega izpita?
Večni derbi vijoličastim
Maribor je v velikem  derbiju v 13. krogu Prve lige premagal Olimpijo z 1:0 (0:0).
Remi na Bonifiki
Luka Koper in HIT Gorica sta se v 13. krogu Prve lige razšla z neodločenim izidom 1:1 (0:0).